Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

12 минут назад, Reasonable сказал:

 

До речі, є позитивна новина, а саме після падіння у лютому-березні 2020 року відновлюється індекс валют ринків, що розвиваються:

https://markets.ft.com/data/indices/tearsheet/summary?s=MIEF00000PUS:MSI

Тут Mozart раніше написав, що краще стабільність,  адже якщо турбулентність, то втратять майже усі.  І що в цьому поганого?

Довідково:

1. На державній службі не перебуваю.

2. Маю депозити в трьох валютах: долар, євро, гривня.

 

Грн. ж відновилася з 28+, до фактично 27.

Поки ми на етапі 27-28 стабілізації, а далі все буде залежати від надходжень і дефіциту бюджету, але поки я не бачу позитивної тенденції.

У нас попереду значні проблеми в енергетиці, борги за комунальні послуги, падіння споживання і все це потрібно утримати в як мінімум не розвалити, а потім і запустити.

Єдиний позитив це НБУ і добре що хоч місцеві вибори не провели, як не дивно це звучить.

А от керівники нові у міністерствах у мене окремі викликають навіть паніку.

Змінено користувачем nomer
  • Лайк 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, focus63 сказал:

Трошки і я відмічусь: читаю і не можу зрозуміти який люди бачать позітів ( це я і до Ореста)....я бачу таку жопу яку я у возрасті 57 років ще не бачив, хоч пройшош 90-ті, гкчп і т.д. і т.п

Все стоїть, неякої торгові, зв'язки як торгові так і делові рушаться...ніхто не притримується ні контрактів ні делових домовленостей...ресторани, бари, кафе, фітнес, спортклуби, все стоїть...аренда в ж...пі, при чому конкретно.

Та поки як тут пішуть піде взривний рост, може пройти і рік, якщо не більше... в 26-27 не вірю...30 я був би рад, якщо цією ціфрою все  закінчилося...

Це все з власного погляду на малий та середній бізнес в нашому місті

Ви правильно підмітили що оцінка ситуації авторів у великій мірі річ суб’єктивна . Вона залежить від того в якій сфері працюють дописувачі , наскільки торкнувся карантин даної сфери діяльності , віку дописувачів . Тому від крайнього негативу до безшабашного позитиву треба брати десь посередині з часом все розрулиться . 

Змінено користувачем Oleg1
  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин тому, deen сказав:

З ростом не вийшло, розрахунок був на рівень 27.20. На оффері його норм не пробили. Завтра знову чекаю ріст)

Тест знизу 27.00 надто очевидний.

Завтра знову ріст) тестуємо /27.50. Ймовірніше, що не проб'ємо.

  • Лайк 2
  • Дякую 4
  • Хаха 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, dimox сказал:

не меньше чем и вам)

ПыСы. потому как он из-за выходного "понедельник"? и отскакиваем среда-четверг?

или не отскакиваем, а лежим, либо приседаем? ))

Много "или"..и "либо" :)

Можно поточнее :)

На самом деле всё намного проще...После праздника как раз наоборот скоректируемся.

Потому что.."до" - вырастим)

PS.Не благодарите...благодарности сегодня в обед было достаточно :))

 

  • Дякую 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

НБУ обещал держать в коридоре от 27,00-29,00, по возможности без резких колебаний. И укрепления не допустит, в лучшем случае 26,00 будет во второй половине года. И то если удастся разместить новые порции ОВГЗ, когда инвесторы продатут валюту под 27,20 а потом будут выводить по 26,00 - 25,50, Может быть этот номер опять пройдёт.

  • Хаха 1
  • Не розумію 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reasonable сказал:

 

До речі, є позитивна новина, а саме після падіння у лютому-березні 2020 року поступово відновлюється індекс валют ринків, що розвиваються:

https://markets.ft.com/data/indices/tearsheet/summary?s=MIEF00000PUS:MSI

Тут Mozart раніше написав, що краще стабільність,  адже якщо турбулентність, то втратять майже усі.  І що в цьому поганого?

Довідково:

1. На державній службі не перебуваю.

2. Маю депозити в трьох валютах: долар, євро, гривня.

 

Думаю что индекс вырос на фоне стремительного снижения ставок в США, а также увеличения ликвидности (евро, дол), что привело к возникновению операций керри-трейд. Скорее всего ситуация будет зависеть от уровня рисков, которые готовы взять на себя спекулянты в дальнейшем. В нашей стране  спекулятивный капитал постепенно начинает выводиться и ситуация с ростом индекса прекратится по мере выхода из кризиса США и Еврозоны, одним из триггеров будет увеличение процентных ставок в развитых странах, что по сути есть связыванием лишней ликвидности. 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минут назад, Lucius сказал:

НБУ обещал держать в коридоре от 27,00-29,00, по возможности без резких колебаний. И укрепления не допустит, в лучшем случае 26,00 будет во второй половине года. И то если удастся разместить новые порции ОВГЗ, когда инвесторы продатут валюту под 27,20 а потом будут выводить по 26,00 - 25,50, Может быть этот номер опять пройдёт.

І під які відсотки?

Коли карантин закінчиться? Чи раз і в травні все закінчиться, поки ми по захворюваності ростемо?

По переду одне з найбільших релігійний свят і одна з церков обіцяла всіх віруючих хто прийде благословити.

Тому мені трохи жаль хто тримав депозит у грн. і мені здається поки це курс як мінімум до наступної весни,якщо поступово все налагодиться, або можемо піди ....

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, deen сказал:

Завтра знову ріст) тестуємо /27.50

Подивимось, бо сьогодні був перший МБ після Пасхи в країнах католиків і протестантів.

7 минут назад, nord555a сказал:

PS.Не благодарите...благодарности сегодня в обед было достаточно

О задержке валютной выручки из-за католической и протестантской Пасхи понимали, а поэтому, кто желал, тот мог купить, например, в онлайне ТАСа по 27,15 ;).

  • Дякую 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×