-
Постів
2 377 -
Зареєстровано
-
Відвідування
Весь контент Moskit
-
будуть, але не всю номенклатуру, а тільки те, що самі не виробляють, поки що (ті ж "петріоти") мабуть, треба ширше подивитися на агроціни в світі загалом: скільки взагалі буде експортуватися тої агропродукції. На північних територіях вже пишуть про "компактний урожай" цього року. які саме товари, вироблені в штатах, дешевше та кращі ніж у Європі? Розмова не про інтелектуальні продукти +, можливо і на трохи вищих рівнях.
-
для того, щоби побачити дані євростату по цінам на електроенергію (станом на травень 2025 року) VPN не потрібний. Наведені дані https://strom-report.com/strompreise-europa/ відрізняються за окремими позиціями "на жовтому фоні" більше, ніж на 10%, і не в бік зростання. Загалом по євросоюзу - 28.7 євроцент/кВт, при тому мінімум в Угорщині - 10.3 ("жовтий фон" - 11.5), максимум у Німеччині - 39.4 ("жовтий фон" - 45) П.С. прохання до @Хасан перенести останні повідомлення у відповідний розділ про енергетику. Або видалити)
-
там ще й Австалія (країна/континент), Гватемала та інші "сусіди". З європейских наведено приблизно половина. Хотів подивитися оригінал, але - пересічний на цей сайт не потрапить П.С. може підписку треба оформити?
-
а може піднімають "велику шафу" якомога вище?
-
- 30 777 відповідей
-
- 1
-
-
про біль у спині) крім вищеперерахованих "очевидних" причин існують ще й такі: - гострий коронарний синдром (інфаркт міокарду) із ірадіацією в спину, між лопатками; - захворювання органів травної системи із ірадіацією в спину; - туберкульозне та інфекційні ураження хребта; - пухлинні ураження кісток (в т.ч. метастатичні та як результат ураження системи кровотворення); - остеопороз, в т.ч. внаслідок метаболічних порушень; - ще з десяток інших чинників. П.С. тривалий прийом диклофенаку (як і інших нестероїдних протизапальних засобів) призводить до ульцерогенної дії - утворення ерозій і/або виразок в шлунково-кишковому тракті; частина з них кровить із різною інтенсивністю
-
так. За гривню не ризикнув, хоча профіт може бути більший.
-
тепер зрозуміло, хто 20 хвилин тому євро "грохнув") П.С. вчора під вечір віддав по 1.1835, думав поспішив. Чекаю на подальшу просадку
-
imho = "без стьобу") чому такий відсоток по юаню та турецькій лірі? чи не забагато? скільки ми напряму купуємо у Китаю?
-
чомусь згадось із класиків: "нізи не хотят, верхі не могут" (с)
-
imho відсутніть номерів реєстрації - це як "цвяшок у труну" цього фейку цей "документ" не вартий уваги навіть при поганому освітленні. "Спеціалісти", які його "мастили" - дилетанти або як казав один персонаж "шлепери". Якщо цікаво чому - можу аргументувати. Тому особливо сумно, що @Аид, який розуміється на діловодстві ("делопроизводстве"), запустив таку "лажу"
-
"середа - маленька п'ятниця (с)" Тест на працездатність Якщо на фотографії знайдете парочку за 15 секунд - у Вас повно сил і енергії, Ваш шеф буде задоволений Вами. Якщо знайдете за більшу кількість часу - Ви, можливо, втомлені; випийте кави, відпочиньте і продожуйте працювати. Якщо Ви не знайшли або не хочете шукати, вітаю, у Вас вже П'ЯТНИЦЯ)
-
не знаю, яка у Вас локація, але на моменті міняють: КІТ - 1.161; Х-Change - 1.163
-
питання не про те, "закриють чи ні"? питання "чи передадуть"? відповідь - "ні" imho
-
точно? може я щось пропустив за останні дві доби? https://www.dw.com/uk/merc-podakuvav-izrailu-za-brudnu-robotu-sodo-iranu/a-72955040
-
а в чому сакральний зміст цієї цифри? П.С. без "стьобу", тільки для розуміння ходу подій
-
ні imho
-
сміливо!
-
imho у основного ньюзмейкера та драйвера "пари" - "найвеличнішого президента всіх часів і галактик" з'явився КОНКУРЕНТ! І хто? Той, що вклався своїми грошима та інформпідпримкою у перемогу Трампа; на поталу Трампу пошматував бензопилкою держапарат Америки, зпаскудив репутацію свою та свого бізнесу. Це - Маск. Маск оголосив "війну" Трампу, а Трамп охоче прийняв виклик. Причому все розвивається настільки швидко, публічно і "по-пацанскі", що прогнозувати переможця не берусь. Свіжі новини (продовження срачу закликів до створення третьої партії в США, імпічменту Трампу) очікую після 17-ї години за Київом (коли американцi вип'ють "ранковий кохве" та доберуться до інтернету). На фоні цих подій та неминучої їх ескалації долар втатить залишки своєї репутації проти всіх валют. А те, що "вибухові новини" від Трампа і його команди надходять під кінець п'ятниці - це просто традиція і ніяка не спроба заробити на непрацюючому форексі)
-
власне все перед Вами) https://kurs.com.ua/forums/forum/32-suspіlstvo/ а далі блукаєте за назвами топіків, деякі припадають пилом роками без руху (чим не архів), але за бажанням можете їх "розбудити". Неактивні та недоступні теми політичного спрямування (після 24 лютого 2022 року). Ретроспективно цікаво порівнювати прогнози із їх реалізацією)
-
фраза не моя, але як орієнтир по життю - корисна) П.С. деколи переглядаю архів форуму за окремими категоріями (навіть "притрушеними пилом") - цікаво та пізнавально. Рекомендую, якщо пан має час та натхнення)
-
років з тридцять-сорок тому чув таке: Не верь клятве наркомана, слезам шлюхи и улыбке прокурора
-
інформація про стан здоров'я героїні від лікаря шкірвендиспансеру, з яким головний герой періодично також спілкувався
- 351 відповідь
-
- 2
-
-
-
- круг
- чтоб ты фраер сдал назад
-
(і ще 1 )
З тегами:
-
imho це не євро зміцнюється, це слабкість (тимчасова?) долара як результат базікання "найкращого президента Америки". Якщо deep state його не вгамує - довіра до долара як резервної валюти буде втрачена остаточно. П.С. правило з 90-х: зберігай гроші у тій валюті, в якій воні надійшли) валютообмін - не для всіх
-
нічого надзвичайного: Трамп о 14.43 в черговий раз сказав, що треба ввести 50% мита на товари з ЄС з 1 червня
