Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

209 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, Mozart сказав:

Не совсем понимаю, причем тут спред и зачем его считать. Как только Национальный банк поднимет официальный курс, курс для открытия депозитов автоматически станет невыгодным. Вот народ и торопится. 
НБУ продает банкам доллар "под депозиты" по 36,9343. А уже сами банки дальше за счет комиссий или собственного курса зарабатывают. Плюс есть несколько банков, просто нуждающихся в депозитном ресурсе. 

Маестро! У Вас бажання зіграти у "депозитну рулетку" не виникало? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часов назад, Лев сказал:

Херсон=Україна.У нас продовжується божевілля на валютно-фінасовому ринку.Курс зелені дуже піднявся,але тільки якщо за готівкову гривню.Купувати готові саме за готівку по 46(50);47-іноді є пропозиції 48-49,але там потрібен реальний об'єм+нові сині купюри.Максимально на продажі знаю,що просять 51гр.За БЕЗНАЛОМ маржа мінімальна.Покупка 43(50).Продаж 43,80;44(50).Білі купюри вже теж у попиті.Різниця ціни між білими та синіми купюрами колись доходила до 8%-10%,а наразі максимум 2,5%-4%.

Є ще цікаві пропозиції-наприклад-продають за НАЛ usdt 48-49гр.,за БЕЗНАЛ 43-44гр.Міняють долар на євро 1=1.Ганчирки теж наберають оберти в обігу міста та області.В магазинах та на ринках,і в різноманітних валютно(курс 65-75 прийом-та 75-80 продаж)-фінансових операціях.Це факт.Але гривні готівкової,як не дивно-набагато більше.І це теж спонукає до зростання курсу валют.Ще є пропозиції о купівлі криптовалюти.

Обнал.Твориться щось неймовірне.% за обнал вже практично ніхто не просить(а було колись аж до 12%).Навіть по терміналу(колись до 17% було)вже не просять.Навпаки-зараз за ваш БЕЗНАЛ пропонують вам %-УВАГА-від 2% і аж до 10%(об'єм).УЯВЛЯЄТЕ-!?!Це ШОК.Практично всі хочуть звільнитися від готівки.У кого не виходить,той хоча б зменьшує кількість купюр у гаманці-купуючі валюту.І навіть ганчирки купують.

  Показать содержимое

 

Потрошки починає з'являться моб.зв'язок трьох нашіх китів-у місті(більше Київстар та Лайф),та у області(більше Водафон).

Виїзд.Дуже нерівномірний за останій тиждень.Безкоштовні перевезення взагалі зупинилися.І як я вже писав,що 18-35р.не випускали-а на днях кілька днів їх випускали.Але наразі божевілля.Автобусами не випускають,бо реєстрація у всього транспорту Українська.Примушують реєструватися на їхню.Водії поки відмовляються-вже чекають на нашіх.Ну і з жовтня кожна людина,котра планує їхати на підконтрольну-повинна мати від них ДОЗВІЛ-ПРОПУСК.Хтось вже навіть отримав його за пів дня,а де хто каже,що до тижня чекати потрібно.Детальніше про виїзд напишу вам наступного разу,коли буду мати більше 100% інформації.

Топливо в середньому-АИ-95=39гр.,чи 56ганч.ДТ Е5=35гр.,чи 55 ганчирок.

Після оголошення .....,на вулицях були помітні вибіркові реальні затримання чоловіків.А після їхнього офіціозу 4 жовтня ми очикуємо по місту та області-оголошення їхньої загальної мобілізації.Це найстрашніше,що наразі ми очикуємо,і про що я вам писав неодноразово,ще влітку та у вересні.Скажу одне-буде біда,якщо до листопада нам,та й іншим окупованим,саме в цьому році містам та областям не прийдуть на допомогу.Самі ми довго не протримаємося.Хоча і здаватися ніхто не планує.

Вибачаюся що таке велике повідомлення вийшло.Дуже багато подій сталося-на 100% все і не можливо описати.Я дуже дякую Адміну за те,що ви читаєте це.І звичайно велика подяка всім Вам,хто підтримує мене та нашу Українську Херсонщину.

 

 

Всегда интересовал вопрос - а почему по безналу дешевле, чем за наличку?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Mozart, как Вы считаете:
1) запрет платежей на P2P перекроет весь позитив от 100к депозитов? к тому же Приват показывал положительную динамику понижением курса в кассах. и доллар реально можно было купить.
2) очень настораживают 100к депозиты. когда было 50к - не так напрягало. Как могут развиваться события когда пойдут выплаты? Выплаты будут по нарастающей. а потом будет огромный скачок.
вопрос - перекроет ли сохраненный от запрета Р2Р доллар удвоение депозитов 100к?
Если нет - тогда как НБУ будут возвращать депозиты?

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Mozart сказал:

Не совсем понимаю, причем тут спред и зачем его считать. Как только Национальный банк поднимет официальный курс, курс для открытия депозитов автоматически станет невыгодным. Вот народ и торопится. 
НБУ продает банкам доллар "под депозиты" по 36,9343. А уже сами банки дальше за счет комиссий или собственного курса зарабатывают. Плюс есть несколько банков, просто нуждающихся в депозитном ресурсе. 

Я о том, что у вас есть условные 100 долл и спред между 37.453 и 41.80
Есть смысл убивать под это свою гривну, но смысла менять свою валюту, чтобы занести на депо - маловато. Я к тому, что чем выше разрыв наличка-депозит, тем выгоднее
Или у вас ну очень много валюты и вам надо много депозитов по 100к

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
49 минут назад, йцукен сказал:

Я о том, что у вас есть условные 100 долл и спред между 37.453 и 41.80
Есть смысл убивать под это свою гривну, но смысла менять свою валюту, чтобы занести на депо - маловато. Я к тому, что чем выше разрыв наличка-депозит, тем выгоднее
Или у вас ну очень много валюты и вам надо много депозитов по 100к

Тоже так считаю (выделенное жирным). Но возможно, кто-то хочет поиграться :) 

  • Лайк 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, Mozart сказал:

Тоже так считаю (выделенное жирным). Но возможно, кто-то хочет поиграться :) 

Имхо - наличная валюта у тебя здесь и сейчас, а менять ее на какой-то депозит с мнимой уверенностью что будет через 3 месяца - не каждый на такое пойдёт...

 

Максимум - сливать на депо лишнюю гривну, и то в разумных пределах, чтобы потом не кусать локти, если что-то пойдет не так

Змінено користувачем green123

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Алексей Шаа сказал:

 2) очень настораживают 100к депозиты. когда было 50к - не так напрягало. Как могут развиваться события когда пойдут выплаты? Выплаты будут по нарастающей. а потом будет огромный скачок.
вопрос - перекроет ли сохраненный от запрета Р2Р доллар удвоение депозитов 100к?
Если нет - тогда как НБУ будут возвращать депозиты?

Почему возвращать будет НБУ? Банки возвращают, а им под это дело поменяет НБУ.

Сумма в 100т не напрягает. Это как раз выплата военным и силовикам. Хотят, чтобы они клали на депозит всю сумму, а не 50 т, а остальные несли в обменки. Теперь вообще от них гривны на чр не будет. Разве лишь только от тех, кто любит наличные под матрасом.

Ещё мысли про 100 т. Эта щедрость будет не долго. Кто успеет до заседания НБУ, тот и воспользуется. А может и раньше поменяют курс.

  • Лайк 3
  • Подобається 4
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість

Доброго! Які є аргументи про зближення курсу з офіційним?

 

Untitled.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×