Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

20 хвилин тому, NWEN сказав:

Та й на здоров'я.

Але проблема ширше: хто створив такі правила? Звідки вони пішли, і якщо вони не працють, то чому ми їх ще не змінили.
 

То таки треба йти на війну, спочатку замінити нас , а потім змінити недосконалу систему. )

  • Хаха 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Олександрм сказал:

То таки треба йти на війну, спочатку замінити нас , а потім змінити недосконалу систему. )

Від біготні при повній викладці на пару км в мене хребет в труси висипеться.
Сидяча робота діло таке.
А маючи зв'язок та команду я можу доставити набагато більше неприємностей, аніж з калашматом стрілять в білий світ як в копійочку. Бо зір в мене теж не дуже. Далі 5-10 метрів бачу все дуже відносно і нечітко.
Але те так, присказка. Основний прикол потенційних метаморфоз в армії зі мною я описав, і це не про змінити систему.

Крім того цю систему вже неможливо змінити, вона може тільки розвалитися. Точка неповернення для економіки була пройдена в 2017-18, ще за пороха, саме тоді й почав виходити потроху в латам. А з точки зору війни точка неповернення була в 2022, коли жирні коти повернулись на свої місця в кінці весни-початку літа.

 

Тож трохи погнать то є добре, я сам люблю, але всі ці "зміни системи" то вже запізно.

  • Сумно 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Олександрм сказал:

Поки було ато, то була дитяча забавка для добровольців.

Зара вбитих за 2,5 роки війни в 10 раз більше ніж в афганістані.  Для україни гірше було тільки 1 і 2 світові війни.

до того розмаху ми іще не дійшли, но шанси є що воно буде тривати довше і по рівню втрат ми догоним ті війни. 

Угледар все, на подходе Купянск. Дальше построение логистики на запорожское направление. И в вашем направлении будет не скучно.

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ґґґґґ. В цій новині чудово все: і розкриття комерційної таємниці, і можлива "мобілізація" техніки.

https://ua.korrespondent.net/business/financial/4720212-v-ukraini-chastkovo-kompensuvatymut-kupivlui-tekhniky-ta-enerhoobladnannia

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 хвилини тому, Аид сказав:

Угледар все, на подходе Купянск. Дальше построение логистики на запорожское направление. И в вашем направлении будет не скучно.

То понятно. В нас вже було весело. Но тоді перли ми.

Проблеми не в тім. Верх думає що буде бахмут. 

Але воно з того нічого не вийде. По перше нас потріпали. По друге багато тих які тут були боєздатні  вже на донецькому і харківському.  Ми не просто втратили темп і ініціативу. Ми втратили якість. Єдине що вони потріпані теж.  Ото зара й майже баланс. 

Того натиску що під покровськом запоріжський фронт не видержить.

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минут назад, ZzzZzzZzz сказал:

Ґґґґґ. В цій новині чудово все: і розкриття комерційної таємниці, і можлива "мобілізація" техніки.

https://ua.korrespondent.net/business/financial/4720212-v-ukraini-chastkovo-kompensuvatymut-kupivlui-tekhniky-ta-enerhoobladnannia

Еще в прошлом году, как пошли разговоры о мобилизации грузовых авто и вторых авто, многие владельцы грузовиков проходящих по эконормам перевели их в юрисдикцию ЕС. Тут остался автохлам Евро НОЛЬ.

  • Лайк 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Аид сказал:

Еще в прошлом году, как пошли разговоры о мобилизации грузовых авто и вторых авто, многие владельцы грузовиков проходящих по эконормам перевели их в юрисдикцию ЕС. Тут остался автохлам Евро НОЛЬ.

Мудро.

Але мене вразило інше: яку-таку техніку зі ступенем локалізації 40% Україна виробляє? І чому потрібно техпроцес та бухгалтерію передавати міністерству економіки? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минут назад, ZzzZzzZzz сказал:

Мудро.

Але мене вразило інше: яку-таку техніку зі ступенем локалізації 40% Україна виробляє? І чому потрібно техпроцес та бухгалтерію передавати міністерству економіки? 

Автоцистерны Everlast и Техкомплект поделки Краз и Богдан, другие отверточные схематозы.

Это когда из Китая привозят кабину, коробку, двигатель и практически все, из чернухи швеллера, уголка и квадрата варят раму, скручивают и называют КРАЗ.

Или покупают у арабов Land Cruiser 70й серии, бус Iveco Daily, Ford F серии (не новыми) и лепят "новые" ББМ Козаки, Барсы и т.д..

 

  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 минут назад, Олександрм сказал:

То понятно. В нас вже було весело. Но тоді перли ми.

Проблеми не в тім. Верх думає що буде бахмут. 

Але воно з того нічого не вийде. По перше нас потріпали. По друге багато тих які тут були боєздатні  вже на донецькому і харківському.  Ми не просто втратили темп і ініціативу. Ми втратили якість. Єдине що вони потріпані теж.  Ото зара й майже баланс. 

Того натиску що під покровськом запоріжський фронт не видержить.

На вас будут обкатывать игрушки «объектового выжигания». Это нечто тяжелое планирующее с 10-20 суббоеприпасами 150-300 кг. Видимо советский авиабомбовый чугуний имеет конечное число и конечное развитие. Крайне не приятное изделие как в поле так и в городе.

Так понимаю Угледаре и Волчанске уже применяли.

  • Сумно 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Волонтёры уже бабок щимят на донаты. А чо к всяким яйцекупам по 11 не пошли?

И вообще, пока донатил народ, то есть были у него деньги, то небыло идеи "щемить" гражданских. Доходы и сбережения у народа упали, возможностей стало меньше, и пришла она - идея. 

Ну как бы - занавес(((

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×