Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Ирина_ сказал:

Не знаю насколько массово.Есть знакомые врачи не молодые (30+ ) поехали работать по профилю без знания языка... О чем это может говорить ? Я не знаю как оно там все устроено - как-то. Возможно это только мои знакомые,но они незнакомы между собой и с разных уголков.Узнайте у своих... Боюсь полный текст предложения выглядит так :

Может мне показалось. А может и Вам уже. Что скажете ? Вопрос для NWEN 

Ну если написать реальное положение дел то не пройдет цензуру сего ресурса.

  • Лайк 4
  • Дякую 2
  • Хаха 2
  • Подобається 3
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, NWEN сказал:

Но я говорил вообще о другом. Я о бизнесе, а Вы о специалистах, очень разные вещи, хоть и взаимосвязанные. И люди с бабками это не о врачах, и не о программистах, им туда расти и расти еще.

Да. Но специалисты(врачи ) поехали обслуживать бизнес туда как я поняла. Еще нужен жнец,священник и будет община. И это не уровень почти профессор,обычные семейные и пару профильных. Так что я не столько о выезде специалистов,сколько о бизнесе и его выезде не только с домашними слонами а и с гинекологами. Со стороны выглядит капитально. Как если б Марс колонизировали...

 

  • Лайк 2
  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Ирина_ сказав:

Да. Но специалисты(врачи ) поехали обслуживать бизнес туда как я поняла. Еще нужен жнец,священник и будет община. И это не уровень почти профессор,обычные семейные и пару профильных. Так что я не столько о выезде специалистов,сколько о бизнесе и его выезде не только с домашними слонами а и с гинекологами. Со стороны выглядит капитально. Как если б Марс колонизировали...

 

ще лишилося дописати "вахтовим методом"))) є і такі варіанти для тих, у кого  другий паспорт ЄС, але це найм на роботу в ту чи іншу клініку.

Якщо нувориш-емігрант може на новій батьківщині організувати багатопрофільний лікувальний центр - він буде наймати собі персонал на власний розсуд).  Питання: воно йому треба?

П.С. з приводу вивезти "не уровень почти профессор,обычные семейные и пару профильных".Тут він може бути професором, а там  до початку роботи на новій батьківщині треба: нострифікувати диплом; скласти іспит зі знання місцевої мови (мінімум В2, краще С1), скласти іспити зі спеціальності, місцевої фармакопеї, знайти місце роботи, отримати рекомендації і ще якісь дрібнички для "входження в професійне середовище колег")))

іншими словами: фахівець має бути не просто адаптованим, а інкорпорованим у дане професійне середовище. І це не про гроші нуворишів)

Змінено користувачем Moskit
  • Лайк 2
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Moskit сказал:

Якщо нувориш-емігрант може на новій батьківщині організувати багатопрофільний лікувальний центр - він буде наймати собі персонал на власний розсуд).  Питання: воно йому треба?

Частная клиника с набором специалистов перечня "медосмотр" никак не интегрирована в их моз с нашими спецами (без знания языка ). Такая практика возможна?

Еще в голову приходит посольство. Они ж там как-то собираются тцк организовать. Не будут же они медосмотр отправлять сюда проходить.

Мое внимание привлекло  то,что без знания языка поехали и работать по профилю. О чем и написала в посте,однако,никто из цитировавших меня не обратил внимание на эту деталь,а именно это и дает почву к размышлению. 

  • Лайк 2
  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 хвилин тому, Ирина_ сказав:

Частная клиника с набором специалистов перечня "медосмотр" никак не интегрирована в их моз с нашими спецами (без знания языка ). Такая практика возможна?

Еще в голову приходит посольство. Они ж там как-то собираются тцк организовать. Не будут же они медосмотр отправлять сюда проходить.

Мое внимание привлекло  то,что без знания языка поехали и работать по профилю. О чем и написала в посте,однако,никто из цитировавших меня не обратил внимание на эту деталь,а именно это и дает почву к размышлению. 

будь яка медична практика, яка не інтегрована (не дозволена!) місцевим МОЗ - з розряду фільмів про трансплантації оргнанів у підвалах та лікування "огнєстрєлов на хазах", тобто нелегальна

співробітника посольства дійсно можуть консультуватися лікарем посольства ("випийте панадол", "прополокайте горла"), але ургентні випадки - в місцеву клініку або додому (якщо транспортабельний і є така можливість).

з приводу того "что без знания языка поехали и работать по профилю" - наведіть конкретний приклад, щоби не натягувати сову на глобус.

П.С. років з 25 тому один колега, молодий, амбітний мікробіолог, з кандидатським ступенем і англійським виїхав аж у Нову Зеландію (можливу іншу локацію Океанії). І через деякий час перебування влаштувався лише мити пробірки. На моє питання: "І це все?" була відповідь: "Є потреба в робітничих спеціальностях. Лікарі - багаті люди, навіщо давати можливість збагачуватися чужим")

П.П.С. дочитав про тцк в посольстві) гумор оцінив)

  • Лайк 2
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, Moskit сказал:

співробітника посольства дійсно можуть консультуватися лікарем посольства

Вопрос не в тему,но интересно :кто им больничный выписывает?

34 минуты назад, Moskit сказал:

наведіть конкретний приклад, щоби не натягувати сову на глобус

Будь у меня конкретный пример,я  не интересовалась бы у Вас что и как,а привела бы... Со слов их коллег,знакомых между собой о них. Ну по сути общих знакомых.)) Вопросы какие-то в голову не приходили как-то и вряд ли я бы задавала.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Ирина_ сказав:

Вопрос не в тему,но интересно :кто им больничный выписывает?

на 1-3 дні - в компетенції лікаря посольства, більше - в місцеву клініку або додому

взагалі це буде залежати і від відносин хворий-посол, і від країни перебування. Якщо в країні все спокійно - можна "посачкувати", якщо ні - "ось тобі таблетка, половинка для голови, друга для д@пи. І не переплутай")

  • Лайк 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17.02.2024 в 13:46, NWEN сказал:

И вот это нас догонит где-то в 25. С падением уровня доходов, банкротствами предприятий, задержками/невыплатами зп и прочими прелестями. Мы сами себя закапываем в 90е, оправдывая это войной. Война это факт, и она влияет негативно, но нынешний способ работы с вызовами, которые она породила усиливает негативные тенденции многократно.
В конечном итоге это и есть первопричина. А массовый свал, - следствие. Сегодня мы видим последствия от решений 2021-22 годов. А в 25-26 будем видеть свал от сегодняшних. И если посчитаем %, то как бы не вышло так что сейчас это было еще ничего, а вот потом жопа.

По службі з'їздив у відрядження. Так військово-технологічний бізнес квітне та пахне.

  • Лайк 4
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×