-
Постів
2 377 -
Зареєстровано
-
Відвідування
Весь контент Moskit
-
можете, але як завжди 2 нюанса: 1. якщо на кредитці є заборгованість (я наприклад активно її користую), то гроші підуть на погашення заборгованості, а якщо заборгованості немає, то зняття кеша з кредитки - 4%. 2. щоби не платити відсотки за зняття кеша через П24 кидаєте гроші на приват-вклад (треба відкрити перед цим в П24), і з нього хоч через 15 хвилин на КДВ, і знімаєте без процентів
-
если бы модер не пожадничал, а добавил еще 2 бакса, то борьба велась бы на выживание
-
пишите разборчивее, чтобы понимали. Заодно, расскажите, будьте добры, приходилось ли вам отказывать клиентам в оказании услуг/работы/просьб и почему. Или вы всегда идете на встречу просящему?
-
пробуйте так https://privatbank.ua/platezhnie-karty/internet-karta/ я для себе замовив окрему депозитну карту (миттєву), яка не підвязана до основного рахунку і через яку провожу продаж/покупки в інтернеті, в т.ч. olx. Єдиний нюанс - 0.5% комісії від суми за поповнення картки, зате ви не ризикуєте основними грошима. Тобто якщо купую з цієї карти, то необхідну суму заганяю на неї через приват24
-
прокоментуйте, будь-ласка новину http://censor.net.ua/news/356408/gfs_izyala_bolee_2_tys_tonn_kontrabandnogo_diztopliva_razoblachena_odna_iz_prestupnyh_shem_nezakonnogo чи вплине на вартість ДП?
-
расстраиваетесь ли вы, если модератор регулярно удаляет ваши посты на форуме kurs.com.ua и как справляетесь с расстройством?
-
чесно і щиро скажу: дуже багато букв і сумбуру . Якщо ви шукаєте інвестора, то подавати свій проект треба ИМХО більш структуровано і презентаційно . Якщо основний посил вашої теми знайти відповідь на питання "Бyдет ли cпpос, или жe cтоит планирoвaть выxoд на pынок пoзжe, когда вce в нашей стpaнe yспoкоитcя.......? a будет ли кoгдa нибудь такоe вpeмя?", то моя відповідь: "В закрытый рот коньяк НЕ ТЕЧЕТ" Почніть, як вам вже раніше радили, з малого. Успіху
- 44 відповіді
-
- 1
-
-
- технологии материалы
- меб
-
(і ще 3 )
З тегами:
-
вы навели примеры непрофессиональной работы. С таким же успехом тему можна назвать "Бизнес по-румынски (болгарски, испански, гречески) и еще з десяток нацоттенков. Шарлатанов и тугодумов хватает везде, в любой стране и Украина в этом плане - не эксклюзив
-
психотерапевт - это человек, дающий за деньги советы, которые ты раздаешь бесплатно
-
стоит ли вмешиваться в ссору соседей, даже если она мешает спать?
-
для когорти "непідписаних" зробіть будь-ласка скрін-шот, оскільки посилання недоступне
-
здається Salva організовує маленький бунт проти керівництва WOG
-
есть ли у вас знакомые приведения? И если да, то помогают ли они вам?
-
ХЗ, мабуть залежить від регіону. Я не манагер і фанат бегемоту, але інші банки поки поряд з ним поки що програють (за умов, що ви відслідковуєте періодично ситуацію)
-
а може краще порівняти ціну на нашу горілочку та їхню водку (за 0.5) - 54.9 грн проти 180 рублей. 180/54.9 = 3,28 * 22,7 = 74,43 рубля за вечнозеленый. Порівнювати якість вважаю просто недоречно.
-
"не намного ниже - 20-25%". Деколи навіть 5% різниці - це дуже солодка пропозиція (наприклад від 1млн.)
- 44 відповіді
-
- технологии материалы
- меб
-
(і ще 3 )
З тегами:
-
"стою на асфальте у лижі обута: чи снігу нема, чи я ..." Після ваших уточнень я взагалі не зрозумів що це за меблі ? спеціалізовані для інвалідів? елітні подібні до европейських? з якого матеріалу? якщо ви порівнюєте свою продукцію з італійською, то я погано уявляю скільки інвалідів в Україні зможуть купити у вас кухні за італійськими цінами. Враховуючи ці моменти дане виробництво більше наближається до індивідуального (поштучного) аніж масового, а індивідуальне не буде дешевим і навряд чи потребує 500 кільєвро на старті. Але все рівно успіху!
- 44 відповіді
-
- 1
-
-
- технологии материалы
- меб
-
(і ще 3 )
З тегами:
-
напевно вам слід рекламувати ваші меблі в ракурсі "меблевого конструктора", "самоделкина/самосборника" і позиціонувати як економ-варіант ИМХО. Кожний ціновий діапазон має свого клієнта. Успіху!
- 44 відповіді
-
- технологии материалы
- меб
-
(і ще 3 )
З тегами:
-
не дає. Як вище зазначив Hikory "Bеpoятно этот пpoект может пoмoчь c ящикaми/тумбaми (хoтя я нe вижу на кapтинках как), нy дoпycтим. Нo фаcaды-то.. А имeннo это самoe дopогoе и cлoжное. Икeeвский ящик/тумбу я вpyкoпaшную нa колeнкe перeдeлаю с 80 на 70 зa пapy чаcов. Ho с фаcaдом то как?" Такі переробки будуть недешевими. Будете мати нагоду поспілкуватися з майстрами, що виговляють меблі спитайте їх вартість встановлення наприклад посудомийної машини в раніше зроблену кухню, яка цього не передбачала. Ціна роботи неприємно здивує. Ще раз повторюю. Ідея непогана, але в першу чергу автор має чітко усвідомлювати свою майбутню категорію покупців (я як приватна особа серед них не бачу), і сума стартапу 500 000 євро напевно завелика, але...
- 44 відповіді
-
- технологии материалы
- меб
-
(і ще 3 )
З тегами:
-
"естетично застаріла" - ще можна погодитися, хоча і в наш час досить популярним залишається класичний дизайн. На рахунок функціонально застаріла? Не розумію як це. Коли ви проектуєте кухню, ви враховуєте свої потреби та уподобання (газова/електрична духовка, плита чи варочна поверхня і т.д.). І ви передбачаєте, що будете щодня експлуатувати кухню роки. Якщо вийшов з ладу якись з приладів ви його міняєте на аналогічний за розмірами, але відмінний за зовнішнім виглядом. Знаю людей, яким подобається міняти місцями меблі в квартирі через 1-2-3 роки/місяці; просто в людей таке хобі, але кожних 3-4 роки міняти кухню Хоча "красиво жить не запретиш"
- 44 відповіді
-
- технологии материалы
- меб
-
(і ще 3 )
З тегами:
-
зрозуміли правильно, але на мій погляд ці меблі не для ПРИВАТНОГО житла
- 44 відповіді
-
- технологии материалы
- меб
-
(і ще 3 )
З тегами:
-
не зовсім так або зовсім не так. Одна справа поміняти просто навісні елементи по попереднім розмірам - тоді дійсно без великих проблем. Але якщо "...что-то в ней изменить...". В мене була подібна ситуація. Замовляв кухню з дуба, всі елементи стояли в одну лінію. Через декілька років виникла необхідність модифікувати її Г-подібно. Для цього потрібно було дозамовити верхню кутову шафу, переробити нижню тумбу, поміняти стару стільницю (столешницу), врізати нову мойку, замовити нові карніза для меблів, оскільки на фірмі за ті роки вже не було потрібної фрези. Для довідки: одна шафка вартувала близько 200 доларів. І після всього я нічого не хочу міняти в своїй кухні Вона мені подобається яка є
- 44 відповіді
-
- технологии материалы
- меб
-
(і ще 3 )
З тегами:
-
в даній ситуації якраз не вторсировина, яка буде перероблена і знову використана, а саме бувші у вжитку деталі. Аналог ИМХО - разборка авто. І потім навіщо мені як клієнту меблі які можна збирати і розбирати. Це не конструктор LEGO. Ідея запропонована непогана, але мені здається що в-першу чергу вона буде працювати в умовах, коли потрібно звести тимчасові споруди, приміщення, і вже через певний термін експлуатації виробник сам демонтує свою продукцію і надалі використовує знову елементи меблів/дверей/перегородок. Якось так
- 44 відповіді
-
- 1
-
-
- технологии материалы
- меб
-
(і ще 3 )
З тегами:
-
як покупець не побачив переваг перед існуючими пропозиціями інших виробників. Аргументуйте, чим ваші вироби кращі "...вoзмoжноcть повтopно испoльзoвать до 40% комплeктyющиx из издeлий бывших в yпотpeблении в новyю мeбель без потepи кaчeствa..." тобто я як потенційний клієнт за свої гроші отримаю виріб з б/в матеріалів?
- 44 відповіді
-
- технологии материалы
- меб
-
(і ще 3 )
З тегами:
-
"Є що згадати, нема що розказати..." или "В молодости надо попробовать ВСЕ, чтобы не жалеть в старости о несделаном"
