Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

11 hours ago, Mozart said:

Поэтому пользу текущее укрепление гривны приносит лишь тем спекулянтам (в хорошем смысле этого слова), которые зимой удачно продали доллар и ДО СИХ ПОР держали деньги в гривне. А если еще и на текущие счета положили, то получили дополнительный заработок. 
Все остальные в данный момент проигрывают.

Предлагаю бухгалтерию данной стратегии: Наиболее выгодно сдавать доллар перед НГ, когда банки предлагают акционные ставки по депозитам 10-12%. За полгода получаете 5%. Доллар сдали в среднем по 28,30 и летом купили по 27,00, это еще 4,5%. Инфляция в США 4%. Итого имеем 19 - 4 = 15% годовых, что совсем недурно для зеленого. Наши банки дают максимум 3%.

  • Лайк 4
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
On 6/4/2021 at 7:06 PM, Twin said:

Я зовсім не натякаю,  що це дно,  просто стояло завдання отримати 1 грн з долара

Не факт, що дно буде в цьому році. Я би відкупав частинами

  • Лайк 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 minutes ago, MadMax said:

Красиво на бумаге и практически нереально в жизни. Я начал выходить по 28.3..а закончил по 27.46...среднее где то 27.70..И на депо на пол года положить надо иметь супер железные яйца. На свободных деньгах 6 процентов минус налог.

И дальше неясно где и когда дно. Может это август и 27 а может 27  будет и  в ноябре...можгут и револьвацию как в 2019 замутят.

Чего ж Вы так рано закончили..., ревальвация только в разгоне. Лучше ложить перед Новым Годом и на полгода, когда ставки 10-12%. Можно открыть карту Укргазбанка, было 10% и свободно снимать (-1%) и конвертировать гривну. Альянс дает 8% на карте. Моцарт же писал, в каких банках выгоднее держать и конвертировать. Если Вам страшно держать деньги в банке, то открывайте вклад не более 200 тыс. грн. Поговаривают, что хотят сделать 600 тыс. грн. Читайте эту ветку и узнаете, когда будет дно:yes3:

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Не розумію 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
On 6/4/2021 at 7:52 PM, orest777 said:

Я не думаю, що ця не значна сьогоднішня помилка варта того, щоб карати читачів гілки відсутністю інформації про події на МБ, ситуації в ОВДП і тд і припиняти писати. Продовжуйте надавати важливу інформацію, свою оцінку ситуації, але просто відкиньте емоції і прийміть за належне теперішні важелі формування курсу.

Не в образу буде сказано, може я помиляюсь, тисячі вибачень, але є така думка - може це впливає постравматичний синдром після 2014 року. Він заважає реально дивитись на речі. Треба якось перезавантажити компьютер. 

Бентежить таке питання - на горизонті маячить спочатку обмеження викупу облігацій ФРС, а потім підняття ставки. Чи не підуть нерезиденти з розвиваючих країн і нашої Неньки і чи не почнуть падати ціни на нашу сировину ( залізо, руда, злакові)?

Змінено користувачем Gennadiy08
  • Лайк 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
On 6/4/2021 at 8:06 PM, Mozart said:

Да, это была моя ошибка, в которую мне не преминули ткнуть носом

Щось мене сьогодні прорвало :) (мабуть ремонт в домі закінчується). Ви абсолютно праві..., акщо Ви сьогодні когось ткнули носом, як  кошеня, то завтра з Вами вчинять так само. Всі ми люди і нам властиві помилки. Помилка одного б'є і по іншим. Якщо Ми Спільнота, то давайте допомагати один одному виправляти помилки, а не тикати носом і начебто підвищувати свою хибну самооцінку. Мені, наприклад, допомагає  матеріально і морально спілкування на цьому ресурсі. Давайте підвищувати якість цієї гілки і тоді тут буде більше факівців і всім від того буде тільки користь!

Змінено користувачем Gennadiy08
  • Лайк 2
  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В свете возможного продолжения ревальвации и осенью интересно глянуть графики прогноза Кухаря. В каком то интервью он говорил ещё задолго до сегодняшнего дня про такую возможность, особенно в свете соблазна снизить инфляцию внутри страны.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 hour ago, orest777 said:

Чому Ви не допускаєте, що тут можуть бути дописувачі, які пережили не тільки 2014 рік, алей 90-ті минулого століття, 2005, 2008? 90-ті

Авжеж допускаю, це загальнонаціональна проблема і повинні бути якись практики щоб люди могли позбутися того пережитого болю і страху. Щось на кшталт реабілітації воїнів АТО.

1 hour ago, orest777 said:

Тому я б не кепкував з «травм»

Боже збережи кепкувати з цього, є проблема і треба її вирішувати. Я брав 2014 рік, тому що він найчастіше звучить на форумі. Викладання на папері своїх проблем, це також одна із практик і дозволяє звільнити мозок від цього навантаження. Уявляєте, що відбувається з організмом людини, якщо вона роками носить такий тягар.

 

1 hour ago, orest777 said:

Своїми думками і висновками стараюся ділитися з тими, кому це цікаво і актуально, паралельно, при можливості, дискутую з відверто хибними  твердженнями і даю більше позитивної інформації для врівноваження загального масиву і збалансованості…

Ділиться побільше, ми з задоволенням Вас читаємо і від того є велика користь усім.

 

1 hour ago, orest777 said:

Адже, якщо це тільки питання актуальності інструменту збереження колись заробленого, то це одне питання і одні висновки.

Так, у мене на даний час перший варіант і тому я намагаюсь донести як краще зберегти і примножити. Якщо тримати долари під матрацом, то люди втрачають десь 3 - 4 % на інфляції і треба давати їм рух у сенсі хто на що гаразд. Хтось купує зростаючую в ціні валюту, хтось нерухомість, хтось відкриває бізнес і т.п. Після кризи почалось відновлення і зростання економіки і треба скористатись з цього

 

1 hour ago, orest777 said:

Щодо другого абзацу, слід зрозуміти глибину озвученого Вами горизонту

Чому я задав це питання, тому що горизонт вже стримко наближується. 16 червня засідання ФРС і я вважаю, що вже почнуться розмови про припинення викупу облігацій. Курс євро долар не очікую вище 1,23.

Дуже дякую за змістовну відповідь, як я зрозумів, нашій гривні поки що ніщо не загрожує

Змінено користувачем Gennadiy08
  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×