Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

209 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

16 часов назад, Lucius сказал:

Пойти что ли сдать валюту по 40+, бо говорять що скоро по 35,00 будет. Другие говорят что максимально курс отжимают вниз перед массированным запуском станка и вливанием гривны. Кому верить не понятно, все предсказатели за последние 3 месяца сели в лужу.

Рішення приймати Вам!

PS: для видачі конвертаційних депо курс гривні досить вдало укріпляється ж))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 минуты назад, Flexvin20006 сказал:

Есть у меня один оптовичёк, каждый раз после его приезда на следующий день растёт курс, так вот, сегодня он был :)

После обеда уже потихоньку подрастает

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не успел купить евро по 39,2 из-за тревоги, пока закончилась евро уже был в Привате 39,4. Кстати доллар почему-то не продают, я спросил у кассирши, а как можно купить, через приложение например, она сказала нет, только через кассу, но доллара нет, а евро без проблем, интересная ситуация. Кстати в Молдавии та же фигня, доллара нет, интересно, к чему бы глобальному это?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Flexvin20006 сказал:

Не успел купить евро по 39,2 из-за тревоги, пока закончилась евро уже был в Привате 39,4. Кстати доллар почему-то не продают, я спросил у кассирши, а как можно купить, через приложение например, она сказала нет, только через кассу, но доллара нет, а евро без проблем, интересная ситуация. Кстати в Молдавии та же фигня, доллара нет, интересно, к чему бы глобальному это?

я вчера в сберкассе был, человек спросил доллар, у них курс 40,70 стоял, ответили ему: нет. Когда он ушел, я спросил, почему не продали, ответ: распоряжение "не продавать", 40,70 вчера до обеда! Когда в Привате была продажа 39,99 в наличии. Шок у меня от нашего Ощада.

  • Лайк 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

тримісячні конвертаційні депо гарно знизили попит на чорному та завели  "зайві" кошти в банки, але вони анти/заважають новим шестимісячним. тому думаю "старі" тримісячні  приберуть, бо тоді толку з нових не буде. курс офіційний будуть тримати (і пропозиція зараз фактично за рахунок західної/штатівської допомоги, бо економіка в ауті), дивлячись як мінімум на перспективу  шести місяців -про це і говорить нова депозитна схеми НБУ (як інструмент для зменшення попиту на готівковий долар, для зменшення розриву оф/чорний,  зв"язування гривні, і для банків безкштовна гривня/ресурс). поправьте бачення. зрозуміло що війна і регулювання пропозиції/попиту зараз штучне (бо немає зараз в курсі економіки). долар впав з 43 до 40 (по нинішнім економічним чинникам як на мене гарний курс) , але практично кожний торговий пстачальник, з яким працюємо за останній місяць (початок і кінець жовтня) підвищив ціни, причому суттєво.

  • Дякую 3
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часов назад, кеволеч сказал:

тримісячні конвертаційні депо гарно знизили попит на чорному та завели  "зайві" кошти в банки, але вони анти/заважають новим шестимісячним. тому думаю "старі" тримісячні  приберуть, бо тоді толку з нових не буде. курс офіційний будуть тримати (і пропозиція зараз фактично за рахунок західної/штатівської допомоги, бо економіка в ауті), дивлячись як мінімум на перспективу  шести місяців -про це і говорить нова депозитна схеми НБУ (як інструмент для зменшення попиту на готівковий долар, для зменшення розриву оф/чорний,  зв"язування гривні, і для банків безкштовна гривня/ресурс). поправьте бачення. зрозуміло що війна і регулювання пропозиції/попиту зараз штучне (бо немає зараз в курсі економіки). долар впав з 43 до 40 (по нинішнім економічним чинникам як на мене гарний курс) , але практично кожний торговий пстачальник, з яким працюємо за останній місяць (початок і кінець жовтня) підвищив ціни, причому суттєво.

ну не знаю - не припоминаю когда бі убирали 3х месячные валютные депо - чет не верится...  Поживем - увидим

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подскажите как сейчас оптимальней поступить.

Должно прийти немного гривны, которая сейчас не нужна. Положить на 3 мес депозит либо купить доллар по текущему курсу? Либо 50/50? Понятно, что курс депо выгоднее, но есть опасения, что выдадут гривнами в эквиваленте (знаю, что в договоре написано, что по оканчанию срока средства будут перечислены на валютную карту, но идёт война).

 

P.S. По обменкам не бегаю, цель - сохранить, а не "заработать". На ЗСУ доначу регулярно.

  • Лайк 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×