Перейти до змісту

Sauber

Форумчанин
  • Постів

    457
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент Sauber

  1. Вище зкопіпастив одних лише слюсарів (попадаються й зміжні вакансії), середня з/п 12088 грн. Далі і по іншим вакансіям просто немає часу шукати і щось доводити, вибачайте. І не Мерседес, а лише Опель, не потрібно цих пасажів по типу "кляті буржуї". А ще 5 років тому, працюючи за 100 грн в день, ледве на проїзд на автобусі в інше місто вистачало.
  2. Виглядає як конкретна просадка грошей в кількох карманах. На вашому місці б звільнився.
  3. Конкретні приклади? А ви що, думали, роботодавці після $150 стали $300-$400 платити через надзвичайно високий рівень альтруїзму? Платять мінімум того, за що люди готові працювати.
  4. До чого тут те, хто їздив їх відкривати? Не переводьте дискусію в політичну площину! Нові заводи є? Є. Це щоб усілякі всепропальщики не писали нісенітниці ніби «всепросраливотстранабылараньше».
  5. Якраз приватні заводи і повинні відкриватись (даю підказку, Україна - це не тільки Ахмєтов), а не державні незграбні монстри, у яких нульова ефективність та найбільша мотивація - побільше накрасти з бюджету.
  6. За останні 4 роки відкрито 207 заводів по всій країні. Але у тих, у кого всьопропало, звісно, нічого не роблять
  7. Ага, тією самою системою, яка її ж і збанкрутувала, як тільки нафта вниз пішла в 80-х?
  8. Також хотілося б навести у приклад: харківський Електроважмаш, який вперше за 4 роки отримає прибуток в 2 млрд грн після боргів на 100 млн ще в 2015-му; ХТЗ, який нарешті став прибутковим минулого року; Малишева, який в 2012-м був банкрутом, а тепер виробляє продукції на мільярди гривень (до речі, для нашої армії, яка нарешті за майже 30 років не розпродає літаки гелікоптери та літаки наліво та направо, а тільки набирає міць).
  9. У вас в кожному першому повідомленні без "майдан", "наскакалісь" і тд не обходиться, болюча тема? Мені, наприклад, ні майдан, ні томос, ні ще будь-що з телевізора не заважає працювати і заробляти гроші тут. Не треба лише телевізор дивитись. Кому цікавіше долати 5-річний геп до місцевих жителів, вчити в досконалості мову, знову підійматися в люди з нульових посад по типу вантажника чи людини на конвеєрі - нехай. Я пройшов цей шлях тут і не бачу сенсу повторювати. Може, в цьому є якесь сакральне задоволення, не знаю. Всі ж, в кінці кінців, поступають саме так, як поступають, тільки для себе/сім'ї, а не для лозунгів, значить їм так краще.
  10. Щодо машин просто смішно. Знайшли одну нещасну Ниву, яка єдина з савєцьких тарантасів хоч кудись (на бездоріжжя) годиться і вчепилися в неї. Даю невелику підказку, цільова аудиторія цієї машини - може, 0.5% від усіх тих, кому вона потрібна. А їздити на ній щодня по місту, тим паче жінці - краще пішки ходити.
  11. Так, неефективні нікому не потрібні виробництва закриваються та розпилюються на метал, бо нікому не нужні, але виникають й нові: Ось мапа з новими виробництвами: https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1Qev0ybDA6FmU3r-wS2SCFmIV7gMXpUqu&ll=48.34878860783541%2C31.67636524877412&z=6&fbclid=IwAR0azUeypROBvzH5h4MG_1fWVesnJVG0JwUY5SslXf2gy2iN22iLcLEbqSc
  12. Де зараз ці бренди і чому не випускаються? Вірно - нікому не потрібні через співвідношення ціна/якість, яке набагато гірше по відношенню до імпортних аналогів. І чому Daimler, Auto Union/Audi, VW успішно пережили усі війни/веймарські республіки/розподіл та з'єднання Німеччини і досі на коні?
  13. Можна дізнатися, як він мотивує працю за такі ж гроші там? Просто не хоче жити в Україні? У мене сестра хоче поїхати на нещасні $550, тут може трохи менше заробляти (але $450 в Харкові не йдуть у порівняння з $550, але в Польщі), питаю - нащо воно тобі - "я не бачу своє життя тут".
  14. Коли був застій у власній справі (як показав трохи пізніше аналіз, просто недопрацьовував) - почав гуглити тему праці в ЄС. Був дуже здивований, коли побачив, що за 700-800 баксів треба працювати на конвеєрі ледве не 200 годин на місяць. Плюнув на це все та переглянув підхід до діла. Хто з конкурентів працював об'ємно в 1.5-2 рази менше - у тих закономірно просів попит і ті, я впевнений, вже винять в цьому Пороха та Гройсмана. Хтось пахав, як віл - і зараз на черговій заслуженій відпустці в Бельгіях-Німеччинах. Те, що на все впали ціни, звісно, погано - але закономірно, після просадки курсу в 3.5 рази інакше бути не може. Єдиний варіант - не влаштовувати чергових розворотів курсу країни на 180 градусів, не відкочувати правильні реформи та максимально тримати стабільність (не як Янукович). Потроху будуть рости білі зарплати, при прогнозованому курсі це підвищить доларову купівельну спроможність і потягне за собою ціни на недвигу та інші класні штуки, про які писав Технократ.
  15. Це хто в 15-му по 42 брав? 32/40 було, але в перші хвилини після розвороту різко стало ---/38 і на хаї по 32 злилися, можливо, 0.5%.
  16. По моїм особистим спостереженням середня десь в районі 450, я можу бути не правим Враховуючи, що офіційно ЗП вища, ніж в Харкові, в таких цікавих областях, як Полтавська, Миколаївська чи Вінницька, насмілюся припустити, що у нас ще більше %% чорних зарплат, ніж в середньому по країні.
  17. Скажу як є: я працюю 4 роки і жодного разу не отримував ту криштально білу ЗП, з якої вираховується середня ЗП по країні Держстатом. Починалося все з підсобного на об'єкті за 100 гривень (), потім чорної, потім конверти, потім - ФОП. Навіщо брати дані по держпідприємству? Вже не СРСР, і є повно ефективних не проїдаючих бюджетні кошти часних підприємств. Приклад: у мене на сусідній укрпошті шукають керівника відділення за 5500-6000. Хто, маючи якісь керівничі якості, піде на такі гроші? Водії - 7000. В сусідній Новій пошті керівник отримує в районі 13-14, водії - 12-14, зі своїм авто - 17-18. У дружини ще 1.5 роки тому був варіант керівника відділу продажів за 12. Зараз, гадаю, більше 15 дають. 2 роки тому: відділ якості контакт-центру, робота на дому 3-4 години * 5 днів, почали з 7, через півроку пропонували 10.
  18. На бумазі - так, 300. В реальності - на них неможливо прожити, потрібно хоча б 500, в ідеалі - на кожного з подружжя, якщо ще діти - мінімум по 750. Тож не вірю в середню 300. Якщо врахувати всі конверти і чорні зп, вийде десь 450. Ще 3 роки тому 300 вистачало на гідне життя.
  19. +++ На дільниці не встигли порахувати і відправити машину з бюлетнями та протоколом, а на сайті ЦВК вже висять "правильні" цифри. Бачили, знаємо.
  20. Откуда эта цитата? Цифры абсолютно левые:
  21. 1. Увидеть рандомный факт, не подходящий под твоё мировоззрение. 2. ????????? 3. Конечно же, манипуляция!!1
  22. Что ярко показывает плохую совместимость показателя ВВП к нашим реалиям, вон в Венесуэле по цифрам тоже люди в 2 раза богаче, чем у нас, только вряд ли кто-то захочет туда переезжать жить. Также не думаю, что в Казахстане все в среднем в 3 раза богаче. Я не спорю, что, используй мы возможности нашей страны хоть чуть более умно, проведи мы нужные реформы в 90-х, а не оставаясь по сути до сих пор в полу-совке, у всех было бы меньше необходимости напрягаться, чтобы получать комфортную жизнь, как это сейчас в Европе. Даже в той же России у людей больше возможностей для развития и заработка действительно хороших денег. У нас же все всплески потребительского спроса, продаж квартир/машин и тд происходили только в связи с высокими ценами на сырьё (середина нулевых) или усиленным проеданием запасов ради стабильности (начало 10-х), по-другому никак не выходит "покращення".
  23. Мексика - 15.9%, ЮАР - 25.9%, Колумбия - 33.3%. Этот же источник приписывает Украине 44.8% Нашёл позади нас Молдову: https://ru.wikipedia.org/wiki/Список_стран_по_ВВП_(ППС)_на_душу_населения Но прикол в том, что ОРДЛО не учитывается в наш ВВП, а жители оттуда идут в учёт "душ населения", так что даже если не учитывать тень, этот показатель не совсем корректен в сторону увеличения. "Мы - самая бедная страна Европы" для меня звучит, как "мы оказались самыми недалёкими среди всей Европы и зарабатываем меньше всех". Не удосужились зарабатывать больше Болгарии, Румынии, прибалтики (те вообще от всего пост-совка ускакали), а то, что зарабатываем, дерибаним по-страшному. Молодцы, что сказать.
  24. У нас есть какое-то гос. образование, какая-то гос. медицина, какие-то дороги, более-менее живая армия. А что вы хотели от страны, где доходы бюджета ещё 3 года назад были жалкие 20 лярдов долларов? На них, даже если ничего не воровать, толком ничего не сделаешь качественно. Учитывая, что общество за 4 года не смогло сформировать политическую альтернативу старому доброму ворью, то выходит, что не осознало. Пока что запала общества хватает для бунта, но не для продолжительной работы после него, но это должно прийти со временем. Окей, берём размер экономики. У Украины он по номиналу равняется $112 млрд (прошлый год), по ППС - в районе $370 млрд. Идём дальше: даже по официальной информации у нас около 35% теневой экономики, которая нигде не учитывается, многие эксперты говорят про 50%. То есть, официальные числа можем умножать как минимум на 1.5, как максимум - на 2. Имеем: от $555 до $740 млрд по ППС, это или в районе Бельгии и Швейцарии (555), или ЮАР-Колубмии (740). Если брать в расчёте на душу населения, то выходит или $14к (ЮАР, Перу, Колумбия) или $18.5к (Мексика, Черногория). Не сказал бы, что мы - нищенская страна.
×
×
  • Створити...