Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.04.2024?  

224 користувача проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.04.2024? (голосование будет закрыто 10 марта)

    • Менее 36,00
    • 36,00-36,50
      0
    • 36,50-37,00
      0
    • 37,00-37,40
      0
    • 37,40-37,70
    • 37,70-38,00
    • 38,00-38,30
    • 38,30-38,70
    • 38,70-39,00
    • 39,00-39,50
    • 39,50-40,00
    • 40,00-41,00
    • Более 41,00


Рекомендовані повідомлення

Я притримуюся прогнозу вверх тоже як і більшість. Але... Є маленький мандражик про 21 на ЧР...

Впринципі всі на цьому зараз виграють (я суто про бізнес) адже закладені курси "ризику" в 24 мінімум, більше продаж, більше прибутку, більше потраченої гривні...

Замітив пожвавлення на ринку, якщо в мене сезон почався ніяк, поставки видиралися просто від конкурентів а раніше навпаки зливалися із-за того що не встигаєш наробляти для основних клієнтів які кормлять в не сезон... То зараз майже на половині сезону почалося стрімке зростання попиту.

Експорт який я знаю іде взагалі не встигаєш, бабло заливають як має бути...

А тут якісь коливання в плюс...

А шо як дійсно після всіх очікуванних виборів піде до 21? А не до 25 і 30?

Шо отримаємо? Той самий лютий місяць!!! Моцарт який каже шо всі в кедах злили по 23+ бакс то відповідно відкупляться по 22.70+ з очікуванням 25 чи 30? А тут бабах і 21 :)

А то й всі 19:)

І влада "ми можем" каже:)

  • Подобається 10
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я притримуюся прогнозу вверх тоже як і більшість. Але... Є маленький мандражик про 21 на ЧР...

Впринципі всі на цьому зараз виграють (я суто про бізнес) адже закладені курси "ризику" в 24 мінімум, більше продаж, більше прибутку, більше потраченої гривні...

Замітив пожвавлення на ринку, якщо в мене сезон почався ніяк, поставки видиралися просто від конкурентів а раніше навпаки зливалися із-за того що не встигаєш наробляти для основних клієнтів які кормлять в не сезон... То зараз майже на половині сезону почалося стрімке зростання попиту.

Експорт який я знаю іде взагалі не встигаєш, бабло заливають як має бути...

А тут якісь коливання в плюс...

А шо як дійсно після всіх очікуванних виборів піде до 21? А не до 25 і 30?

Шо отримаємо? Той самий лютий місяць!!! Моцарт який каже шо всі в кедах злили по 23+ бакс то відповідно відкупляться по 22.70+ з очікуванням 25 чи 30? А тут бабах і 21 :)

А то й всі 19:)

І влада "ми можем" каже:)

Твір на вільну тему. Напевне Ви не в тій країні живете, коли робите такий прогноз. Якщо відкинути навіть якісь там варіанти є пкурс бюджету і МВФ він а ніяк не 21, а 24 з копійками, добавте 2 грн. і будете мати оптимістичний сценарій на ЧР.
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мой прогноз на ближайшую перспективу=>качели и плавное движение к 25, а до конца зимы на наличке прилипнем к новому коридору 27-30.

25-да,возможно,хотя и маловероятно,30-нет...

  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Твір на вільну тему. Напевне Ви не в тій країні живете, коли робите такий прогноз. Якщо відкинути навіть якісь там варіанти є пкурс бюджету і МВФ він а ніяк не 21, а 24 з копійками, добавте 2 грн. і будете мати оптимістичний сценарій на ЧР.

Та який твір... Ви прочитали перші рядки? Я так само як і більшість не вірить в дешевший бакс. Але всім відомо що більшість завжди помиляється в прогнозі ;)

Хоча за таким розкладом може бути і 51, ніхто ж цього не чикає

Змінено користувачем бакс
  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

25-да,возможно,хотя и маловероятно,30-нет...

Купил билет, сел в 1 ряду, обещали экстрим и жахы, а оно во как ... скукотищэ:(

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не переживайте Вы так. Это пока идет реклама под названием "Місцеві вибори" и только потом начнется кино, так что Вы билетик-то свой не выкидывайте, лучше попросите чтобы Вам поп-корна подвезли, а то не успеете встать, как Ваше место займут другие любтели детективов.

трішки додам - народ усе менше ведеться на загони.

вибори - там усе уже вирішено - ефект на курс практично нульовий

+ ситуація зараз цілком сприятлива у плані конфлікту, газових відносин та зовнішньої допомоги.

банальна бовтанка, топтання на місці, боковик.

можливо перед самим днем засадять чергових лохів і висадять на наступній зупинці ^_^

  • Подобається 1
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В Мариуполе закрыты все обменники, даже демонтированы некоторые киоски по обмену валюты. Кто знает почему? Как  в других городах ? Поделитесь информацией.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В Мариуполе закрыты все обменники, даже демонтированы некоторые киоски по обмену валюты. Кто знает почему? Как  в других городах ? Поделитесь информацией.

десь кілька днів тому було інфо про наїзд на сітку ПОВ-ів із вилучення валюти, очевидно банальний перерозподіл бізнесу, дах міняють, попередній став протікати і не захищає від негоди B)

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я притримуюся прогнозу вверх тоже як і більшість. Але... Є маленький мандражик про 21 на ЧР...

Впринципі всі на цьому зараз виграють (я суто про бізнес) адже закладені курси "ризику" в 24 мінімум, більше продаж, більше прибутку, більше потраченої гривні...

Замітив пожвавлення на ринку, якщо в мене сезон почався ніяк, поставки видиралися просто від конкурентів а раніше навпаки зливалися із-за того що не встигаєш наробляти для основних клієнтів які кормлять в не сезон... То зараз майже на половині сезону почалося стрімке зростання попиту.

Експорт який я знаю іде взагалі не встигаєш, бабло заливають як має бути...

А тут якісь коливання в плюс...

А шо як дійсно після всіх очікуванних виборів піде до 21? А не до 25 і 30?

Шо отримаємо? Той самий лютий місяць!!! Моцарт який каже шо всі в кедах злили по 23+ бакс то відповідно відкупляться по 22.70+ з очікуванням 25 чи 30? А тут бабах і 21 :)

А то й всі 19:)

І влада "ми можем" каже :)

Якщо все складеться фантастично можемо побачити червневий 21.50, але я в це не вірю) І по ситуації, на міжбанку відкат відбувся не малий, а готівка присіла на 10коп тільки.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×