Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

мне вот интересно, что будет, если в тцк совершить акт хулиганства? 

допустим, подходишь к окну, берешь горшок с растением и разбиваешь об пол. 

и говоришь - "совершено преступление, меня нужно арестовать, я вызываю полицию". 

по идее тебя должна полиция отвезти к себе в участок, завести хулиганку со всеми вытекающими, что может спасти жизнь

  • Хаха 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Totolya сказал:

и говоришь - "совершено преступление, меня нужно арестовать, я вызываю полицию". 

Вы продолжаете верить в силу закона против тех, кто действует по беспределу?
Ну, удачи.

  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, Аид сказал:

Вполне допускаю вероятность выбивания дверей и проникновения в помещения.

На выбивание и проникновение должно быть решение суда,я думаю вряд ли полезут в квартиру по обычной административке,хотя там кабанов понабирали в ТЦК,которые с 3мя класамии образования полезут куда надо и не надо,лишь бы план выполнить и свою жо...у прикрыть,чтоб самим не очутится на фронте,когда на улице тычут такой же военник как у меня,ты ему за удостоверение,он тебе военник есть удостоверение и хоть ты тресни.Дай людям немного власти,некоторые богами себя почувствовали,так же и полиция,понабирают детей,кобура по-колено телипается,заставить так метров 300пробежать с ней, запутается.Если все на паузе,как про Конституциию Украины говорят,то мы гражданские тоже можем защищать себя от таких недоразвитых.

  • Лайк 2
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, zbalamutz сказал:

Вы продолжаете верить в силу закона против тех, кто действует по беспределу?
Ну, удачи.

тут все-таки закон должен не их наказать, а тебя наказать. 

а если они не позволят полиции тебя наказать, выходит они тебя выгораживают перед законом, и тогда можно продолжать совершать преступления с такой крышей 😁 

и тогда уже вопрос на какого уровня преступлении они перестанут тебя покрывать?

  • Лайк 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут персонаж указал за украинский форум и Украину.

Присяга

Я, (прізвище, ім’я та по батькові), вступаю на військову службу і урочисто клянусь народу України завжди бути вірним і відданим йому, сумлінно і чесно виконувати військовий обов’язок, накази командирів, неухильно дотримуватись Конституції і законів України, зберігати державну і військову таємницю.

Я клянусь захищати українську державу, непохитно стояти на сторожі її свободи і незалежності.

Я присягаю ніколи не зрадити народу України.

Не вижу тут ни слова защищать Европу, демократию и власть.

Но многие впаривают 17 статью Конституции!

Стаття 17. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

Оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладаються на Збройні Сили України.

Забезпечення державної безпеки і захист державного кордону України покладаються на відповідні військові формування та правоохоронні органи держави, організація і порядок діяльності яких визначаються законом.

Збройні Сили України та інші військові формування ніким не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян або з метою повалення конституційного ладу, усунення органів влади чи перешкоджання їх діяльності.

Держава забезпечує соціальний захист громадян України, які перебувають на службі у Збройних Силах України та в інших військових формуваннях, а також членів їхніх сімей.

На території України забороняється створення і функціонування будь-яких збройних формувань, не передбачених законом.

На території України не допускається розташування іноземних військових баз.

 

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Подобається 4
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Totolya сказал:

мне вот интересно, что будет, если в тцк совершить акт хулиганства? 

допустим, подходишь к окну, берешь горшок с растением и разбиваешь об пол. 

и говоришь - "совершено преступление, меня нужно арестовать, я вызываю полицию". 

по идее тебя должна полиция отвезти к себе в участок, завести хулиганку со всеми вытекающими, что может спасти жизнь

Почему именно в тцк? Уклонение вроде же уголовно наказуемо. Сам игнор. Зачем доставляться туда ?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Totolya сказал:

мне вот интересно, что будет, если в тцк совершить акт хулиганства? 

допустим, подходишь к окну, берешь горшок с растением и разбиваешь об пол. 

и говоришь - "совершено преступление, меня нужно арестовать, я вызываю полицию". 

по идее тебя должна полиция отвезти к себе в участок, завести хулиганку со всеми вытекающими, что может спасти жизнь

Ну, як мінімум треба щоб викликали поліцію... А що відьувається в тцк: влк і прівєт, солдат.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

  • Сумно 3
  • Подобається 5
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26.04.2024 в 22:31, Abat сказал:

жильё около 200-250 евро за двушку, 

за год?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×