Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Гипотетически могут в первую очередь пострадать те кто регулярно ганяет деньги в неизвесном направлении и продавцы товаров через интернет, остальные в 3...5....10 очередях стоят.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
46 хвилин тому, Mozart сказав:

Ще раз! Не тримайте зла і не сприймайте на свою адресу!

Дорогенький Моцарт!

Я з вами спілкуюсь більше 10 років і зла на вас не тримаю. Більш того у вас є чому повчитись. Знаючи ваш кавказький темперамент, я інколи дозволяю вносити певні корективи в манеру нашого спілкування. Якщо ви помітили, я дуже обережно підкидаю певну інформацію, щоб ви враховували її під час аналітики, яку ви робите.

Стосовно конкретної ситуації, на мою думку НБУ збирає ЗАГАЛЬНУ інформацію по тіньовому обігу грошей, аналізуючи відсоток тіньових операцій. Це лише питання часу. І гадаю, що теперішнє аномальне зміцнення гривні - це своєрідний провокативний тест. Хоча суть його я пояснити ще не можу.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
53 хвилини тому, Mozart сказав:

Виявляється, що сьогодні в НБУ - вихідний

А чо чо это они выходной устроили? На них закон не распространяется? 

По пресловутому письму. Насколько я понимаю, НБУ рассылает письма в пдф формате, с цифровой подписью. А на всех скринах, гуляющих по сети видим явно документ, набранный в ворде (судя по подчеркнутой орфографии), да ещё и с кривой шапкой, если сравнивать с настоящими письмами НБУ. 

  • Лайк 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маленьке уточнення: колеги з НБУ сказали, що вони сьогодні теж працюють. 

І ще... Слідкуйте за текстом на "Мінфіні", я думаю, він зміниться. На всяк випадок, я тут один скрін залишу. А потім порівняємо з тим, що буде ввечері. 
ОК?
image.png.10948cb04e32fb146601ff5f74e2e8d8.png

і ще
image.png.0aa0b4b8a6c28854358eadb329581ce5.png

Щодо другого скріна - це трактування автора. А от перший... це копія зі "Срани" :) На що я, власне, і звернув увагу.

Я не відкидаю припущення, що ЯКИЙСЬ лист насправді був. Але суть його була зовсім не така, як це подали та перекрутили. 
Ось що я хотів сказати. 

  • Лайк 2
  • Хаха 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, qwerty2 сказал:

Дорогенький Моцарт!

Я з вами спілкуюсь більше 10 років і зла на вас не тримаю. Більш того у вас є чому повчитись. Знаючи ваш кавказький темперамент, я інколи дозволяю вносити певні корективи в манеру нашого спілкування. Якщо ви помітили, я дуже обережно підкидаю певну інформацію, щоб ви враховували її під час аналітики, яку ви робите.

Стосовно конкретної ситуації, на мою думку НБУ збирає ЗАГАЛЬНУ інформацію по тіньовому обігу грошей, аналізуючи відсоток тіньових операцій. Це лише питання часу. І гадаю, що теперішнє аномальне зміцнення гривні - це своєрідний провокативний тест. Хоча суть його я пояснити ще не можу.

Мені сподобалось звертання "дорогенький" :) Дякую!
Я взагалі людина незлобива, тому зла точно тримати не треба. Дана інформація просто трохи вивела з рівноваги (що, власне, і ставилося за ціль її поширювачами). А ще після того, як мене добрий десяток перепитав "Що ти з цього приводу думаєш?"
Ваше повідомлення вже було на другому десятку. Так, не стримався.

Цитата

Стосовно конкретної ситуації, на мою думку НБУ збирає ЗАГАЛЬНУ інформацію по тіньовому обігу грошей, аналізуючи відсоток тіньових операцій.

Я сприймаю ці рухи як продовження теми боротьби з "ігровим бізнесом" (назвемо її так, хоча там не лише це). Конкретні люди і їх P2P-перекази мало кого хвилюють. Але! Подано ж було не так! Акценти були зміщені у сторону. 
Ось у чому проблема.

  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

по тіньовому обігу грошей - ставте слово "тіньовий" в лапки, будь ласка.

Налом (готівкою) і досі дуже багато йде.

А тут все на виду. Кому, від кого, коли, скільки...

Змінено користувачем alibob
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Запуталась...

Что сейчас имеем? 

Только сомнительного происхождения письма?

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Ирина_ сказал:

Запуталась...

Что сейчас имеем? 

Только сомнительного происхождения письма?

Пока имеем только "вброс" от "Сраны" и сомнительного качества телеграм-каналов, который, К МОЕМУ СОЖАЛЕНИЮ, подхватил "Минфин". 

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

особливо поржав з подання даних в форматі ексель.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×