Перейти до змісту

Ирина_

Друг форуму
  • Постів

    1 522
  • Зареєстровано

  • Відвідування

  • Переможець днів

    3

Весь контент Ирина_

  1. визначивши сумірність життя галузі відрізком життя Фон Брауна - то з хохми почали саме ви... хто з них мав компетенцію Фон Брауна або якогось провідного конструктора в галузі розробки фау2? ну просто, щоб розуміти можливий внесок у розробку того чи іншого фахівця, потрібно ж розуміти його можливість. у практику пішла копійована фау2...і в сша і в срср, з різницею - американці копіювали проект/ розробку, а срср - виріб.
  2. я почала з історії перших пусків балістичних ракет срср. нді88 створювався під кураторством голови держ.комітету зі сприяння роботам з використання атомної енергії у військових цілях. про копіювання фау2 це ви притягли (німецькі специ створювали/не створювали), швидше за все, зі спід інфо і, мабуть, не розуміючи різниці між першими радянськими балістичними ракетами(копіювання фау2) і першими пусками балістичних ракет з радянських полігонів. тобто не розуміючи суті.
  3. 13 лютого 1949 року вийшла ухвала сов.міна срср /про виготовлення з вітчизняних матеріалів ракет далекой дії р1 першого варіанту (типу Фау-2) та підсумки проведення заводських льотних випробувань/. йдеться про результати випробувань 1948 року. чи має сенс далі фалі жувати? а фарбу "охороняли" на всіх зібраних після війни на заводі в Нордхаузен під керівництвом нді88 та кб456 зразках, зібраних з "іноземних" комплектуючих. секція "Дослідження наукової творчості К.Е. Ціолковського" музей імені Ціолковського м.Калуга "В октябре 1946 г. представлявшие технический интерес немецкие специалисты вместе с семьями были вывезены в СССР для участия в воспроизведении ракеты А-4 на советских заводах и из советских материалов. В Химки было направлено 23 немецких специалиста, включая секретаря-машинистку. в основном, выполняли роль технических консультантов. Наибольший вклад они внесли при проектировании различных испытательных стендов и промышленных установок для получения жидкого кислорода. После освоения изготовления двигателя ракеты А-4, получившего обозначение РД-100, советские конструкторы приступили к его дальнейшему форсированию по тяге. Однако к этим работам немецкие специалисты допущены не были. " тільки це не про тих хто збирав фау, а саме про тих, хто відтворював. а хто саме збирав фау2, я не знаю. а чому це не могли бути німці?
  4. розгінний блок сучасної мкр це також модифікація фау2. з першої ракети, що вдало стартувала з радянського полігону, за розпорядженням Берії не стерли номери, щоб не пошкодити фарбування і не порушити баланс ваги
  5. що за дивні організації, з обмеженим доступом, але при цьому громадська...товариство садівників - поліцейських. Остап Бендер би заплакав. "товариство вирішення господарських суперечок". незабаром у вікна заглядатимуть у жилетці громадського діяча. заглянув, подивився по кутках, записав.
  6. для вибуху потрібна швидкість переведення речовини в критику та надкритику. для цього, масу, що знаходиться в щільному потоці нейтронів, у стані близьким до критичності необхідно стиснути, обжати імплозивним вибухом. це забезпечить швидкість. а просто в щільному потоці нейтронів відбудеться виділення тепла в докритичному стані, близькому до критичності та зруйнує конструкцію, реакція припиниться, маса не досягне стану критичності.
  7. поки що пиляти нема чого. а так ще два майданчики проходять сертефікацію повним ходом. все на тій же хаес так само просить ремонту один з ТГ. і на це грошей, як і раніше, немає... зараз хвиля знову підніметься і не тільки з добудови блоків. вкотре чзв відзначилися якоюсь черговою дичиною. все поллється перед голосуванням за проект.
  8. я не знаю – це ж дикий захід. але з паперів один навіть заарештували.ну я то майку рвати не буду. я їх точно не бачила. проте підготовка інструкторського складу йде повним ходом. платять хтось, не ми точно.
  9. ламають голову - як впхнути це. проекти різні. потрібно ж все робити з розуму і починати з експертизи конструкцій та їх відповідність іншому виконанню проекту ввер1000. на хаес 320, а у Болгар 440. ну і по парогенераторам там ситуація на 1 блок + рем комплект.їх педаліли раніше, зараз затихло.
  10. незабаром голосування в раді. воно стосуватиметься саме Вєсти.були два корпуси десь. корейці погоджуються турбінний острів звести.
  11. вони ж не загинули від спеки. отримали шок, зупинилися у розвитку. бур'ян пішов у зріст і забив соняшник. соняшник все одно переміг, але ціною затримки розвитку рослини. частково проблему можна вирішити вносячи гербіциди понад/ додатково існуючих "регламентів". або застосування якоїсь формули з можливістю ДЕПО компонентів. ну це суто мої міркування. тому що в основному, що бачила я - прибитий бур'яном соняшник. а фермери стверджують, що обробляли від бур'яну як завжди.
  12. ну була куля вогняного утворення вибуху, звичайно ж установка зруйнувалася не в оптимальному відрізку часу, проте це не може говорити про фактичне видалення екрана / відбивача, інакше ніякий вибух не був здійснений у гарматній схемі виконання бомби. достатньо для чого? Ви серйозно думаєте, що нейтронна бомба це для того, щоб "усі померли, а будівлі залишилися цілі"? ну ось серйозно - довбатуть термоядерний вибух, щоб будівлі залишилися цілі? ))
  13. та ну яка нейтронна бомба? для бомби потрібно "випустити" нейтрони від реакції "назовні" - да.но щільність потоку нейтронів від синтезу на порядки вища ніж від поділу. тому, саме "бомба", як радіологічний фактор ураження, підходить саме термоядерний заряд з виходом нейтронів назовні, з випередженням фізичного вибуху/вогненного утворення. адже сенс у потужності нейтронного потоку, а не в їх просто виході від переривання реакції поділу. та й наявність відбивачів у всіх (трініті і тд).
  14. є анекдоти про блондинок,так ось він - їх (персонажів) ментальний брат. з розряду що робити, якщо природою дано відкривати рота тільки під музику і у стоматолога, а поговорити хочеться.
  15. да можно какое угодно, хоть с обменника хоть с музея. другое дело - зачем им скрины ? они же видят у себя КАК деньги зашли на карту. но забрать деньги через кассу по заявлению о разрыве отношений с банком вариант лучший.)) пока есть такая возможность. а нарисовать можно все что угодно.
  16. вам шо - карти таро розкинути чи кришталевої кулі віддаєте перевагу? щось пішло не так і банк відпрацює все, щоб тільки до нього не було претензій з боку регулятора. у прикладі вище банк вказав, що саме йому потрібно.
  17. забирай і йди - теж доведеться порозумітися але вже з іншим банком, який прийме платіж. я ідентифікувала у них два види гемору - від маніторингу та 2. якщо Ви виходите за межі показників категорії до якої Вас відніс банк. у другому випадку простіше – вас просять довідку про доходи або на вихід. якщо на вихід не пропонують то доведеться порозумітися з ними
  18. якщо банк хоче позбутися небажаного клієнта, то зазвичай пропонують самі такий варіант. якщо не запропонували, то потрібно готуватися до пояснення кожної транзакції. з власного невеликого досвіду.) але пробувати вивести звичайно варто, "подовбати" у двері з ноги
×
×
  • Створити...