Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Отже, аргументи чому в РФ нові автомобілі коштують в півтора раза дешевше, ніж у нас:

 

1. Ставки податків (мита, акцизи, збори і т.д.) - тупо % який держава за рахунок кінцевого покупця собі забирає. 

2. Російська зборка (матеріали, дешевша робоча сила)

3. Доброта російських імпортерів :)

4. Відсутність прив'язки рубль-долар.

 

По п. 1 не спеціаліст і не дуже знаю, шо робиться з нашими податками, про податки в РФ і подавно.

По 2 - напевно, найбільш реальний і зрозумілий для мене аргумент. Маючи в себе виробництво, можна реально знизити кінцеву вартість, і уникнути сплати ввізних мит, тільки питання на скільки відсотків у кінцевому продукті російських матеріалів і комплектуючих? Напевно, автомобільним концернам вигідно все-таки частково організувати виробництво за рахунок російських матеріалів і комплектуючих, бо наскільки я знаю, вони заробляють не на продажах самих автомобілів, а на їх подальшому обслуговуванні (продаж деталей, ремонт, ТО і т.д.)

3. Я думаю, шо імпортери як в РФ так і в Україні заробляють свій стабільний % від вартості і він не дуже великий, шоб вплинути на різницю в ціні 1,5 раза.

4. Тут однозначно вступає в діло математика - якщо 1$ = 25 грн. = 73 руб., то так воно і є.

 

Для внесення ясності по 2-му пункту була гарна порада взяти наш Єврокар, який збирає Шкоди... так само знаю, шо в Луцьку проводилась крупновузлова збірка Кіа.

По автомобілях Шкода, наприклад, Октавія:

 

Active

MPI/110 л.с.

 

 

 

 

 

 

462 096грн. = 18500$

1.6 MPI 5-ступ. МКПП / 110 HP 6,4 l/100km 836 000 руб = 12 000$

 

Такшо питання не в зборці... Вертаємось до п. 1 (податки - може хтось зможе розказати звідки беруться +50%) і робимо висновок, шо скоріш за все нас держава просто розводить, шановні автолюбителі! Ну не бачу я для себе мотивації, шоб платити тим г........м на 50% більше за ту ж саму нову машину. Якось то всьо неправильно...

 

P.S.

Всіх з наступаючим Новим Роком! :)

Змінено користувачем tyUSD
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

P.P.S.

Мене мучить така штука: візьмем наприклад ту ж Шкода Октавія (нова) в РФ за 12 000 доларів. Ставимо її на лавету і привозимо шоб розмитнити її тут в Україні.

 

За допомогою сайту http://avtobazar.infocar.ua/rastamozhka_uk.html?update=1&count=1получилась така цифра:

 

17 800$ - розмитнена і поставлена на облік в ДАІ, тобто чиста від всіх податків і зборів.

 

На скільки знаю, можна ще повернути ПДВ 18% РФ, оскільки це експорт. Тобто, грубо кажучи 17 800 - 2000=15800 получається на цьому авто різниця більше 2кіло $ порівняно з такою ж самою новою Шкодою Октавією в нас, яка коштує в нас 18500 доларів.

 

Отака фігня... чи я десь грубо провтикав?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

P.P.S.

Мене мучить така штука: візьмем наприклад ту ж Шкода Октавія (нова) в РФ за 12 000 доларів. Ставимо її на лавету і привозимо шоб розмитнити її тут в Україні.

 

За допомогою сайту http://avtobazar.infocar.ua/rastamozhka_uk.html?update=1&count=1получилась така цифра:

 

17 800$ - розмитнена і поставлена на облік в ДАІ, тобто чиста від всіх податків і зборів.

 

На скільки знаю, можна ще повернути ПДВ 18% РФ, оскільки це експорт. Тобто, грубо кажучи 17 800 - 2000=15800 получається на цьому авто різниця більше 2кіло $ порівняно з такою ж самою новою Шкодою Октавією в нас, яка коштує в нас 18500 доларів.

 

Отака фігня... чи я десь грубо провтикав?

моя Вам порада: не мучайте себе російськими машинами та фантастикою щодо повернення ПДВ.

 

Краще загадайте в новорічну ніч собі і всім родичам, а можливо і форумчанам міцного ЗДОРОВ' Я, спокою в РОДИНІ, гарних ЗАРОБІТКІВ, щоби можна було купити нове авто оригінальної збірки і в кишенях ще залишалося достатньо грошей!

 

З Новим роком та Різдвом Христовим! :)  

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Отака фігня... чи я десь грубо провтикав?

Да, добавьте к стоимости в салоне (купленной в Украине) машины цену первичной постановки на учет.

Змінено користувачем ALEX©

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

моя Вам порада: не мучайте себе російськими машинами та фантастикою щодо повернення ПДВ.

 

Краще загадайте в новорічну ніч собі і всім родичам, а можливо і форумчанам міцного ЗДОРОВ' Я, спокою в РОДИНІ, гарних ЗАРОБІТКІВ, щоби можна було купити нове авто оригінальної збірки і в кишенях ще залишалося достатньо грошей!

 

З Новим роком та Різдвом Христовим! :)  

 

Та я ж всіма руками за те, щоби в Новому Році у всіх нас було все якнайкраще, чого Вам і всім, ну і собі бажаю! :)

 

 

Да, добавьте к стоимости в салоне (купленной в Украине) машины цену первичной постановки на учет.

 

До речі так - 18500 + 5%= 19400. Такшо по цій конкретній машині маємо желізобетонну різницю в 3 кіло доларів (19400-15800)... це взагалі легально?

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

Что значит учуяли?  Вы сами ощущали какой-нибудь дискомфорт при езде? Если да, то какой?

А то они там "учуять" могут всё что угодно. Мне были "учуяли" на пробеге в 20000км замену рулевых наконечников (а они понятное дело меняются не за бесплатно по гарантии, а за деньги, причем мои) но зная их методы работы я отказался, в итоге до 105000 км ходят нормально и на других не фирменных СТО особых проблем с ними никто не нашел  ;)  Именно ПОЭТОМУ мне и интересно были ли реально проблемы или ребята именно "учуяли" чтобы на этом заработать?  ;)

 

Думаю в чём-то вы правы. Вибрацию я действительно ощущал- сейчас пропала. Но не зря они бросились менять мехатроник, видимо зарабатывают (нормо-часы и т.д.)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Вибрaцию я действительно ощущал- сейчaс пропала. Hо не зря они бросились менять мeхатроник, видимо зaрабатывают (нормо-часы и т.д.)
 

Они зарабатывают не столько на нормочасах на замене ибо там не те заработки, сколько на том, что снимают с гарантийной машины НОРМАЛЬНЫЙ еще мехатроник, ставят как и полагается совершенно новый, а тот типа "проблемный" ставят на ДЕЙСТВИТЕЛЬНО проблемную DSG за пол цены и вот там и есть их ЧИСТЫЙ заработок... ;) И проблемный отправляют немцам чтобы подтвердить факт замены гарантийного. В итоге все в плюсах кроме завода-производителя  ;)  :)

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

В результате "иномарки российской сборки" не просто не импортируются за доллары, но и не облагаются пошлиной. Поэтому получается существенно дешевле, чем в Украине, хотя по качеству – ничуть не хуже. 

 

Там доходит уже до маразма эта "иномарка российской сборки" - в случаях с Лада Ларгус и Датсунами.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В Украину запрещается ввозить авто старше 5 лет
С 1 января 2016 года в Украину запрещен ввоз автомобилей, не отвечающих экологическим требованиям стандарта Евро-5, который стал обязательным в Европе с сентября 2009 года, напоминает Ассоциация международных автомобильных перевозчиков Украины.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А

 

В Украину запрещается ввозить авто старше 5 лет
С 1 января 2016 года в Украину запрещен ввоз автомобилей, не отвечающих экологическим требованиям стандарта Евро-5, который стал обязательным в Европе с сентября 2009 года, напоминает Ассоциация международных автомобильных перевозчиков Украины.

А жигуляторы они не хотят запретить?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×