Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

209 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Flexvin20006 сказал:

38,7 продажа

А берут по чём?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16.02.2024 в 20:36, lincoln21 сказал:

....якщо запиняють готівку на 38,5+ на прийом в суботу на гурті ,то можна скинути трохи доларів  ...а в понеділок після обід / вівторок відкупити , через банки ... 22-24,02  знов скинути ..  відкуп 29,02-01,03  50 % + 07-08,03 50 % ( в залежності від обставин через банки ) ... мабуть це називають скальпінг ..отже ,заради спортивного інтересу можна спробувати ...наприклад 5куе ..

в Києві опти зранку брали деякі 38,45...не дотягнули до запланованого мною скиду по 38,5+...заради гіпотетичного ( ніхто не знає майбутнього ) гешефту в 10-20 коп з 1 дол ,мабуть не варто рухатись сьогодні..хто зна , може в пн буде продовження росту ...а не буде , то  потримаємо синій до 22-24,02 мабуть...

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Digger сказал:

А берут по чём?

Там вообще смешной курс 36,9.

  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Продажа и покупка дол сегодня нмже чем вчера , с чем связан такой момент ? 
запутан перепутан :beach:

киев по /29 отгружает 

шото знают наверное на понедельник, все уже расписано 

IMG_1086.jpeg

Змінено користувачем InGodWeTrust
  • Хаха 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Fat Point сказал:

что такое интрига?

У нас пока(уже почти два года)одна и та же интрига... понятно одно - будет как раньше, только хуже. Но надеяться на лучшее нужно. Без этого никак. Присели к /38.40 и смотрим вниз...

Змінено користувачем Digger
  • Лайк 3
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 16.02.2024 в 21:49, lincoln21 сказав:

так я не новичок ,логин новый..особо не писал раньше , под старым...для меня там ничего нового в платной,хотя надо признать ,моменты отката было бы легче отслеживать  .. 2 человека давали нужные советы по памяти раньше  , правда на финансах..это funtik  с его светофором по паре Евро/Дол на тот момент ..и Квестор с его "Ніхто не знає майбутнього " и как нужно подходить к выбору банков на тот момент.. а с Минфина , я еще помню встречу лет 12-17 назад форумчан в кафешке в Киеве напротив ЦУМа  , Моцарт там был точно и паренек , не помню имени ,  с Райфа по  МБ который ,он вроде на платной пишет...я еще спросил ,че курсу на МБ одни , а Райф валюту у ТОВки покупает постоянно ниже ,чем на графиках...   мне интересно было мнение Михаила..тоесть прогноз , который лайкают многие , примерно такой....или не дойдем до 38,2 ..или пролетим вверх, а потом протестим сверху.. и там как пойдет  :) ... и что с таким прогнозом делать , в наших реалиях и многогранности курсов.... 

Прогноз? На скільки змінився курс за рік? Порівняйте. :) Флет! Таким буде і подальший прогноз. Ну, а якщо ви любитель ловити хаї, то заробите не багато. Теперішні коливання - це зближення готівкового курсу з міжбанком. Тому трохи хитаєтья.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, qwerty2 сказал:

Прогноз? На скільки змінився курс за рік? Порівняйте. :) Флет! Таким буде і подальший прогноз. Ну, а якщо ви любитель ловити хаї, то заробите не багато. Теперішні коливання - це зближення готівкового курсу з міжбанком. Тому трохи хитаєтья.

Прогноз на рік ? Його й в мирний час , було важко прогнозувати  ... а тут війна ... на флет я б в цьому році , не розраховував...можливо , ще перша половина року ,пройде в більш -менш зрозумілому діапазоні , 37,8 --- 38,9 на МБ... як кажуть , два кроки вверх-один вниз ....я вище , пробував , розписати своє бачення , для невеличкого скальпінга заради спортивного інтересу ,   орієнтовно 19-20 трохи знизимось  ...22-24,02  на МБ  ріст  до 38,45-38,6 ... флет .... 4-7,03 на МБ падіння 37,7-37,9... 

Змінено користувачем lincoln21
  • Дякую 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, lincoln21 сказал:

Прогноз на рік ? Його й в мирний час , було важко прогнозувати  ... а тут війна ... на флет я б в цьому році , не розраховував...можливо , ще перша половина року ,пройде в більш -менш зрозумілому діапазоні , 37,8 --- 38,9 на МБ... як кажуть , два кроки вверх-один вниз ....я вище , пробував , розписати своє бачення , для невеличкого скальпінга заради спортивного інтересу ,   орієнтовно 19-20 трохи знизимось  ...22-24,02  на МБ  ріст  до 38,45-38,6 ... флет .... 4-7,03 на МБ падіння 37,7-37,9... 

я почав писати ,розраховуючи на те , що моє бачення , спростують чи підтримують , не по цифрам.. з цифрами мабутьтрохи погарякував як вверх , так і вниз ....а по дням ( наймовірнішнім ) росту/зниження на МБ..рівні , не принципово.....якщо вгадати напрямок руху на 2-3 дні  і ймовірне плато й рух назад , то можна трохи заробити... 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×