Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

183 користувача проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

У свою чергу Ростислав Шурма (зам.Єрмака та колишній топ-менеджер СКМ) заявив що планується емісія 30-60 млрд. грн. на місяць.

Що на його думку дуже небагато. 

Я ввжаю що емісія буде біля 90-100 млрд. Що дасть девальвацію по 3-5 грн. на місяць.

З чим вас усіх і поздоровляю.

Змінено користувачем Lucius
  • Лайк 1
  • Сумно 2
  • Подобається 3
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Mozart сказал:

Ну, Вас колбасит... Еще совсем недавно Вы были таким гривнеоптимистом... Что случилось? Зафиксировали убыток: купили на всю сумму доллары? 

В мене 50/25/25 % USD/EUR/GRN  бо багато хто з експертів казав що потрібно діверсифікувати.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часов назад, Lyon11 сказал:

Доброго дня!Читаю Ваші повідомлення залюбки і подобається думки і логіка щодо курсу!мене непокоїть одна думка що можуть провернути "фінт вухами" як в росії а саме було на паніці долляр по 200руб а зараз по 60 здається що на це скажете?Побрили оленів добряче....

ой, читаю вас и вспоминаю себя, когда курс ушел на невообразимые 33, думал сейчас подержат чучуть а потом как вернут 27, а может и ниже

но у нас ни нефти ни газа и денег дают ток на то чтобы импорт закупили, а оплата труда гривной, ее же где то нужно брать...

но есть еще надежда, вот прийдет триллион на восстановление от богатой европы и те кто покупает сейчас будут кусать локти и жалеть что покупали по 40

я марте слышал что после победы к нам поляки на заработки попрут... так как зарплаты в долларе сразу вгору

 

но если серьезно, то гривну нужно держать только на текущие расходы, а лучше юзать кредитки.

но я так понимаю из читателей форума попали только те у кого оборотка в гривне, так как здравомыслящий человек хранить сбережения в гривне не будет

  • Лайк 1
  • Подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Azarro сказал:

но если серьезно, то гривну нужно держать только на текущие расходы, а лучше юзать кредитки.

но я так понимаю из читателей форума попали только те у кого оборотка в гривне, так как здравомыслящий человек хранить сбережения в гривне не будет

Сейчас - не будет, но год назад многие оформляли депозиты в гривне. Хорошо, если не на 100% капитала :)

Насчет кредиток: новичкам сейчас кредитный лимит не дает никто. Т.е. если раньше не было, но сейчас не заведешь.

  • Лайк 4
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну все, останній гривнепатріот повірив в тільки в гору.

Час для розвороту.

Насправді ні)

  • Хаха 3
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рівне "зелений" 40.2/40.7   /// євро 40.6/41.2

Cхоже, поки будемо сидіти в коридорі 40-41
 

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×