Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

10 минут назад, vovkin18 сказал:

С удовольствием читал Вас у Д.С. И очень рад, что Вы появились на нашем форуме.

Дякую .

  • Дякую 1
  • Не подобається 10

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Перес де Куэльяр сказал:

Доброго всім вечора панове . Є така думка ,що відкат буде трохи фальшивий ,тобто неповноцінний для заробітку на гойдалці  ,або просто маленька корекція ,бо дуже  готівка відірвались  від МБ  і зараз  спровокували  начебто зниження  доляра  для набору  обінками  від  любителів покататися на гірках .  .Я б не ризикував зараз зливати ,тому ,що .

По-перше   на  ЧР  дуже високо  приймають зеленого і це  говорить  ,що  є проблеми з приносом .Здають 100-200 баксів  на життєві потреби  ,а продаж йде зараз .  середніми партіями .

По-друге .багато хто ще не відкупився ,бо стрімкий ріст в короткий час ,та поки  акумулювані кошти забрані з банків  були на руках ,то курси вже світились 27+ і це потенційні покупці які не дадуть обвалити курс.   .ЧР на вечір п"ятниці збалансувався, звузивши спред ,в містах Харків ,Дніпро,Запоріжжя курс доляра фактично зрівнявся .95/00-10. тлбто нема великої розбіжності  і ринок  на  цих  котуваннями  почуває себе комфортно ,тобто працюють .

Третє .Курс НБУ  зріс на 11коп. ,якщо в понеділок відкриття МБ  буде зростанням ,то ЧР  дуже швидко підійме курси ,то ті хто злив доляри  на вихідних  добре встрянуть 

Четверте .Є підозра ,що це планово  НБУ відпускає гривню в інший коридор коливань ,бо два тижні  поспіль є схожими по  руху ,та   йде   ріст  безготівкового доляра   і регулятор не дуже протидіяв цьому , тільки збивав  надмірне зростання  .Мені здається, що ще не час на відкат  ,тобто треба вище ринку піднятися від 27  і думається що  русурсу  для цього  достатньо  .Нікому не нав"язую свою думку.

  1. Сливают на качели обычно как раз пока зеленого принимают очень высоко.... канешно если заработать хотят а не на лосе катать :)
  2. Никогда на пике не будут все все все в баче.... гривна всегда где то есть, без нее не может работать экономика (троллям идти нафиг с тем что она и так не работает :) ) то что есть гривна не значит что будут на всю катлету покупать.... так же как когда есть доллар не значит что его будут лить :dash1:
  3. Я не знаю как там курс нбу, никогда его не смотрел, а межик сегодня открылся выше вчерашнего закрытия и закрылся ниже https://kurs.com.ua/mezhbank/
  4. Две недели роста без противодействия нбу не значит ни что уже хватит ни что будет еще.... ничего это не значит :)  и говорят нбу сегодня капельку поливал
  • Дякую 3
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще є одна думка ,НБУ  злив десь $100млн . на підтримку гривні  і коли він хоче назад їх купити з ринку ?  Якщо почати на наступному тижні ,то це гадаю невдала буде спроба ,бо ринок зараз дуже знервований  і чим нижче  буде давити ,,тим більше буде агресивний спротив ,бо є конкуренти купити дешевше .Тобто  спроба може бути від регулятора задушити ринок  зменшенням ліквідності  гривні на коррахунках   ,але  результат  відібрати  валюту назад  буде невдалим по об"єму .Та й  ЧР  на суттєвий  відкат  наврядчи піде  ,може бути тільки закріплення   під  цифрою  27 . Це такий  варіант  може бути ,але  повернення на  26.50  розраховувати  мабуть не варто.   . 

  • Лайк 2
  • Дякую 4
  • Хаха 1
  • Подобається 6
  • Не подобається 10

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Перес де Куэльяр сказал:

Ще є одна думка ,НБУ  злив десь $100млн . на підтримку гривні  і коли він хоче назад їх купити з ринку ?  Якщо почати на наступному тижні ,то це гадаю невдала буде спроба ,бо ринок зараз дуже знервований  і чим нижче  буде давити ,,тим більше буде агресивний спротив ,бо є конкуренти купити дешевше .Тобто  спроба може бути від регулятора задушити ринок  зменшенням ліквідності  гривні на коррахунках   ,але  результат  відібрати  валюту назад  буде невдалим по об"єму .Та й  ЧР  на суттєвий  відкат  наврядчи піде  ,може бути тільки закріплення   під  цифрою  27 . Це такий  варіант  може бути ,але  повернення на  26.50  розраховувати  мабуть не варто.   . 

Есть такая мысль глупая ужасно 

Шо лили из одного кармана в другой 

Но это не точно :beach:

Если шо я просто фантазер :lol:

Смотрите на вещи Шире 

Вам Показывают ШОУ 

Но это не Точно :lol:

Змінено користувачем Samurai
  • Лайк 2
  • Дякую 4
  • Подобається 7
  • Не подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Samurai сказал:

Есть такая мысль глупая ужасно 

Шо лили из одного кармана в другой 

Но это не точно :beach:

Если шо я просто фантазер :lol:

Доброго вечора . А  в більш розгорнутому вигляді викладіть свою думку  з Вашого допису.

  • Дякую 1
  • Не подобається 10

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Samurai сказал:

Лили госы

НБУ через интервецию поставил им На место 

Но Это не точно :rolleyes:

 

Я просто фантазер

Но схема вполне рабочая:boast:

Итог

По чем там НБУ выкупал а По чем Продал 

Матиматика Сильная Весчь 

Зазор то Ого Го 

Но это не точно Я придумал :o

Мене прибутки   НБУ  не цікалять  ,а от дії регулятора передбачити на майбутне  з можливими  варіантами  рохвитку  подій , ,це більш корисно .

  • Дякую 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Samurai сказал:

А кто это :lol:

Он шо считал эти лярды ...ала бала:lol:

Ходит ваш Охрименко по Лесе ....убогое зрелище :rolleyes:

 

Я уже писал ранее:

есть 18-20млн человек, которые работают, например, клубнику выращивают, не важно что. Если все поменяют по $10к на гривну, то будет прибыль 200рядов. (20 000 000 * $10 000 = $200 лярдов). Здесь конечно рефляция будет сумасшедшая. (я так думаю)


это за 1 год. x 20 лет.  = $4 трлрд.  В лучшем случае. Можно поделить эту сумму, например на 10 или на 20. По крайне мере что-то будет положительное :) Более менее.
 

 

Змінено користувачем proftpd
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×