Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

200 користувачів проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

хочу сделать небольшую ремарку, прошу прощения что не сразу написал, 
экспорт не продавал валюту в НАДЕЖДЕ на ее девальвацию, поступают конечно не красиво, нужно поддерживать всем грн, а не только регулятор,
надежды не оправадались, и шанс получить больше грн пошли прахом, а граждане получат меньшую инфляцию и более мене стабильную валюту

  • Хаха 1
  • Подобається 3
  • Не подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 13.11.2023 в 07:55, Mozart сказав:

Де працюєте, колега, на Контрактовій чи на Інститутській? :) Одразу видно колишнього колегу (хоча в НБУ "колишніх" не буває). 
Свята мета - обілити Нацбанк - настільки проглядає у кожному Вашому дописі, що навіть посміхнувся зранку. 
А може, до нас завітав якийсь з помічників пана Гетьманцева? Не пізнаю у гримі :) 
Насправді, досвід і роботи, і взагалі спілкування з НБУ підказує мені, що досить часто ця установа проводить політику, яку їй задає нинішній (поточний) голова... При Гонтарєвій була одна політика (ох, як вона матом проводила засідання, я вам скажу...), при Смолії - трохи інша, при Шевченкові - взагалі геть інша. Ось зараз, при Андрюші (він молодший, тому можу так його назвати) - дуже цікаво... 
Можете написати щось більш оригінальне - давайте. А прапорами махати - не треба. Тут не дурні люди зібралися.

В мене прохання не засмічувати  гілку курсу долара флудом про те хто де  і як працює!!!

Людей цікавить прогноз курса долара. 

Не обраражйтесь, але той прогноз, що я дав і коментар до нього виглядають значно більш пристойніше і правдоподобніше ніж ваша творчість

В 20.08.2023 в 22:29, Mozart сказав:

Не бачу сенсу у подальшому переливанні з пустого в порожнє. Ви - чудовий демагог і троль. На конкретні питання ви відповідаєте іншими питаннями, перекручуєте відповіді, жонглюєте словами, та ще й намагаєтесь звинувачувати інших у різних нісенітницях. 
Якщо будете продовжувати і надалі у такому ж руслі, гарантую, що модератору це набридне. 

В будь-якому випадку, пуста балаканина - без мене. 
Повторю ще раз, щоб закарбувати: до Нового 2024 року на готівковому ринку буде 40,00 на продаж. А ви до того часу вже або зміните нік, або просто зникнете... 

До речі я вже кілька разів цитував ваш прогноз. А чого ви його так скоренько видаляєте?

  • Хаха 4
  • Не розумію 1
  • Подобається 7
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, InGodWeTrust сказал:

хочу сделать небольшую ремарку, прошу прощения что не сразу написал, 
экспорт не продавал валюту в НАДЕЖДЕ на ее девальвацию, поступают конечно не красиво, нужно поддерживать всем грн, а не только регулятор,
надежды не оправадались, и шанс получить больше грн пошли прахом, а граждане получат меньшую инфляцию и более мене стабильную валюту

На валютному ринку кожен намагається грати свою гру ( і експортери зокрема) Але коли програють, то кричать - "караул, міня аграбілі".

А читали б експортери наш форум і  пана Моцарта зокрема, то знали б, що  дно ніколи не спіймаєш, треба продавати "лєсєнкой", усереднятися коротше. І не було б  тут "плачу Ярославни по експортерам", хоча підозрюю, що бахато хто не за експортерів переживають, а за власний карман, який був під зав'язку набитий дорогим доларом в надії спекульнути, коли він стане ще дорожче. 

 

Змінено користувачем valutominyailo
  • Хаха 3
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, valutominyailo сказав:

На валютному ринку кожен намагається грати свою гру ( і експортери зокрема) Але коли програють, то кричать - "караул, міня аграбілі".

А читали б експортери наш форум і  пана Моцарта зокрема, то знали б, що  дно ніколи не спіймаєш, треба продавати "лєсєнкой", усереднятися коротше. І не було б  тут "плачу Ярославни по експортерам", хоча підозрюю, що бахато хто не за експортерів переживають, а за власний карман, який був під зав'язку набитий дорогим доларом в надії спекульнути, коли він стане ще дорожче. 

 

Ви знаєте, щось в цьому є. Ну тобто  є ймовірність, що частково цей фактор мав місце бути як один із...

 Напрошується аналогія із азартними іграми. Коли ти навіть не програв, а Не доотримав вигоду (втратив вигоду) і намагаєшся майбутніми діями компенсувати. Не хотіли продавати по майже 37 - ось вам, продавайте по майже 36.

А далі по класиці: заперечення, гнів, торг, (ми зараз тут), депресія, прийняття. 🙂

  • Лайк 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 часов назад, Otass сказал:

Часто в прогнозах пишут несколько вариантов развития ситуации. Напишу и я один из вариантов.

Завтра гривна начнет опять укрепляться(может флэт с наклоном вниз). Через 2-4 недели(сроки могут сильно отличаться) начнется обвал на рынках (фондовых) естественно с мощным укреплением индекса доллара. Гривна тоже начнет быстро падать. Что будет триггером обвала - не знаю.

sp500 - больше 4500 - пир во время чумы

Ну обложка "экономист" подтверждает ваши слова. Но скорее всего после НГ.

  • Дякую 2
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Otass сказал:

Была сегодня идея схемку

Чуть хуже ,но тоже неплохо . Рада -40.60 за бумагу -конверт пумб 39.70. :)

  • Дякую 1
  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Fat Point сказал:

Чуть хуже ,но тоже неплохо . Рада -40.60 за бумагу -конверт пумб 39.70. :)

Мы бы были Раде рады, но Рады у нас нет. Приходиться думать (пумб таки добил). А на межбанке то черпачок от коллеги Twin. Приват и райф - вверх.

Змінено користувачем Otass
  • Дякую 1
  • Сумно 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×