Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

209 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Mozart сказал:

Чомусь згадалися слова Шарікова (у виконанні чудового актора Володимира Толоконникова) : "Уж мы их душили-душили..." (мовою оригіналу).
Дійсно, тиснуть донизу... 

Єтаке, всі знайомі зкидаюсь дол, або розраховуються  за борги теж дол... а раніше навпаки... "вітрила" розвернули таки ... а потім в другу сторону зразу їх як зламає +50% за день...проходили вже. Може є сенс для когось грати в депозити дол-грн-дол, але для збереження нервів таки не варто.  Курс намалюють який треба як бачимо.. 

Також є варіант що після вичерпання цих обмежень можуть "крутонути" нову тему. Наприклад "хто не заховався.." та заборонити валюту зовсім(або обмежити суттево обіг - проходили в нашій історії, та зараз підстави теж є), курс малюй наприклад 25...в держбанки запрошуємо 😂

imho

  • Хаха 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Mozart сказал:

Я знову таки повернусь до того, що ЗАВЖДИ... як зараз люблять казати, "100500 разів" повторював: варто МАТИ КОРЗИНУ з валют. Мати долари, євро - і звичайно ж, гривню для розрахунків. Ніколи не розумів і не зрозумію тих, хто купляє "долари на всі", а потім перед кінцем місяця бідкається, що треба здавати долари дешево, бо треба погашати заборгованість у пільговому періоді по кредитним карткам. 
Так не можна. 
І до речі, люди, які кілька разів на ці граблі наступають, потім приєднуються до тих, хто каже: "Триматиму у гривні". Ну, і звичайно, це до чергового "структурного стрибка". 
Так, у момент цього стрибка гривнева частина втрачає. Але НЕ БУВАЄ так, щоб завжди у всьому вигравалося. Для того і формується корзина, щоб ВРІВНОВАЖУВАТИ втрати від одного активу прибутком від іншого. 

Дуже це підтримую! Т.я. евро нестабільниий до дол. то звісно потрібен за ним "глаз да глаз". 

Яке оптимально розподілення у кошику має бути у відсотках на вашу думку?

PS Я про те, що може готуватись  "стрибок", але вниз... Чи це занадто?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Розтягнули спред, заганяють.

  • Лайк 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый день . 
Ранее я писал что  покупка $ будет в мае  36.90/5 и вот долга ждать не пришлось. 
А июнь нас еще больше порадует ))). 
Всем добра. 
 

  • Хаха 2
  • Не розумію 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Новичкам и старожилам форума напоминаю: у нас есть отдельная специальная тема "Наличие валюты/гривни в банках", ГДЕ и надо писать вот то, что выше... 
Благодарю за понимание!
Пожалейте модератора, ему все это потом туда переносить. 

Да и читать ТАМ удобнее.

________________________________________________________
Сообщения о наличии валюты в кассах банков были перенесены.
 

Змінено користувачем Хасан
  • Лайк 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Профит сказал:

Добрый день . 
Ранее я писал что  покупка $ будет в мае  36.90/5 и вот долга ждать не пришлось. 
А июнь нас еще больше порадует ))). 
Всем добра. 
 

Я готов купить по 35,90... И что это Вам дает? :) Показатель - покупка на оптовом рынке. Там до таких цифр еще очень далеко. 

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×