Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

Забухал на выходные ,не уехал- зашел сегодня в Укргазбанк.Евро номинал- 500 без проблем, при мне брали  двое (говорят их устраивает), $ -нет, почитав ветку PRO не стал брать  еврики.

Моцарт писав, що EURO завищене в банках відносно USD. Але насправді це USD в банках занижене (і відповідно купити його проблемно по тих курсах). А курс EURO в банках нормальний (нижче чим в обмінках), тому можна брати і його, якщо USD ніде не дають.

Я в цій справі не профі, просто висловив свою думку.

  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Валютный аукцион отменен-причины чуть позже.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Моцарт писав, що EURO завищене в банках відносно USD. Але насправді це USD в банках занижене (і відповідно купити його проблемно по тих курсах). А курс EURO в банках нормальний (нижче чим в обмінках), тому можна брати і його, якщо USD ніде не дають.

Я в цій справі не профі, просто висловив свою думку.

Коэф.  1.3 . По Газбанку  12,9 множим на 1,3 =16,77, а Продажа  17,86 хотя бы 17,20

Змінено користувачем KARABAS BARABAS

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В том то и дело, неясно кому верить. У всех разные данные. Так не может быть. Такое ощущение цифры с потолка берут. 

 

@ Моцарт,  где лучше всего смотреть курс межбанка?

 

 

Разумеется, тут http://kurs.com.ua/mejbank

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Разумеется, тут http://kurs.com.ua/mejbank

Это я конечно первым делом смотрю, но что-то сегодня с 12 часов ни один межбанк не обновляется.... странно. Неужели торги остановились. 

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коэф.  1.3 . По Газбанку  12,9 множим на 1,3 =16,77, а Продажа  17,86 хотя бы 17,20

Я ж пишу, що 12,9 це занижений курс, а не реальний. Банки під примусом ставлять такий курс. По таком курсу сильно скупитись не вийде і не його треба множити на коеф. 1.3

Реальний курс USD на даний(!) момент ~13,7. Множим на коеф. 1.3 = ~17,8. В Сбребанку EUR продають по 17,71 (хоча не знаю чи реально продають) - отже не можна сказати що курс EUR в банках завищений.

ІМХО :)

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Розрахунок на 08.09.20141 USD = 12.8221 UAH

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А кто может сказать, почему сейчас какие-то беспонтовые обьемы продаж на межбанке? 1 - 3 млн. Пару дней назад были как минимум двухзначные или трехзначные цифры. Бакс вообще не покупают. Не хотят или просто нет его? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Розрахунок на 08.09.20141 USD = 12.8221 UAH

Есть такое, то есть с пятницы курс без изменений.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×