Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.04.2024?  

224 користувача проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.04.2024? (голосование будет закрыто 10 марта)

    • Менее 36,00
    • 36,00-36,50
      0
    • 36,50-37,00
      0
    • 37,00-37,40
      0
    • 37,40-37,70
    • 37,70-38,00
    • 38,00-38,30
    • 38,30-38,70
    • 38,70-39,00
    • 39,00-39,50
    • 39,50-40,00
    • 40,00-41,00
    • Более 41,00


Рекомендовані повідомлення

Наконец-то я читаю Ваши слова, Маэстро о "красивой игре"....

 для того чтобы знать вперёд на пару месяцев, надо знать, как минимум, о чём говорили в Минске за кулисами. У Вас есть такая инфа. :)

  • Подобається 4
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А пока кто-то ждет 24-24,50 (я так понимаю, на продаже) курс доллара уже прекратил падение... и даже чуть подпрыгнул.

Подробности - в теме "Реалии курса в Украине".

 

Ожидающие 24... просьба перейти на ДРУГУЮ платформу, чтобы вас не затоптали "алени", которые сейчас кинутся откупать... 

 

Скупаю сейчас по 25, думаю это хороший курс

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так вот, мой вопрос. Хотелось бы именно здесь видеть Ваш, как автора этой темы, осмысленный прогноз относительно курса доллара к гривне хотя бы на пару месяцев вперед.

 

Для начала - прочитайте вот ЭТО: 

http://forum.kurs.com.ua/topic/688-prognoz-kursa-dollara-k-grivne-o-glavnom/?p=141498

 

То место, где анекдот, - медленно и два раза :)

  • Подобається 9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброе утро!

Тем, кто ждет 23 или "около того" - предлагаю ВНИМАТЕЛЬНО (понимаю, основная масса не привыкла к этим веткам, пользуйтесь моментом) прочитать то, что пишет наш корреспондент из Днепропетровска: ...

немного критики всегда полезно :) С огромным уважением отношусь к Вашей работе, регулярно пользуюсь советами. спасибо. сегодня, наконец, ярко, кратко и точно.

 

по поводу аргументов. это там в цивильном обществе ставка ФРБ, данные по безработице, торговый баланс - курс, а у нас, надеюсь пока, всё намного проще - как "узкий круг 1% народа и 99% дохода" решат- так и будет, так что прогноз ток на сегодня и завтра, максимум до понедельника.

цифра 25 действительно магическая. верхи ( и валютчики тоже :) ) сейчас хотят вниз, а народ сопротивляется из последних сил и требует вверх. странные люди...Посмотрим кто кого уже завтра. :)

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

потолок оф.курса до апреля меньше 25-25.5  черный рынок чуток больше

Наминусовали много.Но тренд был угадан. А потому повторюсь потолок оф.курса до мая меньше 25-25.5  черный рынок чуток больше

  • Подобається 4
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рад, что НАКОНЕЦ-ТО угодил :) Я старался... 

 

Да не придется ждать до завтра... "Потому что Аннушка уже купила масло... и не только купила - но и розлила".

Точнее - Geo уже написал ключевую фразу "Появляется бумага"... 

бумага тоже странная вещь, то появляется, то исчезает, я думаю развязка всё таки завтра.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А пока кто-то ждет 24-24,50 (я так понимаю, на продаже) курс доллара уже прекратил падение... и даже чуть подпрыгнул.

Подробности - в теме "Реалии курса в Украине".

 

Ожидающие 24... просьба перейти на ДРУГУЮ платформу, чтобы вас не затоптали "алени", которые сейчас кинутся откупать... 

 

я то не ждал 24(50) купил по 24,70 меня это устроит)))

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

добре сказано: з фінансів

 

Останні років 10-15 комп"ютерна сфера була дуже доларизована, що взагалі-то і не дивно. При цьому готівковий курс гривні при розрахунках з постачальниками на 0,5-1% був вищим, ніж його реально можна було купити. Тому зазвичай розрахунок гривнею був невигідним. А в періоди,коли були значні стрибки, ця різниця легко могла бути навіть 1 грн.
Зате в останній місяць склалась унікальна, навіть фантастична ситуація: при недавньму курсі 25,8-26,2 на опті, товарний рахували по 25!, а дехто безготівковий товарний - взагалі 24! І, якщо раніше вся гривнева виручка, яка мала йти постачальнику, конвертувалась негайно в долар, то тепер повністю навпаки - будь-який долар здається і розрахунок тільки в грн.
Про щось схоже говорила людина, яка займається меблевим виробництвом. І ще: декілька днів назад купляв тур в турфірмі. Курс порахували 24,5. Здавав по 25,8. А Ще півроку тому товариш навпаки купляв долар, щоб оплатити поїздку...

 

http://forum.finance.ua/topic3606.html?start=16640

 

і далі про "будеттокодорожать".... :lol:

 

ПС. до п.2. Ще один дивний факт. Західною Україною масово ходять чутки "про долар 35-40 після Великодня". За останні 5 днів з десяток різних незнайомих між собою людей з Івано-Франківська, Калуша, Чернівців, Рівного та Львова видали цей "факт". Правда всі ці люди досить далекі від валюти, але насторожує масовість. Наводить на роздуми...

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×