Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

Бо ніхто не думав що так затягнеться,  от і обмежували,  тепер зрозуміло,  що все на тривалий час і потрібно міняти правила,  обмеження. 

  • Лайк 3
  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Тільки що, sashabar сказав:

І якщо курс буде 40 то ціни будуть перераховані по 50. І далі по ланцюгу. Я вже писав виграти тут неможливо. Максимум зберегти своє.

Ні з цінами так не буде населення немає грошей ,ми звами забагато флудимо .Я кажу долар буде дорощати і хто у гривні буде у мінусі, але побачимо час нас розсудить.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, volodumur volodumur сказал:

У нас дискусія була ,ще почалася у Березні ви тоді думали що відкотиться до 32 я доказував ,що буде 40 хто вийде правий бачимо по цифрах на табло. На рахунок "ви би хотіли"я би хотів щоб війна зараз закінчилась і не гинули люди ідіти .А здавати долар я хочу по адекватній ціні відносно цін на товари,медикаменти, паливо. И постійно пишите про те що долар дорогий, назвіть хоть одну причину чому він має бути дешевий, при війні, емісіі гривні, інфляціі.

Я не хочу щоб він був дешевим . Я хочу щоб він був стабільним. А яким він буде визначить ринок, справжній ринок. А не обмінки. Але це вже після перемоги !

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Львів вже почали продавати 39.5🤨

  • Сумно 6
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

самое время покупать все что планировали в ближайшее время. за гривну, притом если в рассрочку то вообще шикарно. вчера набрал техники+по мелочи себе и родным на 200к чтоб хоть как-то зафиксировать для себя "цены"

  • Подобається 9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 минуту назад, Aviruss сказал:

Львів вже почали продавати 39.5🤨

 

Снимок экрана 2022-05-21 131912.jpg

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Очень жду 50. Сидишь ничего не делаешь а количество гривен растет. Цены конечно тоже растут, немного быстрее , примерно + 50% к росту доллара. Но то не надолго, какой дурак будет покупать гречку по 100. (вы б еще сказали за бензом по 60 в очереди стоять человеку из марта) Дурних нема. Продавцы быстро все поймут и опустят цены. И опять народ вы выигрыше как всегда, сдал по 50 и норм так закупился продуктами, бензом, ремонт дешево сделал. А все благодаря чему, потому что в долларе был. 

По поводу текущей ситуации, думаю всем кто хочет стоит однозначно брать и как можно больше. Иначе пожалеете что не взяли.

А я как тот неверующий буду ждать спуска к 30 (но тут конечно все поменялось, раньше то я ждал 28-29)

  • Лайк 2
  • Хаха 8
  • Не розумію 1
  • Не подобається 24

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 хвилину тому, Alex_Retailer сказав:

Я не могу понять почему они считают что на этом можно как-то заработать? Больше бумажек !

Тут вопрос не в заработке, а хотя бы в не обесценивании своих сбережений...

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×