Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

209 користувачів проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

30 минут назад, Лев сказал:

Ціни на цукор та на інше я завжди пишу роздрібні,а не від 50кг.Купувати від 50кг.муки чи сахару,90% Херсонців не можуть,та й не завжди так багато потрібно.

По привату-до речі я його завжди хвалив,за весь час війни найкращий банк,прочитайте уважно за останній місяць всі мої повідомлення.Просто останні кілька днів,чомусь він забуксував,пару точок видачи тільки працює.Це практично НУЛЬ.

Я дуже радий,що ви відписалися за приват.Єдине погано,що ви не написали в якіх відділеннях все так гарно,щоб я зміг сам це побачити.Можливо на каштані,чи де?????На острові три банкомати та 1 відділення-вже біля тижня-НУЛІ-хоча до цього сипали практично всі дні війни,і я про це писав.Центр 1 працює,і то не завжди.Можливо шуменській так добре працює?Чи хбк?Підкажіть будь ласка,бо я не їзжу кожного дня,і тим паче все місто захватити невзмозі.

Будь які карти це-НЕПРАВДА-я спробував це на собі.Відкрили тільки унивірсальну(кредитку з нулем).А щоб відкрити дебєтну гривнєву,чи валютні-долар,євро-не було навіть і мови-НІ.І це я пробував зробити на острові та в центрі-НУЛЬ.Ну і на рахунок того,що ви кожного дня ходите знімаєте по 100к.-я впевнено заявляю,що у МІСТІ ХЕРСОН після початку війни немає ЖОДНОГО банку,котрий кожного дня давав би людині по 100к.,на день.ЖОДНОГО.Я дуже прошу вас,напишіть мені будь ласка про яке саме відділення привату ви пишите,мабуть краще в особисте,щоб чат не засирати.Я буду вам дуже вдячний.І я спробую на цьому тижні відкрити там три картки(дебєтна гривнєву+валютні долар,євро)та депозит,ну і якщо вийде все,я одразу закину туди 100к.,і спробую зняти.Зазделегідь  дякую вам.І чекатиму на інфу.

 

отправил все в личку

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Лев сказал:

Ну і на рахунок того,що ви кожного дня ходите знімаєте по 100к.-я впевнено заявляю,що у МІСТІ ХЕРСОН після початку війни немає ЖОДНОГО банку,котрий кожного дня давав би людині по 100к.,на день.ЖОДНОГО

 

это все у вас в личке - прошу вас тут написать что вы просто не осведомлен и вводите общественность в заблуждение.....

  • Лайк 3
  • Не розумію 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наші міняли з сьогоднішнього дня працюють тільки на прийом зелені. з чого б це???

  • Лайк 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, denmam1983 сказал:

Наші міняли з сьогоднішнього дня працюють тільки на прийом зелені. з чого б це???

У меня просьба ко всем: если у Вас нет в профиле указания, какой город... то хотя бы пишите населенный пункт. 
Вот как сейчас мне понять, о каком городе идет речь? Смотреть все Ваши сообщения? :)
Это КО ВСЕМ относится. 
Сразу благодарю за понимание. 

P.S. Увидел, что добавили в профиль, еще раз спасибо :)

 

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Лев сказал:

Я не розумію вас.В особисті ви мені пишите одне,що да-дійсно прості люди не можуть зняти більше 5к.на день свої,та 1к.кл.іншого банку,у тому відділені про котрий ви мені написали в особисті.І що 100к.можна отримати,якщо ви як підприємець прийдете.А тут ви мене серете-що я не ознайомленний-!?!Де саме я написав неправду-!?!?Я постійно пишу тількі те що знаю,чи перевірену інфу.І приват я на протязі останнього місяця завжди нахвалював,бо він один видавав за день більше грошей людям а ніж всі інші банки разом.

А зараз він здувся,бо було більше 10 точок видачи грошей,а наразі до 5 точок,не більше.

І ще одне.Можливо ви не зрозуміли хто я,і для кого тут пишу.Я проста людина,і не підприємець-тому я пишу тут інфу котра стосується ПЕРЕСІЧНИХ ГРОМОДЯН ХЕРСОНУ-розумієте.Не для мільйонерів,і навіть не про підприємців.Все що я дізнаюся в банках-скількі ,коли і як видають у банках,це для ФІЗОСІБ.РОЗУМІЄТЕ.І я заявляю на 100% що починаючи з цього тижня-А-банк(котрий я раніше недолюблював)-найкращий банк у Херсоні-по всім пунктам.Єдине тільки,що я особисто знаю про одне відчинене відділення,хоча мені казали,що періодично ще працюють 1-2 відділення по місту.

Читайте уважніше,що я пишу.Я ніде не писав,що ваше відділення біля Бордо не працює,я писав загальне,що знаю.І до речі-вчора примені дідусь з бабушкою(не юрліца,а фізособи)-зняли в касі а-банку 100+100к.з депозиту.

І було б супер,а би ви й надалі викладували інфу сюди,котру знаєте напевно-про банки,курси та інше,а не писали мені,що я в чомусь не ознайомлений.До речі наразі дзвонив з питанням отримати картки(ви писали і про це теж,що я не ознайомленний),як ФІЗОСОБА-і виходить так що  отриманні дебєтної(гривня),євро та долар-мені відмовили.Єдине,що наразі мені готові відкрити у приваті,так це кредитну з нулем,чи дебєтну гривнєву-тількі якщо я буду як отримувач зарплатні чи пенсії у них,за валютні картки вони взагалі посміхнулися.От якось так.

что я могу сделать если вы свои хотелки выдаете за якобы то что я написал, я выше четко написал что получают физ лица 5к в руки если карта приватбанка и 1к в руки если банк другой, + написал конкретно за себя сколько я снимаю, на что получил ответ что такого быть в херсоне не может - показал вам в личку скрины и попросил вас написать тут что ваше заявление что не один банк не выдает по 100к голословные, но вы решили опять по фантазировать - удачи....

  • Лайк 1
  • Не подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×