Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

198 користувачів проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

5 часов назад, Mozart сказал:

Ну, якщо бути чесним... наразі це мій єдиний гривневий депозит (кошти на карткових чи поточних рахунках я не беру до уваги зараз). 
Я прикинув, що "рівноважний курс" - 39,03 . Я допускаю, що навіть якщо курс підскочить у грудні, до лютого він може впасти, тобто... шанс принаймні вийти в нуль досить непоганий. 
Але... побачимо. 

Ви, я так розумію, у "Раді" відкрили? Бо більше таких відсотків не бачив.

Так ) Ну Ви, шановний Маестро,  доволі обізнаний про гривневі депо, як на людину, яка недовірливо ставиться до тримання грошей в гривні )

Ще гарний варіант Ідея-О.банк під 20% на 100 днів , але то для тих, у кого ще не було там депозитів

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Алексей Кущ: Доллар или гривна

Цитата
Еще до войны у нас сформировалась группа аналитиков и экономистов, которые активно агитировали украинцев вкладывать свои деньги в гривневые инструменты.
"Вкладывайте в ОВГЗ, размещайте деньги на гривневом депозите", - писали они. На краткосроке и даже среднесроке эта тактика приносила позитивные результаты.
Но в долгосрочной перспективе гривневая стратегия несколько лет обнулялась, при чем очень жестко: 1998 год (девальвация с 1,8 до 3,4); 2008 год (девальвация с 5 до 8); 2014-2015 годы (девальвация с 8 до 30); 2021-2022 годы (девальвация с 25 до 36,6). На момент своего введения в обращение в 1996 году, курс гривны составил 1,76 грн/дол. Если взять новый ориентир в 40, обесценивание национальной валюты - почти в 23 раза. В среднем, гривна девальвировала на 80% в год.
Скажем так, не было у гривневых инструментов доходности, которая могла бы перекрыть 80% потерь ежегодно.
Я всегда советовал проводить "маятниковые инвестиции": вкладываться в гривневые инструменты (депозиты, ОВГЗ) максимум на полгода.
Для входа в доллар и выхода в гривну использовать циклические курсовые колебания в течение осени-зимы-весны-лета. Например, осенью-зимой на пике обесценивания гривны выходить из доллара, а весной - летом, на пике укрепления национальной валюты, входить в доллар. То есть зарабатывать на краткосрочных вложениях в гривневые инструменты, а фиксировать прибыль в долларе (или корзине резервных валют).
Если не сделать тактических ошибок, можно заработать до 25% в валюте. Если сделать тактические ошибки - доходность упадет до 10-15%. Но если ошибиться стратегически, войти в гривну на долгосрок, можно потерять до половины вложений.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02THc2FGGM9WjGm8RC9Vr8nbJit8GxHViGp2uJ9c5Shzv99S2kDqcFQ1HuyyZs39cfl&id=100002112044676

  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Подобається 5
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Fat Point сказал:

Решение - загадка :) Если взять придуманную мной для простоты условную цифру сто тысяч на депозит,то за три месяца прибыль примерно 3800 грн. Какой-нибудь шустрый бегунок на онлайн вертушке сделает эту прибыль за три дня.

Купят с радостью -предложение слабое. Маятник курса в любой момент ,хоть и завтра может качнуться в другую сторону.

Я сегодня стартанула по синим с 37,70 ,но быстро снизила на 37.60. Продажа 38.00. По белым совсем дешево- продажа 37.60 и ниже.

А якщо -я беру умовно - у людини декілька пайок по 100 тис? З однією він бігає, а інші? А тут вже як дозволяє фантазія, розум, та здатність йти на ризики.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, valutominyailo сказал:

Так ) Ну Ви, шановний Маестро,  доволі обізнаний про гривневі депо, як на людину, яка недовірливо ставиться до тримання грошей в гривні )

Ще гарний варіант Ідея-О.банк під 20% на 100 днів , але то для тих, у кого ще не було там депозитів

Ви помиляєтесь щодо "недовірливого ставлення" до гривні. Просто... я чекав суттєвого падіння гривні саме восени, про що неодноразово й писав. А от якраз навесні-влітку я відкривав кілька гривневих депозитів, які на даний момент закінчились. 
Що ж до описаного мною сьогоднішнього експерименту... я до нього ставлюсь саме як до експерименту. Просто захотілось провірити деякі свої думки... Скажімо так, багато я там не втрачу, тому можу собі дозволити експериментувати. 

От минулий рік... 24.02. застало мене досить суттєво у гривні... Але то, по великому рахунку, лише гроші... 

  • Лайк 4
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часов назад, Delphi сказал:

займаюсь імпортом. на разі курс в мене закладений 38. курс росте ціну піднімаю. курс зменшується ціну зменшую.

Значить хтось далі відщипує побільше, але ціни бентежні. Наприклад до війни шкарпетки були по 0.5-1 бакса, зараз офігів з ціни в 3 бакса. Нормальний сир зі звичайних магазинів зник взагалі, одне *****, як і багато інших товарів харчопрому. Я всерйоз купую у тих кто з сусідніх країн то якось тягне, бо нема альтернативи. І це я мовчу про оргтехніку, там взагалі цікаво все, з одного боку начебто і ціни +/- по курсу, а з другого асортимент впав і везуть тільки ходове та різний ширпотреб за дешево. Ноут з 32RAM вже треба пошукати де брати, якщо треба більше 1шт. Про 64, чи з деякими спеціфичними запитами взагалі швах.

Ну і Ви, як і інші імпортери, фізично не зможете закласти курс 36 з копійками як на безналі, бо просто бізнес піде у мінус. І то не провина імпортерів а провина тих хто проводить таку "далекоглядну" політику. Тож посміхаємось та махаємо.

  • Лайк 3
  • Подобається 2
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Валютные вклады трех месячные по 36.4в одном из банков ? Тоесть ниже чем было 3 месяца назад , ноя не уточнял нюансов 

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минут назад, NWEN сказал:

Значить хтось далі відщипує побільше, але ціни бентежні. Наприклад до війни шкарпетки були по 0.5-1 бакса, зараз офігів з ціни в 3 бакса. Нормальний сир зі звичайних магазинів зник взагалі, одне *****, як і багато інших товарів харчопрому. Я всерйоз купую у тих кто з сусідніх країн то якось тягне, бо нема альтернативи. І це я мовчу про оргтехніку, там взагалі цікаво все, з одного боку начебто і ціни +/- по курсу, а з другого асортимент впав і везуть тільки ходове та різний ширпотреб за дешево. Ноут з 32RAM вже треба пошукати де брати, якщо треба більше 1шт. Про 64, чи з деякими спеціфичними запитами взагалі швах.

Ну і Ви, як і інші імпортери, фізично не зможете закласти курс 36 з копійками як на безналі, бо просто бізнес піде у мінус. І то не провина імпортерів а провина тих хто проводить таку "далекоглядну" політику. Тож посміхаємось та махаємо.

Так желания были 40 вот и закладдывали так, нбу провел удачную терапию, (таких желающих отправили лесом )между прочим вовремя, айфоны каждый день дешевле бои по 70 сейчас по 57 (15про макс) к и каждый день дешевле э. Дорада как и до войны 160 грн кг но не каждый день , ждать акции, вот топливо морочит голову продаж нет, а цену держат 

Змінено користувачем InGodWeTrust
  • Лайк 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, InGodWeTrust сказал:

Так желания были 40 вот и закоадывали так, нбу провел удачную терапию, между прочим вовремя, айфоны каждый день дешевле бои по 70 сейчас по 57 (15про макс) к и каждый день дешевле э. Дорада как и до войны 160 грн кг но не каждый день , ждать акции, вот топливо морочит голову продаж нет, а цену держат 

Да каждый может закладывать как хочет. Главное предложить конкурентоспособные условия.

Чтобы не писать простыню, - моя мысль в том что нынешнее многокурсие, а так же многие другие игрища от которых меня бомбило, ухудшают конкуретноспособность бизнеса. Для меня связь между конкурентоспособностью, и последующим падением курса очевидна, хоть она и многошаговая. На это и ругаюсь. Остальное, - лирика.

  • Лайк 1
  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, Fat Point сказав:

Продажа 38.00. По

Для чого у вас купляти по 38 ,якщо райфайзен наливає по 37.45 сині новенькі доллари без проблем,і так уже напротязі місяця,бери нехочу🤔

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Сумно 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   1 користувач

×