Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

198 користувачів проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, lutsak.oleg@ukr.net сказал:

Мій прогноз шо гривнедипозитники і я в тому числі будемо на коні до осені 2024 року,можете заскринити!

Не те, що заскрінив... А навіть гривневий депозит на 3 місяці відкрив під 19% :) Якраз сьогодні прочитав на FINANCE.UA статтю "Найбільш привабливі депозити листопада 2023 року" (посилання не даю, бо модератор забанить, кому цікаво, знайдете) і зробив невеликий тест :) 
Так що... подивимося... 

image.png.dbc250058ea8e9c91f78abb9bd6ac4d3.png

  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Сумно 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 хвилин тому, Кремень сказав:

Ой колего! З такою сміливою заявою, дивіться щоб Ви ПІД конем не опинилися... Бо шара вона ж вічною не буває :yes3:  :hi:

Ну,я це вже чую як мінімум від весни,но нікого не слухав а тримав свою позицію,і неседів ждав осені бо тут прогнозували ракету за 40,а перейшов в гривню під 19%-20.5% річних,багато хто сміявся з мене,може і ви бачили,незнаю р.s щодо шари,то скажу,шо тому і перейшов в гривню,бо знав що такі шарушчі проценти довго не будуть діяти,і шара НБУ дійсно закінчиться скоро в процентному співвідношенні,якось так

Змінено користувачем lutsak.oleg@ukr.net
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, lutsak.oleg@ukr.net сказал:

Ну,я це вже чую як мінімум від весни,но нікого не слухав а тримав свою позицію,може і ви бачили,незнаю

А ви, до речі, зараз на гривневих депозитах? Чи... вірити вірите, але... валюта надійніше? :) 

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, valutominyailo сказал:

Перефразуючи вислів Черчіля - Найкращий прогнозист повинен передбачити те, що відбудеться через тиждень, місяць, рік, а потім переконливо пояснити, чому цього не сталося )))

Але від Вас то, шановний Моцарт, не очікував почути маячню про "відверто шкідливі дії НБУ". Ну треба ж, які бовдури-телепні в НБУ сідять і шкодять державі. А почитали б наш валютний форум, набралися б уму-розуму.

Завжди підтримувався думки, що не потрібно вважати себе розумнішим за інших, і якщо не розумієш дії інших, це не обов'язково через те, що ці інші - бовдури. 

А насправді НБУ просто поголив тих, які скупляли дорогий долар, в надії на те, що "будєт толька доражать". І начебто все вказувало на те - і зима на носі, і відпускання курсу, і невпевненісь у подальшій допомозі партнерів. Але -ніт ! )))      Але в чому з Вами точно згоден - так це про те, що це все тимчасово. І десь під наступне літо - коли :"літо ж на носі", "звр найбільший за весь час", "будєт толька дєшєвєть" - НБУ поголить вже інших, які здавали долар в надії підзаробити навесні-влітку-восени на гривневих депо. 

Так і живемо )))

На останок все ж скажу - можливо Ви попередній текст сприймите критично, але насправді вважаю Вас дуже розумною та обізнаною людиною. А те що, хтось там в чомусь помиляється - то не помиляється лише той, хто нічого не робить ( не робить прогнозів) Але просто іноді (м'яко кажучи) Вас заносить з "Одумайтесь, глупцы!!! Это ваш последний шанс !!!". а хто вважає по-іншому - або "вы еще очень зелен, маладой человек!", або "у дураков короткая память!!!"

Ну а стосовно власних прогнозів, то як я і озвучував раніше - мінімум до січня гривнедепозитники будуть на коні. Ну а там - вже як пощастить. Може бути гра у "останній стілець", коли хтось може не встигнути конвертнутися назад у долар і може втратити більше, ніж заробив на гривневих депо.

 

Все бы ничего, но "поголив" он в том числе "пересічних громадян" которые хотят сохранить свои кровные, учитывая "стабильность" последних 32 лет. 
Верим в светлое будущее, но все что сейчас делает нбу, это пыль в глаза, объективно. И да, там сидят самые умные люди.

Змінено користувачем Ostik
  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Mozart сказал:

Коротко.
1. Думка про те, що теперішні дії НБУ - шкідливі, - не тільки (і навіть не стільки) лише моя. Скажімо так: я її поділяю.
2. "Ну треба ж, які бовдури-телепні в НБУ сідять"... відкрию невеликий секрет: у моїй минулій банківській кар'єрі є досить суттєвий проміжок роботи в НБУ. Пройшло вже досить часу, і я можу про це відкрито написати. Мав нагоду спілкуватися з Володимиром Семеновичем Стельмахом і не тільки... Тому, ХТО зараз працює у Нацбанку і ЩО вони роблять, трохи уяву маю.
3. Щодо ваших висловлювань... ну, шкода, якщо ви так сприймаєте. Що ж до короткої пам'яті... на жаль, історія реально повторюється, і те, що ми зараз переживаємо, теж вже було неодноразово. 
4. Щодо прогнозів. Ну... мало хто нинішнє зміцення гривні назве об'єктивним процесом. 
5. Щодо купівлі валюти... Я особисто у цьому році найдорожче брав долар по 37,40 (на депозит у Альфі, тобто Сенсі). Якщо хтось купляв ще дорожче... шкода, значить, людина не в темі. Власне для того форум і створений. 
6. Щодо того, що "мінімум до січня гривнедепозитники будуть на коні"... я вирішив зробити невеликий експеримент. Сьогодні вивільнилася деяка сума у гривні (не 100 і не 1000 грн), і я вирішив зробити експеримент. 
Депозит "Нові гроші" у Акорді, на 3 місяці під 19% річних. Я півдня думав, що краще: взяти долари по 36,99 чи депозит. І вирішив  спробувати послухати тих, хто так голосно зазиває у гривню :) Я - гравець, трейдер на FOREX і на криптобіржах, тому можу собі дозволити деякі експерименти. 
От і побачимо... 9.02.24 буде закінчення депозиту, порахуємо разом :) 

Ось, ну це вже взагалі інший рівень дискусії )

Аккорд, скнара, не дає мені відкрити по 19, каже - надто ти хитрозроблений. Але розмістився в іншому банчику теж під 19. Тож, колєго 😉, будемо рахувати разом.

 

 

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 хвилин тому, Mozart сказав:

А ви, до речі, зараз на гривневих депозитах? Чи... вірити вірите, але... валюта надійніше? :) 

Так ,я ж писав тут шо до весни -літо 2024 року

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, valutominyailo сказал:

Диверсифікуйтеся і ніхто вас не поголить. А хочете гратися з НБУ "на всі" - то можуть бути наслідки.

Ой, ну это вообще чудесно, действительно, давайте подумаем а зачем вообще люди покупают доллары, хотя доходность по ним нулевая?

Варианты ответов:

а) чтобы НБУ не побрило

б) чтобы побрить НБУ 

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

  • Хаха 5
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минут назад, beornborn сказал:

Ой, ну это вообще чудесно, действительно, давайте подумаем а зачем вообще люди покупают доллары, хотя доходность по ним нулевая?

Варианты ответов:

а) чтобы НБУ не побрило

б) чтобы побрить НБУ 

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Я також свого часу "рука-ліцо" робив, коли зайома мені людина спочатку казала - "НБУ гади, навіщо девальвують гривню, а потім через рік - НБУ гади, навіщо реаальвують гривню !?

А все лише тому, що раніше він отримував зарплатню в гривнях, а потім - у валюті. То ж - "точка сідєнія опрєдєляєт точку зрєнія"

І да, люди, які покупають долари на вільну гривню просто для довготермінового збереження - від будь-яких дій НБУ не холодно не жарко. Бо долар він і в Африці долар, а гривня в будь якому разі в далекоглядній перспективі девальвуватиме. А ось ті, які покупають бакс "на всі", щоб потім через місяць "на хлєбушєк"  (як вони думали) будуть здавати дороще, або взагалі в намаганні спекульнуути - зараз куплю дешевше, а завтра пролам дорожче - ось таких хитрозроблених НБУ і поголить.

Змінено користувачем valutominyailo
  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, valutominyailo сказал:

Ось, ну це вже взагалі інший рівень дискусії )

Аккорд, скнара, не дає мені відкрити по 19, каже - надто ти хитрозроблений. Але розмістився в іншому банчику теж під 19. Тож, колєго 😉, будемо рахувати разом.

Ну, якщо бути чесним... наразі це мій єдиний гривневий депозит (кошти на карткових чи поточних рахунках я не беру до уваги зараз). 
Я прикинув, що "рівноважний курс" - 39,03 . Я допускаю, що навіть якщо курс підскочить у грудні, до лютого він може впасти, тобто... шанс принаймні вийти в нуль досить непоганий. 
Але... побачимо. 

Ви, я так розумію, у "Раді" відкрили? Бо більше таких відсотків не бачив.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минут назад, valutominyailo сказал:

А ось ті, які покупають бакс "на всі", щоб потім через місяць "на хлєбушєк"  (як вони думали) будуть здавати дороще, або взагалі в намаганні спекульнуути - зараз куплю дешевше, а завтра пролам дорожче - ось таких хитрозроблених НБУ і поголить.

Я, у тому числі на цій гілці, втомився повторювати, що "не треба купляти долари на ті гроші, які можуть знадобитися через тиждень, місяць, півроку". Але люди цього не хочуть чути. Ну, що робити... 

  • Лайк 1
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×