Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.09.2024?  

69 користувачів проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.09.2024? (голосование будет закрыто 10 августа)

    • Менее 39,00
      0
    • 39,00-39,50
      0
    • 39,50-40,00
    • 40,00-40,50
      0
    • 40,50-41,00
    • 41,00-41,30
    • 41,30-41,70
    • 41,70-42,00
    • 42,00-42,30
    • 42,30-42,70
    • 42,70-43,00
    • 43,00-43,50
    • 43,50-44,00
    • Более 44,00


Рекомендовані повідомлення

19 часов назад, Modestus сказал:

Треба бути також уважним, бо омана - це навмисне викрівлення істини. Коли курс купівлі доларів  за 50 тис. грн. був 41.30, я подзвонив до контакт-центру Кредит Дніпро. Оператор назвав мені лише один курс 41.28 для обох випадків (до 50 тис.грн. і до 200 тис.грн.). Дійсно, через декілька хвилин курс змінився до 41.28 і я написав про це на форумі. Коли проти цього виникло заперечення, я передзвонив до контакт-центру банку. Лише тоді інший оператор повідомив мені два різні курси, а саме 41.28 та 41.06

Якраз, термін «омана», мною було застосовано з уважністю:boast:. Не «збрехав», не «надурив» чи «навмисно сказав неправду».

Ввести в «оману» (в «заблуждение»), можна і ненавмисно, до речі. І само по собі поняття «омана», в його перших значеннях, не містить тлумачень щодо «навмисно», якщо не знали – не придумуйте:acute:

Це добре, що у разі таких нестиковок інфу оперативно перевіряєте безпосередньо в банку, а не лише посилаєтесь на примітки з табличок Mustbe:sarcastic:

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Т.С. сказал:

Це добре, що у разі таких нестиковок інфу оперативно перевіряєте безпосередньо в банку, а не лише посилаєтесь на примітки з табличок Mustbe:sarcastic:

Я у Телеграм особисто часто спілкуюсь з Алексом Mustbe. Наприклад, щодо курсів - там може бути затримка з оновленням їх. Підказую йому.

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минут назад, Mozart сказал:

Я у Телеграм особисто часто спілкуюсь з Алексом Mustbe. Наприклад, щодо курсів - там може бути затримка з оновленням їх. Підказую йому.

ПУМБ дуже часто і довго стоїть зі старим курсом

Змінено користувачем kmk
  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Twin сказал:

Я ще вчора шнурував на 50%  Може вдасться на відскоку скинути...

Чекаєте 41?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, kmk сказал:

Чекаєте 41?

Можемо туди сходити ще раз після корекції. 

  • Лайк 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×