Перейти до змісту

Активність

Стрічка оновлюється автоматично

  1. Сьогодні
  2. Modestus

    Forex Today

    Bank of America прогнозирует повышение ставки ФРС по 0.25% в сентябре, октябре, декабре 2026 года, то есть до диапазона 4,25%−4,50%. По прогнозу банка эта ставка будет удерживаться далее на протяжении всего 2027 года. При этом банк не прогнозирует снижение ставки ФРС до 2028 года. https://www.investing.com/news/economy-news/bofa-now-sees-no-fed-rate-cuts-until-2028-4752098 Между тем, индекс доллара тестирует уровень 101.
  3. Вчора
  4. imho сенс є , коли виробив певну стратерію зберігання заробленого, тобто, як мінімум, не втратив, в т.ч. і через валютну та товарну інфляції. Для цього замало купити "пачку під матрац" і спати спокійно) "Віртуальні" цифри - це база для прийняття рішень, принаймі для мене. Читаю майже всіх дописувачів, деколи ретроспективно оцінюю прогнози і Гігантів, і простих форумчан - на скільки вони були точними. Таким чином формується певна група авторів, на чию думку орієнтуюся (можливо підсвідомо, але не стовідсотково) при прийнятті рішень. Звичайно, кожний самостійно (бажано усвідомлено, а не емоційно) має вирішувати куди прилаштувати сотню/тисячу/валізку гривнень: купити валюту, ОВДП, шмат нікому не потрібної землі чи мішок гречки. Особливо зараз(
  5. https://kurs.com.ua/novost/1467549-stalo-izvestno-kogda-ukraina-poluchit-1-i-transh-iz-90-mlrd-evro-ot-es Рішення було прийнято ще минулого тижня, а нас ніхто не повідомив
  6. 45 "психологический" ничем не лучше тех же 44 и 46... если не следить за курсом каждую минуту (если этого требует основное место зароботка) Для большинства так оно и есть. Цены - вот это критерий, их сравнить любой может "сегодня со вчера" и сделать выводы о скорости роста цен. НБУ "стрижет" всех по полной... такая работа 😂 Imho
  7. "Віртуальні" цифри, який в них сенс? Хто більше в твердій валюті, тільки дивляться на курс та втрачають заначку із-за інфляції долара. Є непугані,що бавляться в рулетку ОВДП...(тут сенс мабуть влазити від 1 млн ), ну як-то кажуть не вчились на чужих, навчаться на своїх. То вибір кожного. Нікого не засуджую 🤐 Реальних інструментів немає, що заробити підробіток без "ньюансів" як раніше( 10+років тому), треба збивати кеди до дірок. "Обложили демони" (с)- якщо знаєте звідки фраза. Imho вище написав
  8. чисто "для точності", 45-41=4 Факт ! і це до речі.., це майже 10% (якщо точно то 9,75%) PS часом не у Фурси вчитесь "математиці", поясню, судячі з його останніх інтерв'ю... у нього зростання курсу з початку року "ОДИН відсоточок", чого переживати...а реально ну ніяк не меньше з початку року 45-42,5=2,5 (+5,88%), тому як так можно локшину вішати не всміхаючись? Без всякого підтекста, чисто ФАКТи 😜
  9. Пара пробила симметричный треугольный паттерн, опустившись ниже 200-дневной скользящей средней и достигнув минимума в 1,1410. Это вселяет надежду на дальнейшее снижение. Прорыв ниже откроет путь к 1,1400. Продавцы будут стремиться пробить этот уровень, чтобы сформировать более низкий минимум и продолжить снижение в направлении 1,1300.
  10. "Завтра уровень 45 грн будет в очередной раз проходить проверку на крепость. Как поступит Национальный банк? Будет ли он все так же тратить ресурсы, удерживая курс ниже психологического уровня, позволит ли доллару укрепиться? Это пока никому неизвестно. Руководство Национального банка, декларируя политику "управляемой курсовой гибкости", постоянно заявляет, что гривна может как падать, так и укрепляться. И остается только думать, как оно поступит в ближайшее время." https://kurs.com.ua/novost/1467535-nbu-uderzhivaet-dollar-nizhe-45-grn-chto-budet-s-kursom
  11. загалом все вірно, але розширю межі періоду з 2-х до 2.5 років (з 01.01.2024 року). Не заперечуєте? 44.91/38 = 1.181 (18%) 51.46/41.99 = 1.225 (22%) і це без переходів всередині "валютної пари" в очікуванні на паритет). Але то вже майже підробіток П.С. На Вашу думку, з якої суми має стартувати "вільна гривня" для купівлі ОВДП? П.П.С. якщо не за темою топіку, то прошу перенести у відповідний
  12. А я за шо..? Тут користувачі розповідали, як вийшли з доларів, та взяли овдп і доводили як це вигідно
  13. Министр обороны США П. Хегсет: "НАТО сбилось с пути!" P.S. Есть автодубляж и субтитры .
  14. Ніхто (адекватний) не продає валюту, щоб купувати гривневі ОВДП. Це аксіома. Гривневі ОВДП купляються за вільну гривню. Якщо вільної гривні не має, то також не має значення який буде курс :-). Скільки валюти можна придбати за "0" гривень?
  15. Ви не зміните психологію людей. а) Люди приходять на цей форум не вчитись як краще, а мати змогу/спробу переконати інших підтримати їхню (вже сформовану) точку зору. Б) Людина отримує набагато більше негативних емоцій від втрати 100 грн (коли курс росте) ніж позитивних емоцій через дохід 200 грн, (коли курс стабільний і гривня "працює") Факт: За два роки курс виріс на 3грн із 41 грн до 45 грн. Це зростання менше ніж 8% Факт: За два роки інфляція склала приблизно 22% Ось інформація від ШІ. Сукупний розмір інфляції в Україні за період із червня 2024 року по червень 2026 року становить орієнтовно 21,7% - 22,1% (точний показник за червень 2026 року від Державної служби статистики України оприлюднюється на початку липня). Для тих хто на 100% у валюті, два роки спокійного сну вартували приблизно 14% втрати купівельної спроможності заначки. Якщо валюта була в ОВДП то втрата приблизно 10%. Так, є ризик суттєвої девальвації. Але хеджувати цей ризик "сидінням" по вуха у валюті - це дуже погана стратегія. Як бачимо елементарна корзина валют вже роками дає фору 100% сидінні у валюти. Хоч більше ризику - збільшуй долю гривні. І навпаки. Купляй ОВДП порціями, щоб погашення припадали на різні періоди року. В кінці кінців, якщо слідкувати за ринком, папери завжди можна продати із дисконтом і зайти у валюту через депозити.
  16. Користуюся обмінником вже не вперше. Усі транзакції проходять стабільно, а кошти надходять у заявлені терміни. Приємно, що курс фіксується під час оформлення заявки, тому немає неприємних сюрпризів під час обміну.
  17. А в то же время "Гарант" в Киеве на правом берегу продает "синие" по /45.00, хотя я им вчера скинул "синие" на левом берегу по 45.07/, а "белые" продает на том же правом берегу по /44.88. P.S. "Белые" подешевели - уже по /44.86.
  18. Скажу вам честно доллар буде и 70-74 грн за доллар. Вот интервал времени немного растянут от событий. Тому близкие пол года нам нужно чтобы доллар не рос сделал вид что он не кому не нужен.
  19. Интрига дня - курс НБУ на завтра. Все эти хиханьки, хаханьки, мемчики. Все-равно он когда будет 45+. Но если сегодня, дальше можно еще порасти.😗
  20. Та мне только ваши деньги только и надо а не ваша Приська. Да да ато держите эти ненужные доллары. Если серьёзно будем держать курс доллара сейчас очень нужны ваши деньги.
  21. Поменял в выходной — всё сработало, удивительно и удобно
  22. Народ вкладайте всі гроші в овгз ,бо держава не має за що виплатити мені кешбек)
  23. Краткосрочные и среднесрочные овгз (до 1 года): ~14,00% – 14,50% годовых. Например: слил доллар по 42.25/ ( конец декабря - начало января)в обменке и купил овгз Через год(+14.5%) безубыток составит по курсу /48.66 (минус возможные комиссии) Впритык
  24. Купите газету. Нет не хочу. Вы что не хотите помочь детям Германии. В МММ не играем в принципе.
  25. Перенесите пожалуйста моё предыдущее сообщение в тему "что слушаете (новое). Спасибо.
  26. Думаю чуть иначе и следующую ступеньку сделаем до 15 июля с.г. Цифра на мб выше 45 высокая вероятность ,например 45.20 (на глазок )и наличка / 45.40.
  1. Завантажити ще активність
×
×
  • Створити...