Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

209 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, osso сказал:

Курс конвертации 12.7 в обменники и того меньше. Какие 13,35???

"Турецкая лира впервые в истории упала ниже 13 за доллар США"

https://ru.investing.com/news/economic-indicators/article-2111252

  • Дякую 1
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минут назад, Пофигист7909 сказал:

Благодаря денка, ждал и дождался 26 .25 по акгриколю!!! 

Благодаря Моцарту засунулся  по 27.30- 27.60!!!

Denka большое человеческое спасибо!!!

Моцарт - ну и вам спасибо)))

В среднем вышло по 26,82?

  • Дякую 1
  • Хаха 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, ukraina01 сказал:

Вставлю свои 5 копеек к сегодняшней ситуации, чисто свое мнение, НБУ сегодня писали продал 160млн., может это он как и при снижении даёт ориентир, что выше пока нельзя? А потом будет обратный разворот к 26.хх?  На текущий момент заганяя в дорогой доллар?

нет, он затаривает инсайдеров долговой пирамиды, как в марте 2020. тогда кажись сжигали по $300 лямов в день, рассказывая про сглаживания колебаний. :pleasantry:

нехватает последней детали - дефицита валюты в обменках, банках, сказок про неприлетевший самолет, сбоев в моб приложениях и "карантинных" ограничений по 2 чела на отделение банка :) это единственное, что вселяет веру в обычный загон.

Змінено користувачем Moneta
  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, orest777 сказал:

Ну якось так. Хоч все відбулося трохи швидше ніж я думав. Головна причина такого швидкого росту, як на мене, помилка НБУ. Регулятору треба було гасити швидше і впевненіше. Всі чітко розуміли, що альтернативні енергетики більшість з отриманих мільярдів конвертують у валюту для розрахунку по кредитах.І коштів навіть без грошей структур Ахметова достатньо для значного росту попиту. Підозрюю, регулятор сподівався, що попит енергетиків задовільнять експортери. Але я не раз уже підкреслював, що у експортерів все гаразд і на внутрішньому ринку і спішити з продажем валюти, тим більше з понеділка, їм не треба. Будуть чекати кращого курсу. І ще одне, структури Ахметова роблять велику частину експорту як у видобувній-металургійній, так і в  енергетичній галузях, а сукупна його частка в експорті явно не менше 30%. В світлі актуальних внутрішньополітичних подій, думаю, він притримав надходження валюти від експорту. Ось і виник потужний дефіцит валюти на МБ, який спровокував такий швидкий ріст курсу. А ще й "нерезиденти" додалися з ще більш активним виходом...

Курс був і залишається серйозним подразником. Люди навіть якщо не мають що продати чи за що купити (я про валютообмін), то все одно слідкують за курсом. Тому зеля з компанією не просто так зробила ставку на "стабільність" з легким ревалом (і пиляти зручніше, і електорат спокійний). А рудому зараз треба щоб і курс дратував. З цієї точки зору, стабільності не передбачається.

З іншої сторони, НБУ нагріб валюти по 26,05 і зараз йому вигідно продати як найдорожче. Чим дорожче продасть, тим швидше спалить гривню зелених енергетиків меншою кількістю валюти. А це головний чинник нестабільності. Думаю, якби не політика, НБУ був би ще стриманішим.

В теперішніх обставинах треба рахувати і відслідковувати скільки ще гривні в зелених енергетиків залишилося. Як тільки вона закінчиться, так і корекція...

П.С. Як тут сьогодні вже багато хто написав: від свого прогнозу не відмовляюся 😉

Орест , який прогнозуєте мінімальний курс долара на наступний рік виходячи з сьогоднішніх реалій ?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Mozart сказал:

А была бы своя голова - ни на кого бы не пеняли. Добавьте Вы меня в игнор, а я - Вас. И все будут довольны... 
Как удобно всегда иметь виноватого в своих ошибках.

))) я и по 28 покупал и не жалею, так оно спокойнее

  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×