Перейти к публикации

Каким будет курс 01.11.2020?  

273 пользователя проголосовало

Этот опрос закрыт для новых голосов
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.11.2020? (голосование будет закрыто 10 октября)

Рекомендованные сообщения

Доречі, є один цікавий факт, 03.12.2015 закіньчується мораторій НБУ на заборону покупки валюти на кантракти яким більше чим півроку (я не памятаю її точної назви, думаю експерти поправлять і найдуть текст я не зміг сорі) тай ще низка заборон і обмежень включно до 03.12.2015

Ну хіба продовжать.

До чого я веду. Це також впливає на ринок і тисне курс вверх, але і якщо знімуть обмеження то піде відкладений попит... Результат думаю зрозумілий...

• Нравится 3

Поделиться сообщением

Не розумію. Чим більшість так заінтересована в рості курса що в підприжку всі мінусуть тих хто має іньшу думку? Від цього курс полізе вверх як ви хочите?

Я 10 раз писав що до 15.06 будем плавати в межах 22. Після 15.06 залежить як будуть домовлятися. Є обіцянки і транші тому уурс пішов був вверх до 24.70 (я все про чр пишу.)

І тоді я писав що це явище тимчасове і буде зниження і те що я зайшов в грн по 24.30 і відкуплятися буду по 23 так і відкупився. Чого не по 22? Бо немає чітких домовленостей. Як тільки вони будуть то куплю знову грн по 22.70 якшо встигну. І відкуплюся вже по 22. Плюс мене хвилює парочка рубль-нафта. Її вплив на грн ми відчуємо не раніше 20-х чисел серпня. Якщож впливу не буде то пройшла відвязка і в цтх числах і будуть домовленості по кредитам і їх списаню.

А ті хто загадує до нового року щось це ті самі крикуни на мітингу :)

Бакс, чому ви тепер постійно про ракету пишете? Щось ваші пости дуже,  дуже  підозрілі.Та розганяєте курс....що змінилось з 8 серпня? Чи у вас інше призначення було в серпні і є тепер...

Изменено пользователем галсо
  • Нравится 7

Поделиться сообщением

Похоже МБ будет ходить в новом коридоре 23-24 Ну а ЧР похоже закрепляеться в районе 25 Следующая важная дата -- 8 декабря После нее ожидаем дальнейшее движение

• Нравится 1

Поделиться сообщением

Похоже МБ будет ходить в новом коридоре 23-24 Ну а ЧР похоже закрепляеться в районе 25 Следующая важная дата -- 8 декабря После нее ожидаем дальнейшее движение

что там 8 декабря ?

Поделиться сообщением

Бакс, чому ви тепер постійно про ракету пишете? Щось ваші пости дуже, дуже підозрілі.Та розганяєте курс....що змінилось з 8 серпня? Чи у вас інше призначення було в серпні і є тепер...

Призначення? Ви на Ольгіно натякаєте? :)

Що змінилося?

1. Пакет законів проголосований

2. НБУ відхрестився від гривні

3. На носі або продовження або відиіна постанов НБУ

4. Схід активізував бойові дії

5. Ми наблюдали повільний і тягнучий обвал гривні на МБ

7. Сезонність

8. Відмова (окозамилювання) урядом західних партнерів (Байден і той сказав шо немає реформ)

9. Рестукторизація

10. Кінець року як не як, закриття контрактів і т.п.

А за вище наведений мій пост, то так, відвязка від пари рубль-долар пройшла, не на 100% але більше 90%, і вони лише частково зараз впливають на наш курс, принаймні не так як в лютому.

Чому ракета?

Плавний постійний ріст бакса, фіксація, загін оленів в пятницю, суботу, неділю, можливо понеділок і знову до не скорених вершин.

Курс 24.20 МБ останій раз в нас був в нас в березні якщо забули, в мому пості який ви привели курси ЧР вказані.

А тут щей свята!!! Будуть тігнути поголовно зі ВСІХ останій долар і підприємці втратять і хомяки поздають...

• Нравится 1
  • Не нравится 1

Поделиться сообщением

Завра с утра самое время для перевода вечно зеленого в гривну,чем я и займусь

• Нравится 6
  • Не нравится 16

Поделиться сообщением

Завра с утра самое время для перевода вечно зеленого в гривну,чем я и займусь

Не будет большего падения на выходных, мах что можем увидеть это на продажу 25 и то если повезет (срочно грн нужна будет кому то), так как ниже 25 нести не будут....

• Нравится 3

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас