Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

198 користувачів проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

33 минуты назад, Старком сказал:

Почитав прогнозы Denka, SMV понял, что доллар в этом году теряет свою привлекательность, как инструмент накопления. 😎

SMV не уходите в платный раздел! Потеряете электорат! Хоть где-то позитив был )))

Да, вы сделали правильные выводы. Доллар теряет силу.К примеру в КНР $ потерял 10% с средины 2020 года и за 2021 год. Все товары подорожали минимум на 10-12%. На счёт не уходить в платный раздел, это вынужденная мера. Каждый день жёстко минусуют все мои посты, к тому же безосновательно, негативно влияют на мое подсознание. На счёт потери электората, меня это пока не сильно заботит, кто захочет, тот перейдёт в платный раздел. Электорат, дело наживное.

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Сумно 1
  • Подобається 2
  • Не подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Yurii.Kharkiv сказал:

Шановний valutominyailo, я так зрозумів, що Ви хотіли б щоб я зробив для «звичайних» форумчан окремий графік, менi це зовсім не складно. але як на мене чи не забагато буде графіків. Але якщо все ж «звичайних» форумчан назбирається хоча б не менш п'яти i вам цього забажається а головне буде в цьому потреба, я зроблю з задоволенням.

Якщо Ви не проти, поки Ви будете збирати п'ять чоловік я приєднаю Ваш прогноз до того графіку що вже э тим паче що він близький до мого бачення.

 

Та якщо мій графік приєднаєте до графіків Гигантів, то це взагалі буде супер !  Хоч яким то боком постою рядом з Гигантами 😁

Ну а там же, коли, прочитавши мою пропозицію, хтось з форумчан виявить ще бажання поділитися прогнозом, то, дійсно, назбирати декілька прогнозів, і оформити вже в окремий графік, щоб не занадто загромоджати перший великою кількістю ліній ( щоб не втратити візуальну наглядність)

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×