Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Плюс из того же источника. 

Продаются два ЖБК.

Наверное они не знают что у нас бум строительства?

 

Черноморский кофейный завод продадут на голландском аукционе

Государственный Ощадбанк выставил на продажу Черноморский кофейный завод «Укркава» на голландском аукционе. Изначальная цена лота составляет чуть более 237,84 млн грн.

Об этом сообщает Inventure.

Завод включает в себя: восьмиэтажное производственное здание с навесами, общей площадью 7665,5 м2; здание насосной и подвальный этаж, общей площадью 76,1 м2; резервуары для воды; артезианской скважины; резервуары для шлама; смотровые колодцы; ограждения; ворота; градирни; покрытия (тротуары, площадки, дорожки).

“Ощадбанк впервые использует такой механизм урегулирования проблемной задолженности, как продажа права требования на голландском аукционе, который предусматривает постепенное снижение цены лота. Применение такого инструмента урегулирования проблемной задолженности прямо предусмотрено постановлением Кабмина № 281 и позволяет банкам достаточно быстро очистить баланс от "токсичных“ активов”, — прокомментировал член правления Ощадбанка Арсен Милютин.

Торги пройдут 1 февраля 2022 года. Заявки можно подавать до 16:30 1 февраля 2022 года.

Напомним, ООО «Укркава» – должник «Ощадбанка», несколько лет не выполнявший взятые на себя обязательства, пытался избежать ответственности за невыполнение обязательств по возврату полученного им кредита.

Справка

Голландский аукцион— аукцион, в ходе которого вначале объявляется самая высокая цена на продаваемый товар, а затем ставки снижаются до той, на которую согласится первый покупатель, которому и продается товар. Получил своё название в силу широкого распространения в этой стране. Характерная особенность в том, что это оптовый аукцион, на котором продавец может выставлять много единиц товара одновременно.

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минут назад, DenisR сказал:

Интересно, что в октябре и ноябре 2021 тоже были рекорды, как я понял за счет зерновых https://ports.ua/port-chernomorsk-obnovil-rekord-gruzooborota-za-mesyacz/

 

 

Зерновые и масло - это 4 частных фирмы.

Перегрузка авто - это фирма  Автологистика, которая отжимает паромный комплекс у порта....

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ракета з українським супутником "Січ-2-30" успішно стартувала

https://defence-ua.com/news/raketa_z_ukrajinskim_suputnikom_sich_2_30_uspishno_startuvala-5851.html

Цитата

Запуск першого за 10 років українського супутника був виконаний за допомогою ракети-носія Falcon 9 компанії Space X Ілона Маска
Учетвер, 13 січня 2022 року, о 17:26 за київським часом вперше за понад 10 років в космос був відправлений повноцінний український супутник.

Старт американської ракети-носія Falcon 9 із бази Космічних сил США на мисі Канаверал пройшов штатно.

Читайте також: Тафтай обіцяє, що тепер до 2025 року Україна матиме уже вісім супутників

Разом з українським супутником "Січ-2-30" в рамках місії Transporter 3 на орбіту Землі буде доставлено ще 104 космічних апарати.


Нагадаємо, "Січ-2-1" ("Січ-2-30") за початковим планом мав бути відправлений на орбіту у грудні 2021 року. Однак старт ракети-носія компанії Space X було перенесено, спочатку на 10 січня 2022 року, а потім на 13 січня.

"Січ-2-30" в США перед запуском
"Січ-2-30" в США перед запуском
Оглядовий космічний апарат має стати першим з орбітальної групи українських супутників на орбіті Землі. Згідно проекту Космічної програми України, до 2025 року в космос планують вивести ще сім космічних апаратів зондування Землі (крім "Січ-2-1") – шість з високою просторовою розрізненістю й один супутник з надвисокою просторовою розрізненістю.

 

  • Лайк 2
  • Подобається 2
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Врут наверное? Не могут наши родимые коммерсанта вывести зерно-продоволку, они-же о стране должны думать!  

 

Screenshot_20220114-182457_Samsung Internet.jpg

  • Лайк 2
  • Хаха 3
  • Подобається 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тендер продовольчої пшениці: Алжир закупив до 570 тис. т зерна з Аргентини та Чорноморського регіону

https://latifundist.com/novosti/58018-tender-prodovolchoyi-pshenitsi-alzhir-zakupiv-do-570-tis-t-zerna-z-argentini-ta-chornomorskogo-regionu

Цитата

Державне зернове агентство Алжиру OAIC закупило на міжнародному тендері у п'ятницю від 500 тис. т до 570 тис. т продовольчої пшениці, яка, як очікується, надходитиме в основному з Південної Америки та Чорноморського регіону, повідомили європейські трейдери.

Про це пише Refinitiv Agriculture із посиланням на Reuters у Telegram.

Про продажі французької пшениці не повідомлялося. За словами трейдерів, тендер був закритий у четвер, але був відкладений, поки алжирська влада обговорювала, чи прийматиме французьку пшеницю.

Трейдери заявили, що очікують, що пшениця, куплена в п'ятницю, відвантажуватиметься в основному з Румунії, Болгарії, України та Аргентини. Також передбачається, що деякі обсяги пшениці можуть постачатись з Німеччини.

«Я думаю, цілком очевидно, що Алжир шукав альтернативу французькій пшениці, але російська пшениця виявилася занадто дорогою через експортне мито», — сказав один трейдер.

За словами трейдерів, дипломатична напруга між Парижем та Алжиром в останні місяці, мабуть, посилила прагнення OAIC диверсифікувати свої джерела пшениці, відмовившись від закупівель із Франції, яка традиційно є її провідним постачальником.

«Ціни закупівлі пшениці становили від $348 до $350 за т C&F. Точніші оцінки цін та закуплених обсягів, можливо, стануть відомі дещо пізніше. Алжир не публікує результати своїх тендерів, і ця інформація базується на оцінках операторів ринку», — кажуть трейдери.

Зазначається, що на даному тендері відвантаження пшениці проводитиметься у два періоди — з 1 по 15 березня та з 16 по 31 березня — з основних регіонів поставок, включаючи Європу. При постачанні з Південної Америки або Австралії відвантаження має здійснюватися на місяць раніше.

 

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13.01.2022 в 22:24, Denka сказал:

Ракета з українським супутником "Січ-2-30" успішно стартувала

https://defence-ua.com/news/raketa_z_ukrajinskim_suputnikom_sich_2_30_uspishno_startuvala-5851.html

 

Спутник 2011 года? При злочинной владе собран? Не слишком ли устарел? Кстати! Запущен вместе со спутниками, собранными израильскими школьниками.

  • Хаха 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Klimzoww сказал:

Спутник 2011 года? При злочинной владе собран? Не слишком ли устарел? Кстати! Запущен вместе со спутниками, собранными израильскими школьниками.

Точнее это спутник EgyptSat-1 создан ГКБ «Южное» в кооперации с другими украинскими предприятиями такими как НПП «Хартрон», НИИ радиотехнических измерений, НТЦ МТО НАН Украины (г. Харьков) и др.

Который чуток допилили напильником.

А еще точнее, это наработки 90х годов.

  • Хаха 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

SpaceX вивела на орбіту український супутник «Січ-2-30», хоча він застарів задовго до вильоту. У чому тоді суть?

 

Запуск відбувся з бази на мисі Канаверал. На орбіту супутник вивела ракета-носій Falcon-9 у рамках місії Transporter-3. Окрім українського супутника, на борту були й інші апарати, точний перелік яких не розкривається.

Запуск коштуватиме приблизно $50 млн, з них Україна заплатить близько $1,99 млн. Ракета здатна вивести на низькоорбітальну орбіту 22,8 тонни, на геостаціонарну – 8,3 тонни корисного вантажу.

Скільки коштував сам апарат до кінця незрозуміло. На «Січ-2-30» та його попередника у космічній програмі 2013–2017 років запланували близько 203 млн грн, але її регулярно недофінансовували, пише AIN.UA. Виданню «Заборона» в космічному агентстві України повідомили, що супутник та інфраструктура обійшлися не менш ніж у 250 млн грн.

Контекст

Україна планувала створити угруповання супутників дистанційного зондування «Січ» ще у першій космічній програмі 1993–1997 років. Але за роки незалежності вивела на орбіту лише три апарати.

Останній, «Січ-2», запустили в 2011 році завдяки ракетоносію «Дніпро-1» з бази в Оренбурзькій області. Його розробляло конструкторське бюро «Південне», а збирав «Південмаш» за участю російських підприємств. Апарат не виправдав надій — пропрацювавши трохи більше року, «Січ-2» перестав виходити на звʼязок через проблеми з елементом живлення, виготовленим у РФ. Що він встиг зробити?

Основна функція Січ-2» – зйомка Землі. Для цього його обладнали камерою із просторовою роздільною здатністю 7,8 м/піксель та смугою захоплення 46,6 км. Також супутник ніс на борту комплекс наукової апаратури «Потенціал»: прилади для аналізу щільності частини, магнітометр, електричний зонд.

«Січ-2-30» — точкова модифікація, а не принципово новий пристрій. «Неякісні компоненти замінили на якісні, доопрацювали програмне забезпечення», – розповідав BBC Костянтин Білоусов, головний конструктор КБ «Південне». Батарею поміняли на ту, що виробляється у Франції, частину компонентів придбали в ЄС та Кореї, уточнює AIN.UA.

А ось оптичні характеристики він успадкував від попередника, але знімати буде краще через нижчу орбіту. «Січ-2-30» виведуть на висоту близько 525 км проти 700 км. Відповідно, скоротиться і смуга захвату – до 36,5 км.

Фото планують використовувати для картографії, сільського господарства, запобігання надзвичайним ситуаціям та стихійним лихам, а також з метою оборони. Перші кадри Україна має отримати вже за кілька годин після виведення апарату на орбіту. Чи дозволить «Січ-2-30», наприклад, оперативно розглянути переміщення російських військ біля кордону України? Головною перешкодою тут може послужити низька темпоральна роздільна здатність — швидкість оновлення знімків — яке у «Січ-2-3» досягає 3-4 діб.

«Січ-2-30» був замислений частково як іміджевий проєкт — його хотіли запустити до 30-річчя незалежності, частково — як тренування. «Запуски вітчизняних супутників мають стати регулярними, а не поодиноким явищем», – говорив про проєкт міністр із питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

На майбутнє у «Південного» готова сучасніша платформа, «Січ-2М», який зможе знімати з точністю до 2 метрів. Усього ж у проєкті космічної програми заплановано витратити 3,94 млрд гривень на ще сім супутників, які виводитимуть до 2025 року. Цей документ парламент не може ухвалити з осені 2021 року.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30.12.2021 в 16:34, Denka сказал:

В это время в Украине рубят бабло на б/у Ан-148 "российской" сборки, купленных за бесценок, и гоняют их и в хвост и в гриву...

http://spotters.net.ua/file/?id=133165

image.png.027dc40fc53564305d551d92dfe72006.png

 

Новая украинская авиакомпания Air Ocean на Ан-148 не продержалась и 2 месяцев

Скрытый текст

украинская авиакомпания Air Ocean Airlines, которая развивала внутренние авиарейсы, 15 января 2022 г.  объявила об остановке всех полетов. 

https://www.facebook.com/airocean.airlines/?ref=nf&hc_ref=ARSIzzxOdhCanay-XDl6Krwhod5iNYOnHeRcy9K_dR-w6o6cRBeVmfhMTYbZhzuTBzAimage.png.93b2435f21cc9948c0d24b831b29668d.png

Первые сообщения об отмене рейсов пассажиры начали получать 14 января — за один день до официальной остановки всех полетов.  Авиакомпания еще ранее отменила рейсы из Харькова и Черновцов.

В официальном заявлении Air Ocean Airlines пообещала вернуть деньги за билеты. Пассажиры, которые захотят перенести вылет по неиспользованному билету на другую дату, получат скидку 50% на покупку следующего билета.

Air Ocean Airlines развивалась как региональный авиаперевозчик с полным сервисом. Ее билеты включали багаж и питание. Компания запустила рейсы из Киева в Запорожье, Львов, Черновцы, Харьков, из Львова в Запорожье и Харьков.

В конце января 2022 года авиакомпания планировала получить третий самолет Ан-148, который также ранее летал в России.

.... не долго музыка играла, не долго фраер танцевал.

Почему то такие новости из Украины и не удивляют даже, все привыкли к ним. Я бы тоже не стал про это говорить, если бы не вызывающий пост форумчанина.

Вывод, в очередной раз ВВП виноват.

  • Лайк 2
  • Хаха 5
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Новая авиакомпания Air Ocean резко прекратила все полеты в Украине. https://www.avianews.com/ukraine/2022/01/15/airocean_suspended_all_flights/

Свое решение авиаперевозчик объяснил тем, что поставка новых самолетов задерживается, а на уже полученных авиалайнерах Ан-148 нужно провести плановое техническое обслуживание. А по моему, просто третий не приехал, не откуда запчасти каннибалить. Denka, кто там рубит бабло? Где все самолеты made in Ukrain? Семечка, кукуруза и окатыши - вот, что составляет основу промышленности Украины!

 

  • Лайк 2
  • Хаха 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×