Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

191 користувач проголосував

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

Только что, NWEN сказал:

Да каждый может закладывать как хочет. Главное предложить конкурентоспособные условия.

Чтобы не писать простыню, - моя мысль в том что нынешнее многокурсие, а так же многие другие игрища от которых меня бомбило, ухудшают конкуретноспособность бизнеса. Для меня связь между конкурентоспособностью, и последующим падением курса очевидна, хоть она и многошаговая. На это и ругаюсь. Остальное, - лирика.

Давайте сойдемся что импорт пусть немного пыл убавит , и требовать нужно начинать с них, пусть двигается а то топливо рисуют 60 socar у меня вот где вопросы 

  • Не розумію 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 часов назад, Modestus сказал:
Но в долгосрочной перспективе гривневая стратегия несколько лет обнулялась, при чем очень жестко: 1998 год (девальвация с 1,8 до 3,4); 2008 год (девальвация с 5 до 8); 2014-2015 годы (девальвация с 8 до 30); 2021-2022 годы (девальвация с 25 до 36,6). На момент своего введения в обращение в 1996 году, курс гривны составил 1,76 грн/дол. Если взять новый ориентир в 40, обесценивание национальной валюты - почти в 23 раза. В среднем, гривна девальвировала на 80% в год.
Скажем так, не было у гривневых инструментов доходности, которая могла бы перекрыть 80% потерь ежегодно.

Вы бы, прежде чем писать такую глубокую аналитику, потрудились бы нажать на калькуляторе 1,8 в 27 степени (2023-1997 лет)

если под рукой нет, даю подсказку 7 804 725,58

 

па 38 брать будете? синими!

Змінено користувачем dimox
  • Лайк 1
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, NWEN сказав:

А що маємо наразі?
Я здаю по 36. курс десь бовтається між 38 і 42, а ціни взагалі чи то по 45 чи то по 50 пораховані. Та най йдуть у баню, начебто світ клином зійшовся.

От і вся математика.

Проблема не в цифрі на табло. Проблема в дурних методах якими то досягнуто. Хоч по 8 курс поставте, але по ньому повинно бути пораховано все, а не гратися в багато-курсів. 

"Білий" імпорт рахує так як треба. Тут вище це підтверджували. І я підтверджую. Здебільшого у всіх договорах ціна перераховується в обидві сторони при коливанні курсу більш як на 3%.

Те про що ви пишете - це все тінь яка не платить податки або сидить на єдиному податку. Вони коригують ціну так, щоб завжди мати подвійну вигоду.

Купив товар по 40 грн/євро, а зараз 45 - перераховую, щоб мати стільки ж євро для купівлі нового товару.

Купив товар по 45 грн/євро, а зараз 40 - залишаю ціну такою ж, щоб мати подвійну вигоду. І від продажу і від курсу.

Тому така система працює тільки в одну сторон - на підвищення цін у гривнях (система ніпель).

Чи має відношення НБУ (а саме про його дії ми тут дискутуємо) до "системи ніпель"?

Давайте розділяти. Мухи окремо, а котлети окремо (с).

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 годин тому, valutominyailo сказав:

Я також свого часу "рука-ліцо" робив, коли зайома мені людина спочатку казала - "НБУ гади, навіщо девальвують гривню, а потім через рік - НБУ гади, навіщо реаальвують гривню !?

А все лише тому, що раніше він отримував зарплатню в гривнях, а потім - у валюті. То ж - "точка сідєнія опрєдєляєт точку зрєнія"

І да, люди, які покупають долари на вільну гривню просто для довготермінового збереження - від будь-яких дій НБУ не холодно не жарко. Бо долар він і в Африці долар, а гривня в будь якому разі в далекоглядній перспективі девальвуватиме. А ось ті, які покупають бакс "на всі", щоб потім через місяць "на хлєбушєк"  (як вони думали) будуть здавати дороще, або взагалі в намаганні спекульнуути - зараз куплю дешевше, а завтра пролам дорожче - ось таких хитрозроблених НБУ і поголить.

Ось це виділене речення - це мотив 90% дискусій на даному форумі за останні кілька місяців.

А ось ця Аксіома: "І да, люди, які покупають долари на вільну гривню просто для довготермінового збереження - від будь-яких дій НБУ не холодно не жарко." працювала безвідмовно до росту інфляції та до моменту коли центробанки не почали піднімати облікові ставки. Зараз, щоб залишатись на місці (навіть в доларі) потрібно щось робити. Бо за останні три роки купівельна здатність долара відчутно знизилась.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 часов назад, Mozart сказал:

Сьогодні вивільнилася деяка сума у гривні (не 100 і не 1000 грн), і я вирішив зробити експеримент. 
Депозит "Нові гроші" у Акорді, на 3 місяці під 19% річних. Я півдня думав, що краще: взяти долари по 36,99 чи депозит. 

 Я конечно извиняюсь,но вместо того,чтоб думать полдня и провести одну операцию,можно было в течении часа и купить долл. и открыть гр.депо на эти же деньги.

 Э-э,немного удивлен....

  • Хаха 2
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, abcd сказал:

 Я конечно извиняюсь,но вместо того,чтоб думать полдня и провести одну операцию,можно было в течении часа и купить долл. и открыть гр.депо на эти же деньги.

 Э-э,немного удивлен....

36,99 Это при покупке на депозит на 3 месяца. Прочитав Моzart не сложно было посмотреть на сайте Аккорда

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, lutsak.oleg@ukr.net сказал:

Для чого у вас купляти по 38 ,якщо райфайзен наливає по 37.45 сині новенькі доллари без проблем,і так уже напротязі місяця,бери нехочу🤔

Вот это я переплачиваю ,покупая по 37.70 ,вместо того ,чтобы черпнуть в авале.😂

  • Хаха 3
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
44 минуты назад, Luch сказал:

36,99 Это при покупке на депозит на 3 месяца. Прочитав Моzart не сложно было посмотреть на сайте Аккорда

 

Как бы помягче ответить.... Если вас не затруднит,посмотрите на сайте Аккорда сами. Онлайн обмен 36,99

И чтоб два раза не вставать, конвертдепо в долл.по 36.99 это овердофига.

Змінено користувачем abcd
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Interesting сказал:

"Білий" імпорт рахує так як треба. Тут вище це підтверджували. І я підтверджую. Здебільшого у всіх договорах ціна перераховується в обидві сторони при коливанні курсу більш як на 3%.

Те про що ви пишете - це все тінь яка не платить податки або сидить на єдиному податку. Вони коригують ціну так, щоб завжди мати подвійну вигоду.

Купив товар по 40 грн/євро, а зараз 45 - перераховую, щоб мати стільки ж євро для купівлі нового товару.

Купив товар по 45 грн/євро, а зараз 40 - залишаю ціну такою ж, щоб мати подвійну вигоду. І від продажу і від курсу.

Тому така система працює тільки в одну сторон - на підвищення цін у гривнях (система ніпель).

Чи має відношення НБУ (а саме про його дії ми тут дискутуємо) до "системи ніпель"?

Давайте розділяти. Мухи окремо, а котлети окремо (с).

Ну давайте поділяти)

Так хто у нас держить різницю курсу нал/безнал? І чи у силах НБУ це виправити?
На мій погляд відповідь на друге питання "так".

А от чому не виправляють, - питання схоже на риторичне.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, NWEN сказал:

Ну давайте поділяти)

Так хто у нас держить різницю курсу нал/безнал? І чи у силах НБУ це виправити?
На мій погляд відповідь на друге питання "так".

А от чому не виправляють, - питання схоже на риторичне.

ответ тут проще некуда, это ОЧЕВИДНО,
то есть если так рассуждатиь неужели вы частично уже гтовы пойти наличкой на 37? но можете не отвечать это тоже очевидно лично для меня
может кто знает сколько стоит месячный контракт инкассации? либо разовый выезд на точку? вне зависимости от оборота
 

Змінено користувачем InGodWeTrust
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×