-
Постів
2 377 -
Зареєстровано
-
Відвідування
Весь контент Moskit
-
@olmasss @Samurai - ПОВАГА (respekt) між учасниками парі та до учасників парі!
-
в продовження теми веб-дизайну: в попередній версії "Курсу..." популярний допис (від 10 позитивних оцінок сумарно) відмічався "зірочкою", а зараз - майже непомітним надписом "це популярне повідомлення". Начебто адміністрація стидається, що допис популярний може краще взагалі прибрати таку бліду підсвітку?
- 1 502 відповіді
-
- 1
-
-
- работа форума и сайта
- форум
-
(і ще 3 )
З тегами:
-
сміливо, звичайно, і хотілося би, але НБУ Ваші "37 з копійками" досі не відпрацював
-
Регулятор фондового ринку вніс проєкт Hug’s Еріка Наймана до переліку шахрайських. До чого тут дописи фінансиста у Facebook? https://epravda.com.ua/finances/dopisavsya-chomu-proyekt-finansista-erika-naymana-viznali-skamom-801830/
- 5 307 відповідей
-
- 2
-
-
-
- курс доллара
- прогноз
- (і ще 15 )
-
Ніч яка місячна, зоряна, ясная, Видно, хоч голки збирай... П.С. десь зліва нагорі - Різвяна зірка (але це неточно)
-
якщо екстраполювати на пожежу в ЛА, то така "забаганка" буде коштувати дорожче, ніж вілла. І де гарантія, що вона не постраждає, і як будуть працювати "ці чортові вентилятори (с)"? хіба що акумуляторні, без усіляких ДВЗ) На скільки їх вистачить і скільки корисного об'єму бункеру вони займуть? Розмова про бункери у акторів, що грали президентів, а не про бункери діючих президентів)
-
ось ця "дрібничка" і буде вирішальною. При таких пожежах забір зовнішнього повітря із подальшою очисткою - неможливий. Залишається тільки хімічна регенерація наявного. На скільки її вистачить? Тим паче, що гіпотетичний вихід зі сховища має відбутися у відносно безпечні умови (це скільки після масштабної пожежі - доба, дві, три?)
-
попередні збитки від масштабної пожежі біля Лос Анжелеса вже оцінюються більше, ніж на 50 млрд. Пожежа триває, горіти там ще є чому Звідси два питання: - чи не призведе ця подія до масштабного банкрутства страхових агенств в найближчому майбутньому, запустивши фінансову кризу співставиму з 2008 роком? - чи не стане ця подія демпфером для євро і про паритет треба забути? можливо на ці вихідні ми побачимо локальне дно по євро? все imho
-
при такій пожежі - це буде комфортабельна духова шафа imho
-
ніт, не для молоді( Сакральний Дід Панас казав щовечора "От така х@@@я, малята" не тільки діткам, але і їх родичам (багато з них народилися, і головне - жили/живуть довб@@@@@и). серіал треба було закінчували першим сезоном, бо далі П.С. щоби не флудити за темою топіку - почав дивитися (проти своєї волі, але продовжу) - https://www.netflix.com/ua/title/81557196?source=35
-
дякую, ознайомився Для успішної реалізації НБУ продовжує шукати технологічного партнера, який надасть рішення, що відповідає бізнес-вимогам та архітектурі е-гривні. Перші випробування пройшли ще 2018 року Основною причиною відстрочення стали складні технологічні вимоги та адаптація інфраструктури. П.С. як кажуть "дай Боже нашому телятові вашого вовка з'їсти" П.П.С. офтоп для цього топіку, тому якщо @Хасан перенесе або видалить - нехай так і буде)
-
ладно бюджетники - люди залежні, але у пенсіонерів - жодних зобов'язень перед державою) тому мати смартфон пенсіонеру необов'язково) П.С. в свій час перехід бюджетників на отримання зарплатні на карту (а не в касі підприємства) розтягнувся на роки. Так буде і з е-гривнею
-
перед новим роком нарешті подивився "Гра в кальмара" 1-й сезон: може бути сьгодні був перегляд другого. Якщо перші епізоди цього сезону ще якось "трималося логічної купки", то закінчення - повний Болівуд і треш(. П.С. про зміст третього сезону (2025 рік) мабуть прочитаю в газетах
-
якщо входили в дешевий євро через гривню, то все ок) навіть, якщо і в долар спочатку через гривню - теж непогано. все ж таки євро - для спекуляцій і розрахунків; це не золото (для тривалого зберігання) я так думаю)
-
по газу відповідає нацкомісія: https://www.nerc.gov.ua/news/uvaga-u-zmi-poshiryuyetsya-nepravdiva-informaciya-zhodnih-zmin-tarifiv-na-gaz-dlya-naselennya-ne-peredbachayetsya
-
imho можливо десятки років, а не сотні? але "Германія так Германія" Швидкий і короткий пошук за темою перейменувань вулиць у Німеччині (чи перейменовують, скільки коштують тощо): https://www1.wdr.de/nachrichten/rheinland/koeln-ehrenfeld-umbenennung-strassen-koloniales-erbe-100.html (вулиці в Еренфельді мають бути перейменовані та деколонізовані) https://www.rheinpfalz.de/lokal/bad-duerkheim_artikel,-straßennamen-kosten-für-umbenennung-und-entscheid-_arid,5557677.html (стаття про те, що перейменування 3 вулиць коштуватиме 9000, референдум з цього питання - 15000) https://www1.wdr.de/nachrichten/rheinland/duesseldorf-benennt-belastete-strassennamen-um-100.html (про перейменування в Дюссельдорфі десятка вулиць) просто про перейменування вулиць в Німеччині https://kolonialgeschichtema.com/umbenennungen-in-deutschland/ П.С. так що міняють П.П.С. доречі, в східній частині Дахау вулиця на честь Марії Склодовської-Кюрі з'явилася лише два роки тому) точніше була ПЕРЕЙМЕНОВАНА (!) на честь видатної вченої
-
imho у них все вийде, якщо спочатку виконають дві умови: - оголосити Грету Т. персоною нонграта; - зробити власних "зелених" безбарвними)
- 5 930 відповідей
-
- 4
-
-
-
- энергетика
- уголь
- (і ще 11 )
-
доступними словами для пересічного про нововведення у фінмоніторингу https://www.obozrevatel.com/ukr/ekonomika-glavnaya/economy/yak-pishnij-vtiliv-mriyu-azarova-peretvorivshi-bankiriv-na-podatkovih-agentiv-vse-scho-treba-znati-pro-novij-finmonitoring.htm
- 101 відповідь
-
- 14
-
-
-
- фин мониторинг
- финмониторинг
- (і ще 8 )
-
відсутня опція "змінити", відкорегувати пост (доповнення, орфографія) неможливо навіть одразу після публікації, а не через 5-7 хвилин як раніше(
- 1 502 відповіді
-
- работа форума и сайта
- форум
-
(і ще 3 )
З тегами:
-
прогноз відбувся, щодо Шольца)) а далі набір варіантів: - по перше, президент Німеччини має розпустити парламент і призначити нові вибори на 23 лютого; до того часу хто буде керувати далі? Шольц - по друге (третє, четверте): епопея з виборами, в т.ч. нового канцлера може бути захоплюючою і закінчитися вибором нового канцлера на прізвище Шольц. Така вірогідність існує, наскільки велика - не берусь судити Ось які пасянси бачать німці https://www.bild.de/politik/inland/heute-vertrauensfrage-was-passiert-eigentlich-wenn-scholz-gewinnt-675f00c0f5c11463a2a9dc16 (що станеться, якщо Шольц переможе) imho євро поки не злетить (якщо Трамп долар "не опустить") до кінця лютого, а можливо і далі
-
Після оновлення дизайну форуму не відображається активність в профілі (відсутня всі попередні дописи). Це лише у мене чи так було задумано? І ще одне питання: як можна прибрати бічну колонку із інформацією (виділена червоним), що зменшує розмір основної (напишу так)?
- 1 502 відповіді
-
- 3
-
-
- работа форума и сайта
- форум
-
(і ще 3 )
З тегами:
-
"маятник" хитнувся в інший бік) ще декілька таких інсайдів і Ваш рейтинг вийде на твердий грунт, а там далі - хто знає, і до Гіганта недалеко буде))) за темою топіку: не впевнений, що ці 0.5% і останній "мумурандум" (@Mozart) суттєво допоможуть гривні ("налічка") зміцнитися нижче сьогоднішних курсів
-
не тільки смішні, але і добре оплачені. Інфлюенсери остримали від "короля ТікТоку" (румунського) близько мільйона євро, просто через його таку ... (тут я не можу підібрати слово). Далі слово пресі: https://www.corriere.it/esteri/24_dicembre_07/bogdan-peschir-f96680b8-cb29-4371-8402-013514e0dxlk.shtml
-
на скільки я зрозумів, ці 381 кілодоларів не були показані/задекларовані як гроші на вибори, що і дало підставу стрверджувати про підкуп і фальсифікації зараз буде цікаво, чи повторний перший тур буде з тими ж кандидатами (маю сумніви), чи кандидати будуть реєструватися по-новому. А там, можливо, "не кожний птах долетить до середини Дністра"
-
це перша умова завдання - знати, скільки їх, "потенційних виборців" під "горбом у Гауса" друге завдання - спонукати/стимулювати/переконати/підтасувати "до натискання на кнопку" хоча б 30-40% від тих, хто прийде голосувати. П.С. якщо не дивилися фільм "Брекзіт" - рекомендую для неспішного сприйняття https://uakino.me/filmy/genre_drama/9596-brekzit.html
