-
Постів
2 377 -
Зареєстровано
-
Відвідування
Весь контент Moskit
-
ще одна композиція з розряду "слухали, але не бачили відео". Мотив imho потім трохи плагіатили та позичали інші виконавці. Це був 1980-й рік, коли залишили цей світ Володимир Висоцький та Джо Дассен.
- 9 508 відповідей
-
- 5
-
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
впровадження є, але рішення суду немає. Вірно? коли я писав "діючий адвокат", то мав на увазі можливості здійснювати свою професійну діяльність. в армії командира підрозділу в першу чергу буде цікавити виконання підлеглим (в цивільному житті адвокат, ветеринар, професор математики) поставленого йому завдання (бойового чи з облаштування місця перебування особового складу). Після виконання цього, у вільний від служби час - може займатися всім, що не заборонено законом) але все це "лірика", яка Вам відома) питання залишається без відповіді: на даний момент цей адвокат є військовослужбовцем чи ні? поки виглядає як "кіт Шредінгера"
-
згідно з даними ЗМІ - мобілізований у липні 2025 року. Законно чи ні - відповість суд, якщо "зійдуться зірки"). тобто, за фактом людина вже 4 місяці має бути у війську і, можливо, не на офіцерській посаді. Тому, на мій погляд, дана новина мали би звучати так "Військовослужбовець (мобілізований) на автомобілі Toyota Avensis державний номер АО 6422 ЕЕ ....", тобто на даний момент він спочатку солдат/офіцер/генерал із відповідною ВОС, а потім вже адвокат. до речі, держномер АО 6422 ЕЕ за відкритими базами "не пробивається". Може просто збіг обставин)
-
нічого це не значить))) imho це просто цирк, враховуючи хто таранив кордон, в якому статусі та після чого) https://informator.ua/uk/advokat-zi-spravi-tupickogo-prorvavsya-v-ugorshchinu-cherez-nepracyuyuchiy-punkt-propusku-znishchivshi-shlagbaum П.С. до речі: ця особа (адвокат за фахом), досі є діючим адвокатом, будучи мобілізованою?
-
31 жовтня 1975 року відбулася прем'єра цього творіння...
- 9 508 відповідей
-
- 9
-
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
трохи більше 40 років того ця композиція була популярна, при цьому більшість народу ні слів не знала, ні відео не бачила)
- 9 508 відповідей
-
- 7
-
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
мінус 0.5%?
-
оживлю трохи топік) ЦОФСО (дивись малюнок) шукає працівників. Сюди пишуть (пацієнти та іх адвокати) щодо оскарження рішень експертної комісії з оцінювання повсякденного функціонування (раніше МСЕК) про непризначення групи інвалідності або призначення не тієї. Скарги розглядють експерти центру оцінювання, більшість яких - поважні фахівці, але можуть бути і такі (підкреслено червоним). Зарплата у професора і експерта "зі стажем роботи від одного року" може бути однаковою і залежати від кількості розглянутих справ П.С. бережіть здоров'я, в т.ч. ментальне. Хворіти - дорого.
- 590 відповідей
-
- 4
-
-
-
- вакцинация
- медицина
-
(і ще 4 )
З тегами:
-
у цьому році 43 не буде, бо вже було? це вже Стаття 364 "Зловживання владою або службовим становищем" чи ще ні?
-
офіціального відео цієї композиції ніколи не було, тому слухали на дискотеках)
- 9 508 відповідей
-
- 6
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
добре було до епохи інтернету, навіть було ХАРАШО: що не скажеш - х@р хто перевірить так воно чи ні))) а от зараз все бюрократично заархівовано! і першою (а може і не першою) про відмову від фіксованового курсу сказала мадам Гонтарєва якихось одиннадцять років тому https://ukr.media/politics/215501/ П.С. навіть обговорення було тут, але кому це цікаво(
-
"слухай саксофон..."
-
danke schoen, я за традиційні розваги) те, що онлайн продають не дивує. Оффлайн легальний продаж є? крім того, що заважає до тютюну додавати певні "ароматизатори" для збільшення об'ємів продажу?
-
У Європейському Союзі продаж снюсу заборонено скрізь, крім Швеції, яка єдина країна, де він легалізований як умова її членства в ЄС. П.С. так пише джіпіті, хоча, як часто буває, бреше мабуть)
-
"час рікою пливе, як зустрів я тебе..." Є така гарна пісня. Тільки недавно взнав, що співавтор слів - Іван Франко. Крім багатьох чеснот Іван Франко, прикрашає своїм портретом досить гарну банкноту у 20 гривень. я пам'ятаю "попередні роки", коли двадцять гривень дорівнювали 10 доларам, сьогодні двадцять гривень - менше п'ятидесяти центів( П.С. дуже гарний кавер тут
-
у Гетьманцева точно все нормально, а ось уряд передбачає на наступний рік такі цифри https://www.obozrevatel.com/ukr/ekonomika-glavnaya/analytics-and-forecasts/v-ukraini-gotuetsya-sutteva-zmina-kursu-dolara-v-uryadi-rozkrili-plani1.htm
-
зрозуміло) якщо "білий" долар цілий, без олійних плям, пліснявки, масивних плям фармби, шматків скочу - термінал в 95% прийме. Можливо не з першого разу, треба спробувати ще або шукати інший. Регіон теж може мати значення. Особисто використовую термінали для "перефарбування"; процес не швидкий, є обмеження по сумі, але схема робоча
-
ну як пропетляла? Іспанія отримала рану в 37-38 роках, яка десятиліттями після того боліла багатьом з обох сторін. Мабуть два покоління це відчували. Та й зараз є рецидиви притому це не монокультура, а велика кількість субкультур, такий собі "13 район". як кому? піплу більш продукту кінематографу - саме то, "перверсії мозку травмованих життям людей". Ще й касовий збір непоганий)
-
от тут добре було би визначитись із країною або хоча б континентом) дефіцит медичних кадрів (і лікарів, і середнього медперсоналу) спостерігається вже не перший рік по всьому світі та буде наростати по мірі старіння населення. "Богом забуте місце" - це і десь в Латинській Америці, і глухе селище в Європі. Серед головних питань - хто оплачує роботу (держава чи населення) та умови проживання (в т.ч. робота). Якщо держава - то В2 мінімум + кваліфікаційні вимоги підтвердити в місцевому МОЗі; якщо це край світу в Перу, то вид заробітку буде "заХарчі". думаю, що компанію Бразилії складуть Нікарагуа, Колумбія, Перу, Куба і багато інших локацій Днями спілкувався з колегою, яка у 90-х поїхала як педіатр (організовувало МОЗ України) у Лівію: втікла звідти через 5 місяців, не зважаючи на фінансові втрати( ))) чому не можна писати? Змінюєте дві букви в назві/хвамілії і вперед - готовий сценарій) у Вас все вийде! я так думаю (с)
-
+++ якщо займався цим тут - без проблем, інакше буде виглядати як корпоратив у караоке-барі) доктору для роботи необхідний дозвіл/ліцензія (в т.ч. знання мови В2, краще С1). Мінімум необхідного - це те, що я перерахував, для сімейного лікаря є сенс від декілька десятків населення, при сотні - тим паче. Б/у може бути автотранспорт, твердий інвентар. Техніка б/у теж потребує сервісного обслуговування, для вимірювальної апаратури - повірка. Доктор не буде ремонтувати ні ЕКГ-апарат, ні тим паче рентгенустановку. Медтехніка, навіть б/у - теж пристойні гроші
-
не даєте Ви місцевим шанс заробити трудову копійку, пройшлися по всіх напрямках) от тільки коли конкретному індивідууму трохи далеко за 35-45-55 років (потрібне підкреслити) йти когось при грошах розважати - ХЗ. доктором на острові, особливо "в кінці географії" - не знаю. Треба мати, крім знань-навичок-фонендоскопа, місцеву ліцензію на лікарську практику та купу діагностичного обладнання (ЕКГ, рентгенапарат, УЗД, міні лабораторію), яке не буде працювати на повне завантаження; за стаціонар взагалі окрема розмова. але, звичайно, життя заставить робити те, що навіть не знав і не хотів)
-
чому почали з Рузвельта? чому не з Ульянова? цей перелік (хвороб президентів і "володарів світу") - досить великий і не доступний (може і даремно) широкому загалу. Дійсно, на основі даних про стан здоров'я пацієнта можна прогнозувати його спроможність виконувати ті, чи інші функції державного мужа складний підрядний сполучник "якби" imho - це про альтернативну історію, це - не моє
-
а що квітень 1940 року випадає з періоду 01.09.1939 - 10.05.1040? про роль особистості в історії є багато робіт, значно більше, ніж про соматичний та психічний стан цих особистостей в період виконання ними важливих функцій( а прикладів таких багато, як і історії, так і сьогодні
-
))) але інтернет має бути швидким і постійним? а як іншим, не ІТ-асоційованим, там асимілюватися, що робити?
