Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

206 користувачів проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

А между тем биды на межбанке поднялись до уровня 38.96/ и, судя по графику, НБУ по этой цене продает.

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Modestus сказал:

А между тем биды на межбанке поднялись до уровня 38.96/ и, судя по графику, НБУ по этой цене продает.

мабуть 39.00 на МБ  неначасі... гадаю ще декілька місяців потопчемся під 39... 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, lincoln2 сказал:

мабуть 39.00 на МБ  неначасі... гадаю ще декілька місяців потопчемся під 39... 

Ваші б слова (щодо "кількох місяців") - та у вуха Пишного.

  • Лайк 2
  • Хаха 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Операторы рынка, есть у кого-то уже покупка синего(или белого)по 39.0 ? А то Приват продаёт 39.063, касса 39.10...                                                              И как сейчас можно объяснить с помощью волнового (экскаватора)анализа ситуацию на МБ ? Михаил, что сейчас говорит эта  "кофейная гуща" ? ))

Змінено користувачем Digger
  • Лайк 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
59 минут назад, Fat Point сказал:

В последнее время форумчанин активно ангажирует неопределившийся народ вкладываться в гривну разным способами . Народ не делайте ошибки -вам же терять .

Не перекручуйте, я нікого ні до чого не призивав і не призиваю. Я пишу про людей, і для людей  які хочуть заробити, а не тільки зберегти. Ті, хто шукають винних срізь крім себе, нехай і далі шукають... 

Хто ставить дізлайки проти нац. валюти, створюють додатковий тиск на курс гривня-долар - така моя думка, краще б вже мовчали).

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Не подобається 12

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Digger сказал:

Операторы рынка, есть у кого-то уже покупка синего(или белого)по 39.0 ? А то Приват продаёт 39.063, касса 39.10...                                                              И как сейчас можно объяснить с помощью волнового (экскаватора)анализа ситуацию на МБ ? Михаил, что сейчас говорит эта  "кофейная гуща" ? ))

Недавно викладав своє бачення, повинні дійти до верхньої лінії коридору.

Знімок екрана 2024-03-15 104915.jpg

  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, Digger сказал:

Операторы рынка, есть у кого-то уже покупка синего(или белого)по 39.0

Ага. Вижу. Уже есть. А выше 39.0 есть покупки?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, parti сказал:

Напишу за себе, як вважаю. Я би був би радий тримати більшу частину заощаджень в національній валюті гривні, але пенсія у мене маленька, довелося покинути квартиру, щоб не залишитися в окупації. Зважаючи на постійне падіння курсу гривні до СКВ та бажання хоч щось зберегти тримаю більшу частину саме в валюті. Але потрохи купую ОВДП не стільки заради відсотків, а щоб допомогти ВСУ.

Видно, що людина мене зрозуміла. Я ніде не писав, що позбувайтесь всіх своїх накопичень і терміново переходьте в гривню. Я писав - Всі хто пише прогнози, хочуть заробити, або оптимізувати свої витрати. Наприклад, хтось планує тривалий відпочинок на літо, ремонт або інші витрати і думає продати валюту зараз і покласти гривню на депозит чи військові облігації до літа і таким чином заробити додаткові кошти. Уточнюю, щоб не було кривотолків - частину валюти, котру збираєтеся витрачати влітку. Щоб ще менше було ризиків можна розбити цю частину  на 2 - одну продати на максимумі і гривню на депозит, а іншу витратити влітку. Тут кожен вирішує сам, як йому бути. Ніхто точно  не знає, чи буде сезонна просадка курсу. Я сподіваюсь, що буде - курс не буде постіно рости - існують відкати і корекції. Все залежить від НБУ, експортерів, допомоги і інших факторів.

Скрытый текст

 

 

Змінено користувачем Gennadiy08
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×