Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

209 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

17 часов назад, Roman_999 сказал:

НБУ и Минфин красиво сыграли на ожиданиях и заставили поверить большинство в курс 20-22, с помощью спекулятивного капитала и зажима монетарной базы и убили как мин. по 2 зайца на каждого (уменьшили инфляцию, пополнили ЗВР, снизили процент госдолга в валюте, уменьшили заёмную ставку). В итоге масса людей начала как можно скорее сдавать валюту и класть деньги на депозиты, потому что доллар будет дешеветь и ставки по депозитам падать. Надо отдать им должно (НБУ и Минфину)- красиво побрили народ. Предположу, что следующей мерой по удержанию паники будет ограничение на снятие депозитов, у кого такая возможность есть и остальные ограничительные меры спроса. 

Браво ! Сказано в "дырочку " ! 

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 часов назад, nomer сказал:

Депозити і так обмежені терміном, а далі обмежити можна лише "надзвичайним станом".

А так у нас завжди живуть вірою.

Ще з 19 р. писав, що за курс заплатимо з власної кишені.

"Надзвичайний стан" в финансовой системе  может быть обьявлен из-за обьявленного Дефолта , чтоб не платить по долгам, из-за отказа кредитовании МВФ, из-за того что земля не будет продаваться (я уже писал почему) . 

  • Подобається 1
  • Не подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, a31078 сказал:

"Надзвичайний стан" в финансовой системе  может быть обьявлен из-за обьявленного Дефолта , чтоб не платить по долгам, из-за отказа кредитовании МВФ, из-за того что земля не будет продаваться (я уже писал почему) . 

У нас в Чернівецькій обл. на цю дату "надзвичайний стан".

До дефолту у нас, як мінімум є ще запас 6 місяців, тому МВФ думаю буде і продаж землі теж буде.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 часов назад, nomer сказал:

Глобальні системні чинники ми відчуємо через півроку і тоді дійсно буде "індекс біг мака", а на сьогодні поки діють трохи інші, в заявах це паніка, короновірус.

Слідуюча паніка в Україні - Дефолт ! 

  • Подобається 2
  • Не подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Неодноразово, розумні тут писали, що немає завищеного чи заниженого курсу, співвідношення (курс) формується в наших головах, і часто залежить від того які дії ми вчиняли раніше. Зверніть увагу, що найбільше критикували ревальвацію минулого року ті, що на панічних настроях отоварювалися при курсі 27+, і відповідно сьогодні вони натішитися не можуть, що не «лоханулися» і курс зростає, тому бачимо багато такого на цьому ресурсі. Думаю, що сценарій з кількаразовою девальвацією (2014 року) в цьому році не повториться, бо сьогодні дещо інша політика, і немає особливого змісту в таких діях (значна доларизація заощаджень населення, на відміну від 2014-го). Думаю, слід розслабитися, і почекати коли спаде паніка з коронавірусом. Ближче до літа курс стабілізується і тоді можна буде конвертувати заощаджену гривню.

  • Дякую 1
  • Подобається 7
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часов назад, kot1978 сказал:

Думаю по раньше июня 

На Осень весь ХАЙ .

  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21.01.2020 в 21:46, nemaks сказал:

Ага, а если совпадет с выплатами по внешним долгам? И падением экспорта (физически он уже упал, но в плане захода выручки мы ещё в полной мере не ощутили)? И с ростом импорта? И заробитчане начнут домой возвращаться, потому что в Европе из за кризиса начнутся сокращения?

Я надеюсь, что такой сценарий не реализуется, но его вероятность достаточно высока....

Похоже именно такой сценарий и начал реализовываться. Единственное, что пока не видно роста импорта. Во время кризиса 2008 года цены на нефть тоже вначале упали, но на дне продержались недолго. после этого последовал рост. Соответственно, вырос и наш импорт. Не факт, что так будет и в этот раз, но в то, что цены на нефть долго будут на дне что-то не верится...Мировая экономика начнет восстанавливаться и выростут цены на нефть, а у нас в это время как раз только кризис начнет развиваться... Еще как вариант ценовую войну не выдержит кто-то из мировых производителей нефти, например, Россия или в Саудовской Аравии в очередной раз что-то взорвется, и таким образом, предложение нефти сократится, что вызовет рост цены на нефть...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Какая то часть  заробитчан  может  и не вернуться . Просто их могут использовать для обслуживания/ухода за местным населением  (в том числе и инфицированным)  . И дешевле и не жалко .

Р.с. ну и соответственно переводов ( для падения курса ) не будет как в прошлом году .

Змінено користувачем Да уж...
добавил
  • Лайк 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Мойша сказал:

Неодноразово, розумні тут писали, що немає завищеного чи заниженого курсу, співвідношення (курс) формується в наших головах, і часто залежить від того які дії ми вчиняли раніше. Зверніть увагу, що найбільше критикували ревальвацію минулого року ті, що на панічних настроях отоварювалися при курсі 27+, і відповідно сьогодні вони натішитися не можуть, що не «лоханулися» і курс зростає, тому бачимо багато такого на цьому ресурсі. Думаю, що сценарій з кількаразовою девальвацією (2014 року) в цьому році не повториться, бо сьогодні дещо інша політика, і немає особливого змісту в таких діях (значна доларизація заощаджень населення, на відміну від 2014-го). Думаю, слід розслабитися, і почекати коли спаде паніка з коронавірусом. Ближче до літа курс стабілізується і тоді можна буде конвертувати заощаджену гривню.

То Ви віруючий.

Поясніть мені. Заробітчани будуть сидіти без робити. Далі через нафту і зниження попиту на сировину впадуть ціни на с/г продукцію і метал, з якого ми повинні отримати стабілізації гривні в середньостроковій перспективі.

Я не песиміст, просто розглядаю об'єктивні чинники.

Змінено користувачем nomer
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минут назад, a31078 сказал:

Слідуюча паніка в Україні - Дефолт ! 

Зазвичай слово "дефолт" у більшості в мозку людей.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×