Перейти до змісту

alibob

Форумчанин
  • Постів

    173
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент alibob

  1. Лаком же заливают "особо ответственные", а удельная электропроводность у серебра (по памяти) не хуже, а может и получше золота. Для открытых контактов да, золоту альтернатив мало. Иридий, вольфрам, молибден вдвое хуже по См/м, а обратываемость проблемная. Используют, но для "очень особо ответственных".
  2. Давайте ще й СашБаш пригадаємо https://youtu.be/3L7xLmmzBvI
  3. Але це тільки для тих, хто до цього часу не їздив на спиртових сумішах. Таких машин, як думаєте, десь половина чи ±?
  4. Ясно. Питав саме за "перевести" і чи може бути відмінність з "зняти" після заведення. Думаю, що для банку однаково. Саме тому звернув увагу на "перевести".
  5. "" 1. Никаких переводов с Райфа"" Чому? Заводити і знімати менш тригерить їх? Дякую
  6. Або інший шлях вибрали "не в нас". Тобто за нас. Напуркуа "там" таке в нас, що буде конкурувати з їх петріотами та/або аналоговнєтами.
  7. Дякую дуже. Але ж квітень 2023. Може в іншу тему?
  8. here comes the sun Це ж бітлів. Хто кого переспівів?
  9. "гірше вже нема куди?" Песиміст - так погано, так погано, що вже гірше нікуди... Оптиміст - та ти шо? Ще є куди!
  10. "Если бог- это свет ослепляющий, он частица или волна?" https://youtu.be/DPF7aexlacw?t=8m28s
  11. Тут https://reyestr.court.gov.ua/Review/106087253 взагалі прикордонники взяли з Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" категорії військовозобов'язаних (що не підлягають призову на військову службу під час мобілізації) і притягнули це в рішення голови Державної прикордонної служби з використанням формулювання "для громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років". Супер.
  12. "недотримання РВК вимог Додатку №2 до мобілізаційної директиви Генерального штабу Збройних Сил України від 22 червня 2015 року №322/2/2180дск «Організаційно-методичні вказівки щодо порядку проведення призову військовозобов`язаних на військову службу під час мобілізації, в особливий період та його документального оформлення» щодо порядку поновлення громадян на військовому обліку військовозобов`язаних, посилання на який міститься у постанові Верховного Суду у складі колегії суддів касаційного адміністративного суду від 17.02.2020." Зараз не зацитую, але там про автоматичне поновлення не йдеться. Спочатку виклик, ВЛК, а потім...
  13. Це не є обов'язком виключаємого, а є обов'язком посадових осіб військоматів та/або органів місцевого самоврядування.
  14. ""виключення з військового обліку при досягненні граничного віку перебування у запасі, та з військового резерву, здійснюється військовими комісаріатами без участі особи, яка досягла граничного віку" І ще раз: "проставляння таких відміток у військовому квитку не було передбачено чинним на той час законодавством"
  15. ""підпункт 4 п.6 ст.37 ЗУ «Про військовий обов`язок і військову службу» передбачає підставу зняття з військового обліку саме досягнення особою граничного віку перебування в запасі, а не час з`явлення чи прибуття особи до військомату, або час чи момент проставлення відмітки в обліковій картці про зняття з військового обліку, про що зазначалось стороною обвинувачення."" ""зазначається, що ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , 07.12.1989р. був звільнений в запас у зв`язку із закінченням строку військової служби і поставлений на військовий облік, а в подальшому після 28.09.2009р. внаслідок досягнення 40 років, тобто граничного віку перебування в запасі у розумінні чинних на той час приписів ч.2, ч.4 ст.28, п.4 ч.6 ст.37 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу» (в редакції станом на 28.09.2009р.), був виключений з військового обліку, проте відповідної відмітки про це у військовому квитку позивача зроблено не було, оскільки проставляння таких відміток у військовому квитку не було передбачено чинним на той час законодавством, а саме: постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про військовий облік військовозобов`язаних і призовників» від 09.06.1994р. №377. Разом з тим, обов`язок виключити військовозобов`язаного з військового обліку без його особистої участі 1 січня наступного року після досягнення граничного віку перебування в запасі передбачений і чинною станом на теперішній час редакцією абз.3 п.35 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов`язаних та резервістів» від 30.12.2022р. №1487. Таким чином, позивач мав бути виключений відповідачем з військового обліку ще у 2009 році та станом на сьогоднішній день позивач не має статусу військовозобов`язаного, навіть не зважаючи на внесені Законами №1169-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення проведення мобілізації» та №1604-VII «Про внесення змін до статті 28 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу» зміни до ст.28 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу», згідно з якими з 27.03.2014р. граничний вік перебування в запасі для військовозобов`язаних збільшено з 40 років до 50 років, а з 22.07.2014р. з 50 років до 60 років, бо відповідно до ч.1 ст.58 Конституції України закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом`якшують або скасовують відповідальність особи. При цьому Конституцією України, Законом України «Про військовий обов`язок і військову службу» (в редакції чинній на момент досягнення позивачем граничного віку перебування в запасі), а також Законом України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» не визначається порядок перебування на військовому обліку осіб, які виключені з військового обліку в зв`язку з досягненням граничного віку перебування в запасі, проходження ними військової служби, відповідно проходження медичних комісій тощо. Тобто поновлення у військовому обліку можливе лише за заявою і добровільною на те згодою військовозобов`язаного."" Ключове: "проставляння таких відміток у військовому квитку не було передбачено чинним на той час законодавством"
  16. "внесені Законами №1169-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення проведення мобілізації» та №1604-VII «Про внесення змін до статті 28 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу» зміни до ст.28 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу», згідно з якими з 27.03.2014р. граничний вік перебування в запасі для військовозобов`язаних збільшено з 40 років до 50 років, а з 22.07.2014р. з 50 років до 60 років"
  17. Не моє, з сусіднього форуму: Одно нарушение = один штраф, "расстреливать два раза уставы не велят".
×
×
  • Створити...