Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

191 користувач проголосував

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

Гість
6 годин тому, Mozart сказав:

Нежелание экспортеров продавать валюту по заниженному курсу. Из-за чего НБУ вынужден интервенить все больше и больше. Главный аргумент. Но речь о поднятии официального, а не о снижении рыночного :)
В идеале, как я понимаю, они будут двигаться "навстречу друг другу". 

Думаю, що не просто так низькі % по депозитах, далі буде зниження облікової ставки, притік коштів в банки, які потрібно буде десь перепаркувати, оживлення ринку військових облігацій та ОВДП, також всілякі державні кредитні програми під кредити 5-7-9% та необхідність стабілізувати інфляцію ...

імхо, налік зараз в корекції і рухається до поточного фіксованого курсу, тому все буде 36.6! 🙂

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, gellium сказал:

чи є у Вас впевненість,що потім всім вистачить цього фізичного долара? чи як варіант - по закінченні депозиту пропонуватимуть продовжити,чи гривнею видаватимуть (зновуж таки по якому курсу)...

Дуже прошу: перечитайте УВАЖНО ось це... Я так старався... 

  • Лайк 3
  • Дякую 3
  • Сумно 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как то резко падаем, наверное многие кинулись сдавать доллар под депо. Наверное скачок вверх если и будет, то только после поднятия оф курса...

  • Не розумію 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 minutes ago, Don_Сorleone_ said:

Как то резко падаем, наверное многие кинулись сдавать доллар под депо. Наверное скачок вверх если и будет, то только после поднятия оф курса...

Як на мене, то більше вплинуло не збільшення ліміту депозитів до 100к (навіть з лімітом в 50к була можливість відкривати у декількох банках, на картки родичам і тд), а вплинула саме заборона p2p переказів з 5-го жовтня, тобто через день, це означає що усі, кому потрібно було робити розрахунку на іноземні картки, більше не зможуть цього робити. Як саме заборона переказів впливає на попит? Наприклад створює необхідність такої схеми для переселенців ФОП отримуючих оплату у валюті (ІТ сектор):
1. Продати валюти на наступні три місяці оренди квартири і сплатити їх наперед до 5-го жовтня
2. Продати валюти на 100к, та відкрити депозит (і робити так кожен місяць)
3. Через три місяці розраховуватись за оренду і тд з валютную картки 

Тобто створена штучна умова для продажу валюти щомісяця та навального продажу саме зараз.

Змінено користувачем Bill Pounds
  • Лайк 1
  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну не знаю, для меня материальные бумажки денег как-то надежнее.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А может быть это связано с гарантией поддержки экономики? По 1.5 Рада каждый месяц именно на экономики, гарантировано !?! Будет чем возвращать депозиты, главное убрать Р2Р составляющую !

Змінено користувачем Алексей Шаа

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 хвилини тому, Helios2 сказав:

Питупишники оставляли валюту в стране, они её не выводили за территорию.. Иное дело, что они халявно зарабатывали ден.знаки и свой заработок, скорее всего, переводили в доллар. Это и есть вывод. Не понимаю почему их только сейчас прикрыли.. наверное это "кому-нибудь" было нужно.

В середине прошлой недели, когда курс нала был выше 42, имел разговор с одним валютчиком.. пара минут общения в спешке, но главное я запомнил.. тогда он мне сказал, что будут давить вниз до 37-и... будет тяжело, но продавят. Сюда писАть не стал, ибо аргументации ноль целых хрен десятых. А во когда всё начало двигаться вниз мне действительно стало интересно) От него я услышал о депозитах на 100 тыс. Но... гиганты намекают, что это временное падение. Стало интересно досмотреть фильм))

а прийняти особисту участь у зйомках фільму?))

П.С. була би цікава голосовалка серед учасників форуму чи візьмуть (вже взяли) участь у депозитному забігу.

imho

 

Змінено користувачем Moskit
  • Лайк 1
  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 минуту назад, Moskit сказал:

була би цікава голосовалка серед учасників форуму чи візьмуть (вже взяли) участь у депозитному забігу.

Поддерживаю.
Возможно приму участие в депозитном забеге при разнице приватбанк-нал > 8%

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×