Перейти до вмісту
ScatmanJohn

Кабмин анонсировал повышение минимальной зарплаты до 3200 грн.

Рекомендовані повідомлення

А когда будет 100 % известно - будет ли минималка 3200 ? Что бы подготовиться можно было. И думать как платить меньше налогов... Ну и быть готовым к повышению цен на все.

Змінено користувачем Ferrite

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, vvvvv сказав:

Хотела даже минусннуть. :)

Некоторое время назад ушла с госслужбы, общаюсь периодически с бывшими коллегами. В среднем на руки они получают почти столько, сколько я тогда, только цены в три раза выросли. Убрали все премии, надбавку за интенсивность и индексацию - толку с повышения окладов? 

Повышение минималки напоминает повышение пенсий лет десять-пятнадцать назад, когда очередным пакращенням сравняли доход бывших инженера и уборщицы.

Так а за шо тоді мінусувати, не зрозумів?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Pan Włodek сказал:

Так а за шо тоді мінусувати, не зрозумів?

Видимо за то, что вы писали, что нужны весомые причины, чтобы лишить премии. Ведь у вашего оппонента другой опыт: "Убрали все премии". Действительно, чтобы снять премию не нужно весомых оснований. На то она и премия, что выдается по одностороннему желанию.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 хвилину тому, Esq сказав:

Видимо за то, что вы писали, что нужны весомые причины, чтобы лишить премии. Ведь у вашего оппонента другой опыт: "Убрали все премии". Действительно, чтобы снять премию не нужно весомых оснований. На то она и премия, что выдается по одностороннему желанию.

Нєнєнє, у держслужбовців все не так :) Місячна чи квартальна премія виписується (або НЕ виписується за відсутності коштів, що власне зараз буває частіше) УСІМ в установі, наказом визначається тільки відсоток від окладу (один для всіх). Тобто її за замовчуванням отримують усі, крім тих, на кому висить дисциплінарне стягнення.

Є звичайно ще індивідуальні премії "за особливі досягнення" чи "за виконання важливого завдання", але то для осіб, прібліжонних к імператору.

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Pan Włodek сказал:

Нєнєнє, у держслужбовців все не так  Місячна чи квартальна премія виписується (або НЕ виписується за відсутності коштів, що власне зараз буває частіше) УСІМ в установі, наказом визначається тільки відсоток від окладу (один для всіх). Тобто її за замовчуванням отримують усі, крім тих, на кому висить дисциплінарне стягнення.

Є звичайно ще індивідуальні премії "за особливі досягнення" чи "за виконання важливого завдання", але то для осіб, прібліжонних к імператору.

Впервые слышу, что за нововведение такое, давно действует? Всю жизнь начальник отдела выписывал размер премии каждому сотруднику, бухгалтерия лишь устанавливает максимальный размер премии в текущем месяце. Потом списки на подпись начальнику. Никакой веской причины для снижения там не требуется, каждый начальник отдела смотрит по обстоятельствам, но чаще всем ставят максимум, если конечно  залетов нет.

Цитата

УСІМ в установі, наказом визначається тільки відсоток від окладу (один для всіх)

Ну хотя ошибка тут только в том, что назначенный приказом процент оклада не означает, что премия фиксирована и не может быть ниже, выписывать будет каждый нач персонально для сотрудников своего отдела.

Змінено користувачем alex1982
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Аналогично, у нас было также — премию распределяли начальники отделов, она варьировалась по месяцам, но чтобы все одинаково получали — помню такое только перед Новым годом пару раз было, всё остальное время — сугубо индивидуально, процент зависел "от заслуг" каждого конкретного служащего.

  • Подобається 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Также все ФОП начнут платить больше в Пенсионный. Вот еще плюсик бюджету.

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Pan Włodek сказал:

Насправді надбавки зняти неможливо, а щоб позбавити премії, потрібно накласти дисциплінарне стягнення- догану, а для цього потрібні більш вагомі підстави, ніж просто самодурство керівника. Та й премій зараз на держслужбі майже нема, чи є мізерні (принаймні для службовців низьких категорій, про яких власне ми й говоримо) - знаю ситуацію принаймні в одному держкомітеті "з перших уст".

Я звичайно вибачаюсь, але в мене склалається враження що Ви чули дзвін, але не знаєте звідки він... Не ображайтесь бо надалі я аргументую те чому я так вважаю.

Не потрібна НІЯКА ДОГАНА щоб лишити премільні в розмірі від 10 до 75% все це робиться лише на розсуд керівника підрозділу. А вже якщо працівнику знімають всі 100% премії тоді напевно дійсно повинна бути якась догана. І все це на відміну від Вас я знаю не з чуток, бо в мене син держслужбовець і розповідає як знімають премії лише тому, що є вказівка різати премії потроху всім, а причину ЗАВЖДИ знайти не складно повірте... 

Змінено користувачем Кремень
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Grober сказал:

Также все ФОП начнут платить больше в Пенсионный. Вот еще плюсик бюджету.

Я також вважаю що більше нагружают бізнес і ФОП (податки, біла зарплата і т.д....),

а бюджетників можуть легко перевести на 0,5 або 0,75 ставки.

Поки на  субсидію це підвищення не вплине, оскільки при розрахунку субсидії беруть дохід за 2015 рік.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×