Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

201 користувач проголосував

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

46 минут назад, Mozart сказал:

Цікаво буде побачити ще один прогноз від пана qwerty2. Таке враження, що пише хтось із будинку на Інститутській... З помічників Гелетія чи Николайчука... Перечитав текст від квітня 2003-го... підозріло знайомий стиль викладення.
То поділіться інсайдом, якщо ви такий обізнаний. 
І ... трохи стриманіше, хоч розумію, Вас переповнюють емоції. Давайте ближче до справи.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Список_голів_Національного_банку_України

Вот Вам весь список "достойных людей"... Единственные кого можно выделить - это знаменитый пчеловод и по совместительству человек, "чьи руки ничого не крали" и бессменная "серый кардинал" Катя Рожкова которую Вы не увидите на Главной странице...

Все Имхо как обычно. .

  • Хаха 2
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 hours ago, lincoln21 said:

НБУ та Сo  ВИМУШЕНІ !!!!! продавати ПОСТІЙНО валюту в ОБ'ЄМАХ !!!!!  , а не скільки забажається Пишному , чи ще кому ...і стабілізація грн , не його заслуга , а донорів й потреб бюджету....

А какая в сущности разница чья заслуга? Факт в том что в текущем режиме на имеющихся запасах модель минимум полгода легко может протянуть.

 

6 hours ago, lincoln21 said:

коли потрібно продавати в місяць більше , ніж попит ---  тоді будем падати..( грудень 2023 )

Такая ситуация тянется еще с 24.02.2022, и что? На другие показатели нужно смотреть.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Mozart сказал:

Текущая модель подразумевает, что часть валюты на рынок все же поставляют экспортеры. Если ситуация изменится настолько, что Нацбанку придется продавать 90%, а не 50-60%, как сейчас... то возможны варианты. 
Да, народ удалось одурачить успокоить. Вопрос, надолго ли.

В текущей модели , также нужен ПОСТОЯННЫЙ спрос на валюту ,чтоб уравновесить экспортеры+НБУ=импортеры+ серые иморт+другие потребители зелени...

я ж про то и писал сверху.. что НБУ курс не заговаривает, а он продает , Потому как ЕСТЬ ОСТРАЯ ПОСТОЯННАЯ НЕОБХОДИМОСТЬ В СРЕДСТВАХ в ГРН ...и тут уже вопрос  тот постоянный спрос на валюту на МБ - он больше  необходимости продавать или меньше...с момента отказа от фиксированого курса , ярко выраженным - ПРЕОБЛАДАНИЕМ СПРОСА на протяжении месяца ,   было только в декабре 2023 года... насколько помню ,ранее импорт ,как правило не рос в потребностях с января по июнь ....Народ частично успокоили , банки 50/200 наливают , карусель крутится при росте наличного  ...всплески роста на выходных на оптах высковероятны постоянные , с откатом пн-вт ,когда появится возможность купить в банках/снять купленное онлайн...                                                                                                                      и да ,  я не заговариваю цифру 37 или сколько там ( продавать НБУ будет аккуратно и по минимуму необходимого , чтоб дороже продать и меньше ... но и выше 39 на продаже в банках не вижу до середины лета ...опты ситуативно могут быть выше  ...

  • Не розумію 1
  • Сумно 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, Mozart сказав:

Цікаво буде побачити ще один прогноз від пана qwerty2. Таке враження, що пише хтось із будинку на Інститутській... З помічників Гелетія чи Николайчука... Перечитав текст від квітня 2003-го... підозріло знайомий стиль викладення.
То поділіться інсайдом, якщо ви такий обізнаний. 
І ... трохи стриманіше, хоч розумію, Вас переповнюють емоції. Давайте ближче до справи.

На форум я почав писати рік назад. Тому, ви дарма  витратили час переглядаючи архів до 2003 р.

Якби ви мали звичку читати, то ще в листопаді, я дав прогноз на весну - без змін.

Ну, а стосовно "стриманості", то з цим все в порядку. Я просто для діалогу з вами дзеркально перейняв вашу манеру спілкування, але в досить коректній формі.

 

  • Хаха 3
  • Подобається 7
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, lincoln21 сказав:

Потому как ЕСТЬ ОСТРАЯ ПОСТОЯННАЯ НЕОБХОДИМОСТЬ В СРЕДСТВАХ в ГРН

Тобто НБУ потрібна гривня, і тому він "сушить" ринок, зменшуючи кількість гривні - депозитами та іншими інструментами?

Чи ви про те, що НБУ якимсь механізмом фінансує КМУ гривнею від продажу валюти?

Змінено користувачем Ashuprox
  • Хаха 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Ashuprox сказал:

Тобто НБУ потрібна гривня, і тому він "сушить" ринок, зменшуючи кількість гривні - депозитами та іншими інструментами?

Чи ви про те, що НБУ якимсь механізмом фінансує КМУ гривнею від продажу валюти?

1.  на мій погляд НБУ  "сушить"  -  більше для того , щоб збити темпи росту інфляції , тими методами котрі доступні НБУ.                                                                                        2.  я не зовсім розумію , всіх механізмів перетоку валюта/грн між різними кишенями уряду (НБУ й КМУ ) ...але левова частина  валютної допомоги донорів  , конвертується в грн  через МБ й закриває потреби уряду для фінансування бюджету ... притримати на 3-7 днів , але все одно потрібно виплатити ..ці потреби зростають ,тому потреба продавати допомогу +резерви ,нікуди не дінеться.....міркую ,своїх резервів , +можливості позичати під більший процент  + підтвердженої допомоги окремих країн партнерів буде достатньо до початку  літа... а там або допомога ЄС+США або поміркований друк грн..

  • Сумно 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
56 хвилин тому, lincoln21 сказав:

1.  на мій погляд НБУ  "сушить"  -  більше для того , щоб збити темпи росту інфляції , тими методами котрі доступні НБУ.                                                                                        2.  я не зовсім розумію , всіх механізмів перетоку валюта/грн між різними кишенями уряду (НБУ й КМУ ) ...але левова частина  валютної допомоги донорів  , конвертується в грн  через МБ й закриває потреби уряду для фінансування бюджету ... притримати на 3-7 днів , але все одно потрібно виплатити ..ці потреби зростають ,тому потреба продавати допомогу +резерви ,нікуди не дінеться.....міркую ,своїх резервів , +можливості позичати під більший процент  + підтвердженої допомоги окремих країн партнерів буде достатньо до початку  літа... а там або допомога ЄС+США або поміркований друк грн..

Так, задача НБУ - фінансова стабільність економіки, в тому числі контроль інфляційних та девальваційних процесів. З цієї причини НБУ заборонено фінансувати Мінфін. Тому продане з резервів не йде на бюджетні витратити та не перекриває потреби уряду. А от продаж валютної допомоги - як раз для фінансування витрат бюджету.

В обох випадках ця гривня створює інфляційний тиск, який повинен нівелюватися монетарною політикою НБУ.

Моя ремарка стосується виключно Ваших дописів стосовно продажу резервів.

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×