Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Вот и все. У Укрсима денег нет и денег ему не дают для погашения. :))

Государственный экспортно-импортный банк договорился с держателями еврооблигаций на 750 млн долларов о переносе их погашения с 27 апреля на 27 июля

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Государственный экспортно-импортный банк договорился с держателями еврооблигаций на 750 млн долларов о переносе их погашения с 27 апреля на 27 июля

Этого следовало ожидать. А до 27 июля уже наверное будет ясность с остальными долгами. Тепер долг УкрЭксима вывели из игры на 3 месяца.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Этого следовало ожидать. А до 27 июля уже наверное будет ясность с остальными долгами. Тепер долг УкрЭксима вывели из игры на 3 месяца.

это называется технический дефолт Укрэксима.  Никто про это не говорит, и ни на что это пока не повлияло... видимо СМИ прошли тренинги и исключают слово дефолт из своего оборота

  • Подобається 8
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Павел для слова на букву Ж есть много еще синонимов и формулировок, так что журналисты нас еще не раз удивят.

Мда, а про саммит вообще никто здесь писать не хочет-100% тухляк.

  • Подобається 3
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Україна вистоїть в будь-якому випадку, бо і не таке витримувала. Наша влада хоче бути багатою і дуже, але разом з тим, кожен з них хоче бути багатим можновладцем в цій країні, а не багатою затичкою в чужій (один вже нагарбався і втік, що навіть діти мусять жити і вмирати під чужим іменем). В лютому ніхто вже не вірив, що ріст курсу валюти вони здатні зупинити, тим більше стільки протримати. але поки що тримають. Звичайно, зараз всі скажуть, що це негативно відобразиться на економіці, яка вмирає і так. Я думаю, що люди хочуть жити, працювати, український народ живучий, і тому економіка вистоїть, як і банківська система, тому що, по-перше, це вигідно нашій владі, бо якщо країна загнеться, за рахунок чого вони будуть багатіти. Якось же ми жили такий тривалий час при курсі 5, а потім 8, всі казали, економічно необгрунтований, потім говорили, що економічно обгрунтованим є 10-11, а пройшло трохи більше півроку, як вже тут всі кричать, що 25 - економічно необгрунтований. Не подумайте, що я - прихильник нашої влади, я - прихильник нашого народу. Чому народ зараз мовчить, бо він в усі часи розумів, що розраховувати потрібно тільки на себе. І зараз я навіть вірю в те, що в 2015 році курс буде якийсь час 20 і нижче, оскільки середньоарифметично за 2015 він має бути по бюджету приблизно 22, а був вже значно більше 30, тому повинен впасти короткочасно значно нижче 20 або тривалий час бути на рівні 21. 

  • Подобається 13
  • Не подобається 15

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В лютому ніхто вже не вірив, що ріст курсу валюти вони здатні зупинити, тим більше стільки протримати. але поки що тримають. Звичайно, зараз всі скажуть, що це негативно відобразиться на економіці, яка вмирає і так.

16 тоже долго держали...а пока имеем падение -+50% в +-квартал....

Уже отобразилось...мы имеем падение относительно аналогичного периода даже 2014 года...

пысы пожалуй плюсану за патриотизм....

  • Подобається 4
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Укажите пожалуйста ссылки на оф.отчёты где указано про "не засеяна треть чернозёма".

Официальный отчёт за вчера, 24.04.2015 : http://minagro.gov.ua/uk/node/16947

А в отчёте за 22.04.2015 - цифр поболее, но динамику немного видно : http://minagro.gov.ua/uk/node/16913

 

Как Вы считаете Минагрополитики подсчитало засеянные площи  по всей територии Украины включая Крым ДНР и ЛНР или что они сравнивают с прошлым годом Вообще думаю что статистика вещь ручная еще более чем курс НБУ

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как Вы считаете Минагрополитики подсчитало засеянные площи  по всей територии Украины включая Крым ДНР и ЛНР или что они сравнивают с прошлым годом Вообще думаю что статистика вещь ручная еще более чем курс НБУ

Увы, не владею информацией как именно подсчитываются засеянные площади.

В тоже время считаю, что выдавать в эфир какие-либо факты без подтверждающих ссылок на первоисточники - достаточно некоректным явлением. Например я напишу следующее "Курс НБУ сегодня 72 гривны за доллар". Вы мне поверите ? Нет, и правильно сделаете. Вы пойдёте на первоисточник - сайт НБУ - и там увидите пусть и ручной, но официальный курс. Поэтому - в такой скользкой теме как политика или экономика - либо подтверждение факта ссылкой на первоисточник, либо примечание IMHO.

Змінено користувачем big_begemot
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×