Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

209 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

облікову ставку зберегли

НБУ підвищує нормативи обов'язкового резервування за поточними рахунками в гривні та в іноземній валюті на 5 в. п. 

Змінено користувачем slexus
  • Лайк 1
  • Дякую 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Укрепляющаяся гривна - прекрасный подарок под Ёлочку, буду очень рад стабилизации хотя бы на уровне 39.5-40 на ближайшие пару месяцев (знаю много хочу) 
Я думаю никто не сомневался, что кардинальных изменений от НБУ не стоит ждать в этом году, но кеды лучше держать по ближе 

  • Лайк 4
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Alex_Retailer сказал:

Укрепляющаяся гривна - прекрасный подарок под Ёлочку, буду очень рад стабилизации хотя бы на уровне 39.5-40 на ближайшие пару месяцев (знаю много хочу) 
Я думаю никто не сомневался, что кардинальных изменений от НБУ не стоит ждать в этом году, но кеды лучше держать по ближе 

Ну, пару месяцев - это вы хватонули... А вот до 15.01., при удачном стечении обстоятельств, продержаться не выше 41,00... шанс появился. 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Mozart сказал:

Ну, пару месяцев - это вы хватонули... А вот до 15.01., при удачном стечении обстоятельств, продержаться не выше 41,00... шанс появился. 

А хіба ніхто не буде під ялинку здавати валюту? Нижчим курсом грабують пересічних, ціни зростають, зарплатня на 3/4 ставки - "чістенько, но бєднєнько".

  • Лайк 1
  • Сумно 1
  • Подобається 2
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 хвилин тому, Mozart сказав:

Цього року ялинки будуть далеко не в кожній сім'ї. Далеко не в кожному місті... Не до ялинок. Не до свят. 

Що ж до грабежу пересічних - Ви кого саме мали на увазі? Айтішніків, змушених здавати за офіційним курсом? Чи тих, хто "на усі" хапав долари по 43-45? Вибачте, а хто ж їм доктор... Кому потрібна була валюта... Був і Револют з Вайзом, і потім 3-місячні конвертдепозити... 
Я найдорожче купив 300$ по 38,20 через Револют, не жалкую :)
І наразі, маючи можливість купівлі через конвертдепозити, не бачу сенсу купляти дорожче 37,45318 (курс конвертації у Приваті, а у деяких інших банках - ще нижче).

Що ж до цін... У нас війна у країні. Якщо хтось забув...У багатьох сім'ях (і моїй також) хтось на фронті. Дякувати ЗСУ, що маємо можливість жити у більш-менш теплих будинках, користуватися (хоч уже і не вільно) водою та світлом. Після нашої Перемоги - усе буде. Тоді і ялинку поставимо на Новий рік, і всі свята відсвяткуємо... 

Додам, знаю два банки де по 36.94 можна конвертувати, без жодних комісій, і по власному опиту все повертають

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, lutsak.oleg@ukr.net сказал:

Додам, знаю два банки де по 36.94 можна конвертувати, без жодних комісій, і по власному опиту все повертають

Ну, если уж говорить про минимальные цены, то таких банков на моменте даже не два, а три - Изибанк, Айбокс и Укрбудинвест:

image.png.8cbdeb880d2b45b5a1379fae3ad30bda.png

Остальные - дороже. Но я с такими лично... дела не имею :) Их зачастую (кроме виртуального Изи) и найти сложно... 

  • Лайк 2
  • Дякую 3
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
58 минут назад, Mozart сказал:

Цього року ялинки будуть далеко не в кожній сім'ї. Далеко не в кожному місті... Не до ялинок. Не до свят. 

Що ж до грабежу пересічних - Ви кого саме мали на увазі? Айтішніків, змушених здавати за офіційним курсом? Чи тих, хто "на усі" хапав долари по 43-45? Вибачте, а хто ж їм доктор... 

Що ж до цін... У нас війна у країні

Про грабування пересічних: хіба курсом не грабують допомогу від заробітчан своїм родинам?

Про ціни: (там було ще порівняння різниці цін на ноутбуки, але його видалили) чому в Україні ціни не тільки на технологічні речі, але і на їжу вищі від північно-американських чи європейських???

Питання риторичне

  • Лайк 3
  • Не розумію 1
  • Подобається 6
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Похоже, минимум прошли.

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×