Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Петров и Боширов хотели в начале вторжения РФ убить президента Украины Владимира Зеленского.

Об этом заявил расследователь из Bellingcat Христо Грозев

og_og_1679725535220545215.jpg
 

  • Хаха 10
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, DarkRanger сказал:

image.png.14895d07dd5d6b4ec9ff155b51cebd5b.png

А сколько ты продал черешни в прошлом году? 😁

Судя по количеству денег они ее из Мелитополя в Москву возили 

  • Лайк 3
  • Хаха 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 минуту назад, admin сказал:

Петров и Боширов хотели в начале вторжения РФ убить президента Украины Владимира Зеленского.

Об этом заявил расследователь из Bellingcat Христо Грозев

og_og_1679725535220545215.jpg
 

Они же по шпилям вроде, а не по мокрухе)

  • Хаха 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, Moskit сказал:
6 часов назад, admin сказал:

Судя по каске, командующий боится получить оплеуху от президента или он только что стрелял в русских и на секундочку забежал доложить президенту обстановку.

 нічого, що цій "консєрві" більше трьох місяців, коли Сирського тільки готували до Головнокомандувача?

Він не був тоді Командувачем Сухопутних військ (2019 - 08.02.2024), про що йдеться у дописі ( Командующий - рос. )?

Невже є штатна посада "готується до Головнокомандувача";)

  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 хвилину тому, Modestus сказав:

Він не був тоді Командувачем Сухопутних військ (2019 - 08.02.2024), про що йдеться у дописі ( Командующий - рос. )?

Невже є штатна посада "готується до Головнокомандувача";)

щось Ви додали трошки свого до мого допису)))

де я писав про посаду Сирського?

я написав тільки про те, що "Сирського готували до Головнокомандувача", тобто замість Залужного. Дата "репортажу" - 30.11.2023 року, коли всі ОП-залежні ТГ-"аннали" сповіщали, що "між двома мужчинами - все рівно"

П.С. я беру до уваги Ваші військові освіту та, можливе, військову службу, але "не ловіть мене за словА", тим паче не всі це зрозуміють

Змінено користувачем Moskit
  • Лайк 3
  • Подобається 4
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Moskit сказал:

щось Ви додали трошки свого до мого допису)))

де я писав про посаду Сирського?

я написав тільки про те, що "Сирського готували до Головнокомандувача", тобто замість Залужного. Дата "репортажу" - 30.11.2023 року, коли всі ОП-залежні ТГ-"аннали" сповіщали, що "між двома мужчинами - все рівно"

П.С. я беру до уваги Ваші військові освіту та, можливе, військову службу, але "не ловіть мене за словА", тим паче не всі це зрозуміють

Так а в чому Ваша претензія і зауваження до посту? Це якось впливає на саму ситуацію, яка є досить кумедною?
Чи в той час Сирський дійсно міг отримати ляпаса від Президента і його екіпірування доречне?

Змінено користувачем zbalamutz
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 хвилини тому, zbalamutz сказав:

Так а в чому Ваша претензія і зауваження до посту? Це якось впливає на саму ситуацію, яка є досить кумедною?
Чи в той час Сирський дійсно міг отримати ляпаса від Президента і його екіпірування доречне?

Бог з Вами, яка може бути претензія до власника ресурсу)))

це уточнення, щоби не виникало маніпулятивних бажань 

ситуація була би кумедною на сцені к95, а тут - сум і біль від діянь цих... діячів(((

щодо екіпірування та подачі матеріалу - так я вище написав "imho в ОП-і "притомних" не було від народження", в т.ч. і відповідальних за "екіпірування" 

  • Сумно 2
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так ли это хреново?

Верховный суд США постановил, что Дональд Трамп имеет право баллотироваться в президенты. Судьи единогласным решением отменили запрет, установленный Верховным судом Колорадо.

Верховный суд США решение суда Колорадо отменил. Судьи заявили, что Конституция не позволяет ни одному штату отстранять кандидата в президенты от национальной должности, потому что такая ответственность «лежит на Конгрессе, а не на штатах». Верховный суд предупредил, что если соответствующие решения будут приниматься на уровне штатов, то это приведет к хаосу в стране.

Постановление Верховного суда США распространяется на другие штаты с аналогичными претензиями к Трампу. Таким образом, политик остается наиболее вероятным кандидатом в президенты от Республиканской партии.

Трамп назвал решение Верховного суда «великой победой Америки».

https://www.bbc.com/russian/articles/cw9zxnrnnveo

Сийярто заявил, что если бы Трамп был президентом США, то не было бы войны в Украине

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2024/03/4/7444963/

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А шо реально верили, что баблодержатели и баблопилители США сделают ставки на дедушку который здоровается с воздухом и в перспективе начнет слюни пускать в прямом эфире? Трамп все еще в бодром состоянии и вариантов его замены еврейство промышленников, ритейла и энергетиков не видит. Другого лидера, который бы всех +/- устроил как бы и нет. Возможно к следующим выборам созреет противовес Трампу.

Возможно старички 70+ засидевшиеся уйдут массово на покой и в Конгресс и Сенат зайдут 40-50 лет политики с прагматичным мышлением.

  • Подобається 3
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×