Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.07.2024?  

207 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.07.2024? (голосование будет закрыто 10 июня)



Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, Mozart сказал:

Я так розумію, що я Вас переконав, або ж у Вас закінчились аргументи :) Якщо пішло вже "врятує-не врятує" і таке інше. 

Я чесно не розумію, до чого Ви це все пишете. Я Вам детально пояснив, як формується курс і що відбувається. А Ви мені: "заощадження міняють, бачили, в яку ціну пальне" :) Бачив, у яку ціну, вчора три години на АЗС простояв у черзі, щоб залили... 

От тут взагалі не зрозумів. Дуже сумніваюся, що тут хтось хотів війни... Ви, певно, пишете із глибинки на Західній Україні, де, крім пари прильотів до Львова, війни ще не бачили... Бо так би не стверджували... 
Якщо у Вас скінчились аргументи, то закінчимо. 

Щоб Ви були здорові! 
Та зрозумійте ж нарешті: якщо у Вас чи Вашого сусіди не буде грошей на 100 баксів, він (бакс) усе рівно ростиме... Тому що курс утворюють ІНШІ чинники.

Якби статистика включала ще й обмінки усілякі, а не лише банки, тоді можна було б про щось говорити... А так.. Я добре знаю, як її "малюють". 

"Говорили-балакали, сіли - та й заплакали"... А я думав, ми за курс дискутуємо... 

А дарма. Бо інакше б зрозуміли деякі речі. Наприклад, 
1) куди йде валюта з країни;
2) хто і навіщо її купує
і
3) чому курс таки росте. 

Добре. Я втомився Вам щось доводити... Повторю наостанок: від рівня життя населення курс НЕ ЗАЛЕЖИТЬ. Приклад - Зимбабве. Населення - бідне, а курс - захмарний. 

На рахунок автомобілів,  то те, що на них тратять валюту це погано однозначно. Я про те, що продукти харчування для  експорту в Україні впали в ціні, а за кордоном значно виросли і виросли не у грн. а у  валюті (думаю розумієте про що). Тому ці заощадження в твердій валюті по факту не актуальні. 

Ви в курсі, що в частині регіонів вже планують колгоспи організовувати і в пусті квартири переселенців заселяти. 

На рахунок пального, я купив його раніше ще до подій з запасом, лише питання щоб було в наявності. 

От такий курс....

  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Mozart сказав:

Давайте, я підкажу. 

Яка ваша думка щодо можливості співвідношення в недалекому майбутньому доллар-євро 1:1?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Mozart сказал:

Как по мне, сейчас все, кто может, уже конвертировались.

не все :)

  • Дякую 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, sphinx сказал:

Яка ваша думка щодо можливості співвідношення в недалекому майбутньому доллар-євро 1:1?

До сих пор не верю в "паритет" доллар-евро. Как не верил и до этого. 
Считаю, что у евро есть неплохой шанс вырасти. Но для этого нужно... выполнение одного условия. Того, чего мы все ждем... 

  • Лайк 4
  • Дякую 2
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Mozart сказал:

До сих пор не верю в "паритет" доллар-евро. Как не верил и до этого. 
Считаю, что у евро есть неплохой шанс вырасти. Но для этого нужно... выполнение одного условия. Того, чего мы все ждем... 

Летом ЕЦБ начнет поднимать учетную ставку. Это положительно для Евро, но негативно для стран pigs и иже с ними, а они тоже еврозона. Я уж не говорю про неизвестную составляющую с энергобаллансом, сегодня немцы опять произнесли слово национализация.

Вполне может и на 0.9 сходить. :)

Змінено користувачем Moneta
  • Лайк 2
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, Mozart сказал:

Я не Вас конкретно имел в виду, я ВООБЩЕ. Люди думают, что тут им преподнесут "Грааль", т.е. рецепт на все случаи жизни. 
А так не бывает. 
И еще тут ужасно не любят читать то, что было написано хотя бы на 10 страниц назад :) Надо вот прямо тут и на этой странице, потому что все ужасно заняты :)

 

А сколько стоит подписка?

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
09.05.2022 в 22:20, Mozart сказал:

А знаете, КТО берет? 

Вот те, кто повторяет себе и другим: "Гривна укрепится... доллар упадет...Фигня, как вырос - так и обвалится"... повторяет-повторяет - а оно ж так не происходит. И вот в момент, когда уже у него сдают нервы - он бежит в обменку, отлично понимая, что мог купить по 28... 29... 30... 31....32... Но он же верил, что вернется к 25-26-27... А потому покупает по 34.

Все закономерно. 

Я сейчас не покупаю доллар совсем. Дорого.

  • Лайк 1
  • Хаха 4
  • Сумно 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, Танчик сказав:

Я сейчас не покупаю доллар совсем. Дорого.

Тоесть ты в наличной гривне или в депозите? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×