Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

Уважаемый Маэстро, дефицит уже начался, он пока не так ощутим еще, но он уже есть. Я уже не могу купить некоторые компоненты для велоструктуры, когда раньше их было навалом. А какие цены на телевизоры УЖЕ? Даже самой банальной сгущенки Рогачев уже нет ни в одном супермаркете. В общем, искусственный стабилзец опять, а-ля 14 перед выборами. Не согласен с мнениями о прогнозах 25 в долгосрочной перспективе, увы, хотя, конечно, очень хотелось бы.

 

  • Подобається 8
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зміни до  пункту  161 підрозділу 10 Перехідних положень Податкового кодексу України Законом України 02.03.2015 № 211-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України», з 13.03.2015  оподатковуються військовим збором  за ставкою 1,5 % доходи фізичних осіб від операцій з валютними цінностями (крім цінних паперів), пов'язаних з переходом права власності на такі валютні цінності та інвестиційний прибуток від операцій з борговими зобов'язаннями Національного банку України та казначейськими зобов'язаннями України, емітованими центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну фінансову політику, у тому числі від зміни курсу іноземної валюти.

Тобто, з 13.03.2015  об’єктом оподаткування військовим збором фізичних осіб є:

1.    операції з купівлі/продажу (як готівкові так і безготівкові; в т.ч. СПД) іноземної валюти, банківських металів, монет;

2.    інвестиційний прибуток від операцій з борговими зобов'язаннями Національного банку України та казначейськими зобов'язаннями України, емітованими центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну фінансову політику, у тому числі від зміни курсу іноземної валюти.

Т.е. даже оплачивая товар или услугу в валюте получаем +1,5% к стоимости? ( И минус 1,5% за денежный перевод...

Придется вспоминать кто такие валютчики, это для меня та капля которая переполнила сосуд....и я подумаю не так один...ктото ооочень хочет расцвета ЧР...

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо НБУ адміністративними методами зумів загнати вниз офіційний курс до 21.7 в аккурат до того дня, коли МВФ прийняв рішення виділити нам транш, то що завадить такими-ж методами загнати курс вниз до 15 червня - саме тоді "Перша оціночна місія Міжнародного валютного фонду очікується в Україні 15 червня." (с) http://www.epravda.com.ua/news/2015/03/13/533614/

Відповідно - числа так до 1-ого червня, за умови замороженості конфлікту, може бути що завгодно. Адже планується приватизація, можна продати менше доларів за бІльшу кількість гривень. Качелі цілком можливі. Але з 1-ого червня і до 15-ого червня - плавно вниз під приїзд МВФ.

 

  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дефіцит? На дворі 21 століття. Дорого буде так але на дефіцит не той час.

Так, реалізація впала, виробник і продавець шукають замінники дешевші, ринок вжучили конкретно, згідний. Наприклад легка промисловість десь на 70% перекрила свою сировину вітчизняним виробником (синтепон волокно купує українське, тканини наші, нитки наші) і т.д. якість наша кульгає але в допустимих нормах.

Так ми не замінемо бензин, ліки (де багато корупції), якісні шини і т.д. але це і добрий копняк в задницю нашим виробникам, для того щоб випускати своє, і думаю що це можливо навіть робиться навмисне.

Неможемо ми існувати на одному зерні...

  • Подобається 6
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый Маэстро, дефицит уже начался, он пока не так ощутим еще, но он уже есть. Я уже не могу купить некоторые компоненты для велоструктуры, когда раньше их было навалом. А какие цены на телевизоры УЖЕ? Даже самой банальной сгущенки Рогачев уже нет ни в одном супермаркете. В общем, искусственный стабилзец опять, а-ля 14 перед выборами. Не согласен с мнениями о прогнозах 25 в долгосрочной перспективе, увы, хотя, конечно, очень хотелось бы.

Так в том дело, что УЖЕ, при курсе 25 торба вырисовывается.

Бедность вылазит!)

А если выше - будет еще хуже.

 

Я считаю, что пока не будет роста доходов населения(в гривне, естественно), то и гнать выше некуда и не на чем.   Иначе просто распадается цивилизованное общество с видимостью порядка.

 

А еще ниже можно продавить хотя бы потому, что все веруют вверх.

Так что - Моцарта уважаю, но сижу пока в большей части в гривне.

 

 

Да, еще.   Не знаю, насколько затянется эта наша псевдостабильность, но истеричный рост доллара в миру при укрепленной гривне не просто так.  Я так подозреваю.

Т.е., когда пойдет у нас очередная существенная девальвация, пойдет она вероятно с уже ослаблением мирового бакса.

Но это пока все сыро, фактов нет пока.

  • Подобається 2
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А то, что DJ падает серьезно никто не замечает??

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сегодня сдавал пару сотен на пропитание и на выходные, человек с которым я обычно работаю на пару минут отошел, закрыть другой вопрос. 

Что бросилось в глаза, на маленьком пятачке стояло примерно с пять валютчиков и за пять минут, не было ни одного желающего закрыть свои гривны, все только сдавали зелень и суммы гуляли от пару сотен, до пару штук! И это за пять минут!!! И это не Киев!!!

  • Лайк 2
  • Подобається 2
  • Не подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дефіцит? На дворі 21 століття. Дорого буде так але на дефіцит не той час.

Так, реалізація впала, виробник і продавець шукають замінники дешевші, ринок вжучили конкретно, згідний. Наприклад легка промисловість десь на 70% перекрила свою сировину вітчизняним виробником (синтепон волокно купує українське, тканини наші, нитки наші) і т.д. якість наша кульгає але в допустимих нормах.

Так ми не замінемо бензин, ліки (де багато корупції), якісні шини і т.д. але це і добрий копняк в задницю нашим виробникам, для того щоб випускати своє, і думаю що це можливо навіть робиться навмисне.

Неможемо ми існувати на одному зерні...

Дефицит уже реальность :) . Тут на форуме много предпринимателей спросите у них много они товара заказывают нового  :mellow: , мои знакомые все работают на старом товаре который накапливался на складах, новое незаказывают :( .Посмотрите на цены торговых сетей бытовой техники и посчитайте что даже по курсу 30 цены дешевле в доларах чем были по курсу 8 ,это говорит о том что товар из старых завозов и возможно нового завозится небудет :mellow: . Кстати полки в этих магазинах или пустые или забиты мультиварками  :D . Это результаты нестабильности в курсовой политике, и будет еще хуже. Согласен с гигантами что 25 это дно, потому что былобы ниже на радостях от мвф чеб не заработать раз лафа. :) 

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сегодня сдавал пару сотен на пропитание и на выходные, человек с которым я обычно работаю на пару минут отошел, закрыть другой вопрос. 

Что бросилось в глаза, на маленьком пятачке стояло примерно с пять валютчиков и за пять минут, не было ни одного желающего закрыть свои гривны, все только сдавали зелень и суммы гуляли от пару сотен, до пару штук! И это за пять минут!!! И это не Киев!!!

Ну так сегодня банки непринимали :) програмы обновляли, да и не показатель это, у вас есть данные по всей Украине :D 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сегодня сдавал пару сотен на пропитание и на выходные, человек с которым я обычно работаю на пару минут отошел, закрыть другой вопрос. 

Что бросилось в глаза, на маленьком пятачке стояло примерно с пять валютчиков и за пять минут, не было ни одного желающего закрыть свои гривны, все только сдавали зелень и суммы гуляли от пару сотен, до пару штук! И это за пять минут!!! И это не Киев!!!

Так эти ваши валютчики отнесут зелень, которую насобирали за день, на опт, а на опте она разойдется в одни руки.

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×